• Mulder

    A? nemusím do Tesca zbytečně…:-)

    0 0
    • blue  

      v prodeji od: 22. 9. 2004

      zdroj: http://www.ivelo.cz/

      0 0
      • Mulder  

        Já jenom že včera na této stránce nebyl u fotky titulní strany Vela ten datum 22.9.2004. Anebo jsem si nevšiml.

        0 0
    • ihik  

      Dnes jsem ho měl ve schránce…

      0 0
      • radek z BF  

        …dnes ho měl ve schránce i můj soused :-))))))

        0 0
        • MartinXC  

          :-) A co teda píšou ?

          0 0
          • Jogador  

            Říjen je pro cyklisty tradičně měsícem, který otevírá dveře, v nichž si podává odcházející sezona s novou. Tedy samozřejmě bráno pohledem cyklistické techniky, vždy? babí léto nikterak nebrání ježdění na kole, ba naopak, nabízí k němu nádherné podzimní přírodní scenérie. Ostatně, který měsíc či roční období není na kole krásné. Září a říjen jsou však současně měsíci, které dávají letošním komponentům i kolům nádech minulosti, světové výstavy, pokud je nepředběhly jednotlivé předváděčky firem v průběhu roku, na nás chrlí inovace, nové trendy, designy. V souvislosti s tím bychom vás chtěli navnadit na reportáž z nejvýznamnější světové výstavy Eurobike, kterou najdete v tomto čísle, avšak pouze jako předkrm věcí příštích. U následujícího vydání Vela s číslem 11/04 totiž najdete přílohu ve stylu té zářijové z Tour de France, která bude věnována výhradně novinkám 2005, podrobně vás jimi provede na více než třiceti stránkách, přinese zajímavé rozhovory, postřehy, zmapuje nové trendy, od komponentů přes doplňky a oblečení až po celá kola. Nenechte si tedy příští číslo rozhodně ujít! Příští VELO SE SPECIÁLNÍ PŘÍLOHOU NOVINKY 2005 VYCHÁZÍ 27. 10. 2004! :)

            0 0
            • Thidney  

              lol předpokládám že básník asi nechtěl říci todle číslo nekupujte, počkejte si na příští

              0 0
              • J.A.V.  

                Ale ne, něco se tam najde :) Přehled vidlic 2005, nějaký tesy – třeba to nový LXko, jen jsem ho tak prolistoval, číst budu dneska.

                0 0
                • MartinXC  

                  Prostě standardní, bikově sterilní číslo. Asi si ho z fandovství koupím, zase poleju čajem a uložím do sklepa :-)

                  0 0
                  • J.A.V.  

                    No jo, hlavně jsou tam fotky z Eurobike, jenže těch už je plnej net no. Ale co, za ty prachy, dobrý čtení na WC a do vany, tam eště net nemám :)))

                    0 0
                    • xo  

                      kedy tam napisu nieco(a aby to bolo na 5 stran) o MS les gets a athenach?

                      0 0
                      • J.A.V.  

                        O aténách i MS tam taky něco je. Kouktem oka jsem zahlédl Hamiltona mezi profily vítězů, což ve mě vyvolalo smutný úsměv…

                        0 0
                  • blue  

                    me nahodou pobavilo uz hned na zacatku v clanku o servisech… ta prihoda s gramarem, co si nechtel prevzit sestaveny kolo, ktery vazilo o vazelinu v loziskach vic, nez mu vysel jeho papirovej soucet hmotnosti komponentu :-)))

                    0 0
                    • MartinXC  

                      (nejen to Blue) Čánek jsem ještě nečetl, vazelína by byla asi jen pár gramů. Nicméně to je o neplnění obchodního závazku. Když podle katalogu má něco nějaké parametry (hmotnost), za které se platí, pak na to má klient právo, ne? (Pokud si s prodejcem nenastaví podmínky dopředu jinak.) Když mi podle projektu mají dodat barák se 100m2 a při kolaudaci se ukáže, že je to 89m2, tak to taky chci zohlednit v ceně, nebo vy to tak neděláte?

                      0 0
                      • rock  

                        Ono to asi bylo jen o pár gramů, protože prý po odstranění veškerého maziva z kluzných spojů zákazník spokojeně odjel. Skvělý článek …

                        0 0
                      • Jogador  

                        Jde oto, že toto ne nepřiměřené porovnání, to by ten barák musel mít 99,9 m2, a upřímně řečeno, myslíte že nemá?Ael asi se tu otom nemá cenu bavit, ze zásady to je špatně, ale život si kvůli tomu kazit nebudu…:)

                        0 0
                      • blue  

                        nemyslis, ze kdyz nekdo neni schopnej pochopit, ze soucet cistejch komponentu, ktery samozrejme nekoupis uz namazany, nemuze bejt stejnej, jako finalne poskladany kolo, tak je vazne k smichu?

                        0 0
                        • MartinXC  

                          To jo, ale nesmí ten součet být o půl kila větší (viz váhy vidlic a většiny komponentů, které nesedí o víc jak 10% nebo jsou různě opentlené tvrzením „bez krku“ nebo „bez oleje“…) To jsou pak k smíchu výrobci a prodejce. Když mi záleží na váze, tak to dopředu prodejci řeknu a on ví, že je to jeden z parametrů, za který zaplatím. Pak buď nesouhlasí nebo se domluvíme. Jednoduché.

                          0 0
                          • blue  

                            ale o to, ze vyrobci udavaj vahy ruznym zpusobem, v tomhle pripade prece vubec neslo… dyt to tam je jasne napsany, ze si zakaznik spokojene kolo prevzal az potom, co v servisu kolo zase rozebrali a vsade vycistili od vazeliny

                            0 0
                            • MartinXC  

                              Jasně, to je komik. Já to ještě nečetl, jen jsem jako gramhonič-amatér reagoval na otázku kolem hmotností.

                              0 0
                      • Focus  

                        Hele to by mě zajímalo, kolik si už koupil domů :) A stává se ti často, že tam chybí 11 m2, což je plocha 3,3×3,3m, takže se ti vytratí celej jeden pokoj? :)

                        0 0
                        • MartinXC  

                          Ano, mám zkušenost se 3mi velkometrážními byty (přes 150m2) ze 4, které skutečně měly inzerovanou plochu k bydlení. Hledáme lepší (větší) bydlení, takže jsem už pěkných pár bytů a domů prošel. Jen málo z nich mělo inzerovanou plochu správně. Spousta velkometrážních bytů a domů si započítává od obytné plochy i užitné prostory. Divil by ses. Docela mě to znechutilo a asi přehodnotím původní nechu? ke stavění a rekonstrukcím domu.

                          0 0
                          • Focus  

                            No pravda, tam je to něco jinýho. Spousta vykuků píše do inzerátů větší plochy v přesvědčení, že neumíš násobit a sčítat :) Je to jedna z mnoha věcí, na který si je potřeba dát pozor. Ale že by se m2 ztrácely na cestě od projektu ke kolaudaci, to ne. Pro zajímavost: užitná plocha bytu je plocha všech místností „za dveřma“, včetně WC, komor, koupelen atd., ale bez balkónů, lodžií, sklepních kójí a tak. obytná plocha je součet ploch pouze z obytných místností (takže bez WC, kom…) + to z kuchyně, co přesahuje 12 m2. Uf, to sem se rozepsal :))

                            0 0
                          • jjirka  

                            To mohu potvrdit mám deset let praxe v realitách – pracuju v investiční firmě – ale co některé realitky dokážou napsat do inzerátu a hlavně tvrdit klientům když něco prodávají to je fakt až drzost na to si dávejte všichni pozor a? někomu nenaletíte

                            0 0
                    • vlk  

                      Tož to ještě jde kamoš kupoval 1 rockmachina 03 který měl vážit 11,9kg a ejhle on doma navážil rovných 14kg.Co ted s tím, důvod k reklamaci to není tak si ho nechal.

                      0 0
                      • Focus  

                        Mám takovej pocit, že když si něco koupíš a nejseš s tím spokojenej, můžeš to do nějaký doby vrátit i bez reklamace. Předpokládám tada, že to zvážil dřív, než si dal nějakej pěkně zabahněnej maraton :)

                        0 0
                      • blue  

                        a koupil si kamarad tu nejmensi velikost, co mela vazit tech 11,9? nebo nejakou 21ku? ;-)

                        0 0
                        • vlk  

                          koupil to v kamenným obchodě v brně.velikost 18.V obchodě neměli váhu.Než to zvážil tak na tom párkrát jel.Ale do brna se mu s tím jet nazpět nechtělo.Navíc si dokáži představit jak se s nima hádá.

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.