• Volf

    Hele je vás tady většina normálních lidí. Poj%dme se domluvit a nechme ležet všechny ty přiblblý otázky a? si popovídaj mezi sebou Jarinové. Pokecaj si budou si rozumět, za chvíli je to přestane bavit a bude klid. Bylo by moc velkou škodou, nechat to tady na pospas těm blbům.

    0 0
    • jmanek  

      bylo by lepsi, kdyby par lidi melo pravo mazat topicy… a pripadne i znemoznit nekterym uzivatelum zakladat fora

      0 0
      • RapMan  

        stacil by omezeny pocet zakladani threadu pro kazdeho uzivatele za den… napr. ze kazdy uzivatel muze za den vytvorit napr. 2 thready, a je to…

        0 0
        • hanz  

          Jenže pak by si Jarin založil deset nicků a bylo by to to samé-chtělo by to kontrolovat IP-a stejně jak jsi psal-jenže nevím jak by to fakalo přes modem.

          0 0
          • Tomus  

            Taky by slo blokovat jeho pristup pres cookies, ale i to se da hrave obejit. Tohle udelat na mojim foru, tak okamzite leti a vymazu i ty jeho debilni prispevky.

            0 0
            • cabbage  

              jarin vytvori 20 threadu a vy jich vytvorite taky tolik kde nadavate a resite jak se jeho a jemu podobnych(lempl) zbavit(navic to myslite i vazne) . takze ste taky takovi jarinove. kdyz to udela jednou za pul roku tak je to i sranda(to se o vas rict neda) tak si ho proste nevsimejte. to byste museli nadavat padlistovi,en­džovi,a pod… co myslite tim ze par lidi by melo mit pravo mazat thready- to myslite asi sebe co? pripomina to orwelovu farnu zvirat kde moc dostali prasata.:-x

              je mi jasny ze ted tu budu za jarina JÁ

              0 0
              • aku  

                Presne tak. At zije farma zvirat.

                PS: Ne a ne. Ted budu Jarin JA :))

                0 0
      • enjoy  

        rekni ze to byl vtip…

        0 0
      • admin  

        mazat topic bych radeji nikomu nedaval :) monetalne sem toho jednoho SPAMera respektive jeho IP odfiltroval (coz neznamena ze nemuze prijit z jiny)

        0 0
        • Martin  

          Na mariášovým servru se to osvědčilo. A tam je ještě výrazně větší hukot než tady. I když, představa, že je inkvizitor pádlista......:-)

          0 0
          • RomanH  

            No pockej, Padlista je jedenz nejukecanejsich a nejrejpavejsich, ale zase ma docela prehled a nikdy jsem si nevsiml, ze by zrovna on chtel cenzuru ostatnich.

            0 0
            • Volf  

              Taky si myslím, že by Pádlista byl proti cenzuře. Koneckonců já taky jen napsal nechte Jariny aby si pokecali mezi sebou a ono je to přestane bavit.

              0 0
              • Martin  

                Neberte to o tom Pádlistovi tak vážně, a? je klidně inkvizitor:-) Já jenom, že ten nápad se už jinde osvědčil.

                0 0
          • Tomcat  

            Inkvizice? Někdo nás tu volal?

            Pádlista, Maňas,Mox ,DV ,Johanka ,Sirena , Šámik, Guba, Mára,100klada, Broz&Broz… stačíje pozvat o teprve uvidíte co je inkvizice

            0 0
    • McBlacky  

      One user to rule them all One user to find them One user to delete then all and in the trash binds them

      0 0
    • sasafras  

      No a na co je forum,ked vadi ze sa tu niekto vykecava.Co su priblble otazky a co nie?Tak teda ukaz prstom kto su Jarinovia.

      0 0
      • Volf  

        Ty přiblblý otázky si musí každej posoudit sám, ale pokud jsi se tady díval minulý týden tak bys je asi taky viděl.

        0 0
        • sasafras  

          Nechcem s tym zbytocne otravovat, ale uved prosim Ta priklad , aby som bol v obradze.

          0 0
          • aku  

            Holite si chlupy v nose nebo si je trhate? Lehate si do travy? Koukate v noci na hvezdy? Proc je retez slozeny z clanku?

            TAkove a jim podobne otazky v poctu asi 50 jedna za druhou.

            0 0
            • Volf  

              Aku dík. Líp bych to neřekl.

              0 0
              • sasafras  

                No, naozaj dost unavné.Keby som vedel, ze su to take kraviny, tak sa ani nepitam.Treba sa na to vy......Zdar.

                0 0
      • Martin  

        Teď jsi mi připoměl, že už tu dlouho nebyl Lempl:-)

        0 0
        • kankrlicek  

          Moc za to nedám, ale Lempl asi jezdí co to dá :)

          0 0
          • Martin  

            Že by proběhlo převtělění mladého studenta v chrtíčka? se mi mi moc nechce věřit:-)))

            0 0
            • Volf  

              Jen aby to nebylo převtělení v jiný nick.

              0 0
              • fousac  

                nemyslim si… lempl je sice lama, ale uprimna.. :)

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
    • Manas  

      Je to tezky. Jeden z duvodu proc chodim na B-F je to ze se tu doctu zajimavy veci ale ze se i pobavim. Nez expertni vymena nazoru mi to spis prijde trochu jako drbarna ale vubec mi to nevadi, ty informace tu jsou a pokud neco hledam tak to vzdy najdu a kdyz se mezi tim pobavim je to pro mne jeste mnohem lepsi. Kdyz se budeme Jarina apod. zakazat tak tim prilejeme olej do ohne, takhle si myslim je to ok, co se tyce frekvence jeho zjevovani.

      0 0
    • kolombo  

      Každá cenzura je nebezpečná! Já bych příspěvky mimo mísu ignoroval a ony se velmi rychle propadnou dolů a nemusí se nic mazat. Maximálně omezit právo založit užvateli čerstvě po registraci za jeden den více příspěvků, teprve po schválení adminem povolit více …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.