Ohnutý převodník 32z- jde narovnat?

10 nepřečtených
  • senožrout

    Kámoš ohnul na svých Deore klikách prostřední převodník 32z. Jak to udělal, když velkej 42z je v pohodě a malej 22z a klika taky. Jen vím, že nez jel totálně ožralej z hodů pod Pálavou, tak to bylo všechno OK. Taky urval pedál. Ale o to nejde. Je rozmrzelej, že novej převodník Shimano stojí cca 700. Takže, jde to narovnat? Zkoušel jste to někdo??? Dík!

    0 0
    • biker007  

      sikovky a kladivo/palice. uz sem ho starejch deore klikach rovnal. nekdy to jde snadno a ani se nemusi prevodnik z klik sundavat.

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Komponenty)
      • Air  

        ale asi to nesrovnas uplne 100%ne a pak se zas vice opotrebovava retez, ne?

        0 0
        • biker007  

          nevim jestli na 100%, ale dalo se na tom pek este asi 3 mesice v poho jezdit. me se vyhnul asi usek 6 zubu.. zval sem sikovky a proste sem to uhnul zpet. ten ocelovej deore prevodnik je blato. stalo se to pri lehkem rozjizdeni pred zavodem na rovince.. dodnes nechapu.. stejne jako nechapu jak se mohl po tejdnu jezdeni na novejch LX-kach ulomit zub..

          0 0
    • default  

      Taky jsem to vohnul. Reseni bylo roste – sup s tim do sveraku a s citem srovnat… ;-) Vydrzel mi jeste asi rok a pul…

      0 0
    • Vilém  

      U deore klik se prostredni prevodnik ohyba vcelku bezne.Narovnej to.

      0 0
    • Paja  

      Narovnat, jak jiz bylo uvedeno, jenom poznamka, novej deore prostrednik prevodnik nestoji 700Kc ale cca polovinu (ale kdyby ho nekdy potreboval koupit, tak at radeji zkusi 2XM za 400Kc s 5× takovou tvrdosti)

      0 0
      • Daf  

        Prostredni plechovej prevodnik to je u deore nestesti. Ja ho normalne vysrouboval a srovnat jde uplne v pohode je totiz strasne lehce ohebnej :) Pak se mi podaril ohnout jeste jednou ale to uz mi dosla trpelivost a koupil novej LX.

        0 0
        • Paja  

          Hmm ale ten LX/XT stoji dvojnesobek a vydrzi uplne stejne jako deore. Mozna je rozdil v tom, ze se deore navic jeste ohne:)) me se neohnul ani jeden z nich.

          0 0
          • dawa  

            No mě se letos na dovolené taky podařilo ohnout prodtřední pilu Truvativ , a jelikož ssebou nevozím svěrák ani sikovky , tak jsem našel pěknej šutr a kus dřeva a přes to dřevo to vyklepal a jezdim v klidu dál .

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.