Tak jsem se konecne poradne vysekal !!!

9 nepřečtených
  • Turbo

    Tak jsem se konecne poradne vysekal :-( a odneslo to nejvice zapesti. Mam to nadvakrat zlomeny. Tak mi tam vrazili v nemocnici dlahu a sesroubovali to. Jak dlouho bude trvat rekonvalescence? Kdy budu moct normalne bikovat a skakat? Dik za vase zkusenosti a postrehy?

    0 0
    • Turbo  

      ?=.

      S jednou rukou se pise na h…o :-(

      0 0
    • McBlacky  

      sakra já když viděl nadpis tak jsem čekal že to napsal Lempl… nic zlýho mu nepřeju, ale dokud se pořádně nevyseká nebude vědet co a jak…

      to Turbo. to jsi dopadl ještě luxusně. Osobně tipuju po vánocích lehčí pojezdy od jara zase naplno

      0 0
      • jihra  

        Jo to jsi dopadl opravdu ještě dobře. Můj známý si při pádu z kola v celkem lehkém terénu zlomil obě ruce a nohu. Jo a ještě je sranda v tom, že je pojiš?ovák – sakra zapomněl jsem se ho zeptat, jestli má úrazovou pojistku – určitě znáte to přísloví, že kovářova kobyla chodí bosa.

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Rekl bych, ze v nejvhodnejsi dobu. Pokud se to teda musi stat:)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • SavaH  

      Ti nezávidim. Od začátku září mám taky zápěstí v gypsu ;o( a to na 10 týdnů!!! A když se to nezahojí, tak to budou operovat. No a když to sroste, tak do Vánoc rehabilitace. Už teď bych to nejraděj sundala.

      0 0
    • Rolei  

      Já si narazil zápěstí pořádně, ale zlomené to nebylo. Po čtrnácti dnech jsem optimisticky vyjel poprvé opět na kolo a domů jsem se vracel a zase držel řidítka jen jednou rukou jak to bolelo, po měsíci už šlo pomalu jezdit po dvou měsících mě to stále občas docela zabolí, ale jezdit už se dá v pohodě…

      0 0
      • SavaH  

        Hele, mně taky doktoři 2 měsíce tvrdili, že je to jen naražený a teď hrozej operací… Jezdila jsem skoro hnedka po pádu a taky mě to moc už ani nebolelo, jen hybnost palce nebyla nebyla slavná.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.