• Jakou vidli byste doporucili pro pritelkyni jezdi spis tak rekreacne pro zabavu vazi asi 56kg. cena do 10 000. diky

    0 0
    • BB  

      uvažuju o RS Pilot, protože je to pružina a reguluje se připukováním, což je u ženský důležité

      0 0
    • ravo  

      No jo, co to je rekreačně? ta moje taky jezdí rekreačně, to znamená týden dovolené na horách a toje asi tak všechno. Pro takovou rekreaci postačuje pružinová Suntourka:-)

      0 0
    • Yann  

      Nevim co to znamena „rekreacne pro zabavu“ ale RST Aerosa AET by mohla byt volba. Jezdil jsem ji rok a pul (98kg) a dofukoval jsem si ji podle potreby, nicmene nestihala. Nakonec jsem ji prodal nekomu prave pro jeho zenskou.

      0 0
    • TinkTink  

      Ja bych doporucil – ano – pro 56 kilo – Marzocchi MX Comp coil – do 10000,– se urcite vlezes a jeste ti aspon 2500,– zbydou :)

      0 0
    • RUMcajs  

      Nechci rejpat, ale proč se dělá rozdíl mezi vidlí pro ženskou a pro chlapa? Hlavní je přeci váha a styl jízdy nehledě na pořadí.

      0 0
      • kovar  

        mi to tak pripada, ze pritelkyne jsou odkladiste pro nepohodlne nebo levne vidlice.

        0 0
        • TinkTink  

          Zvlast kdyz to mas platit ty…ze :)…(resp. ja :) )

          0 0
          • marhi  

            Já znám to klasické: Ale mě to je jedno, hlavně když to nebude moc drncat. Stejně se v tom nevyznám. Tak proč si trhat plíce?

            0 0
    • Joseph de Sax  

      a kolik najede ročně…

      0 0
    • jaja.k1  

      No do 10 000 seženeš krásné vidle. Možná i chromované! K čemu jí ale budou teď v zimě? Na sníh je lepší lopata.

      :)

      0 0
    • Vilém  

      Zalezi co s nima bude hazet. Precijen zenska nema tolik sily, takze spis dvojky, nez neco vetsiho.

      0 0
    • tomekusti  

      posílám link a myslím, že si jistě vybere. Sorry, ale nedalo mi to :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.