• Medi

    nemělo to chybu. Perfektní počasí, různorodý povrch: asfalt, les, voda, sníh. Trasa Vsetín-Dušná-Cáb-Červenka- Vsetín ( info pro místní znalce). Tož jen tak aby řeč ( fórum ) nestála-o.

    0 0
    • Medi  

      dnes to vypadá tež dobře asi to ale časově nezvládnu. Vyrážíte dnes někde?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To by ses snad mel ptat nekde na i-dnes nebo tak. Tady jses na b-f. Nevim jestli mluvim za vetsinu, ale ptat se takhle uprostred dubna… spis by byla vzacnost kdyby dneska nikdo nevyrazel.

        0 0
        • Medi  

          Chtěl jsem jen tak zkecnout, ne každý pokus je úspěšný. Jo a ve sněhu po hoře nejezdím, ale to v Nymburku asi nevíš o čem je řeč.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Zase me nepodcenuj. Slysel jsem od babicky, ze jeji matka zazila takovou zimu, ze cely dopoledne byl ve stinu poprasek :)

            0 0
            • Medi  

              vytočilo mně to tvoje doporučení na idnes. Každý má přece jiné možnosti. A ten sníh beru zpět už jsem to rozdýchal. Mimochodem už jsem byl podruhé a dnes možné třetí pokus. A nekritizuj mně pořád toho Suntoura až si ho koupím tak vám ty řečičky vyvrátím:-)).

              0 0
              • kovar  

                fakt budeš kupovat XCP 75 LO? A zajímalo by mě, proč se tady na B-F ptáš jakou vidlu, když si pak koupíš stejně tu největší lemru vidlu :-).

                0 0
                • Medi  

                  1.mám ji polevnu 2.rodinný financ ( vidlice není jediné co musím dokoupit) 3. nový bike na obzoru

                  0 0
                  • Pá-dlista1  
                    1. u nas to delame tak, ze vidlice je to jedine co nakonec koupime :)
                    0 0
                  • Daf  

                    Hele aspon pro tebe prechod z pevny vidlice na skoroodpruzenou nebude zas takovej sok :) On tento Suntour ma vlastnostmi opravdu bliz k pevne vidli nez k odpruzene :)

                    0 0
                    • Medi  

                      Nemůžu se zbavit pocitu, že jste moc rozmazlení:-))

                      0 0
                      • Daf  

                        Kanos si koupil Suntoura s 10cm zdvihem. V realu mu chodila tak 2–3cm kdyz uz vjel do poradne diry. A tahle vidlice mela dokonce Lock-out, coz me dostalo ponevadz ho vubec nepotrebuje :) Nez toho suntoura tak to bych radsi zustal na pevny. Mit na kole dvoukilovou pevnou vidli bych nechtel.

                        0 0
                        • Medi  

                          Ještě mně doporučovali Splice, musím si zjistit za kolik bych ji mohl mít a ještě to zvážím. Co si myslíš o té Splice?

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Jestli tam nebude pro tebe neprekousnutelny cenovy rozdil, tak ji vem.

                            0 0
                            • Medi  

                              Fakt si myslíš, že je tam tak zásadní rozdíl?

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Ve funkci urcite. A to nejsem nejakej velkej zastance Manitou.

                                0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Akorat mam malinko obavy, aby chodila v zime. Aby to se Splice nebylo jako se Stancem. Ty totiz v zime vubec nechodej. Ale porad to bude lepsi nez Suntour v lete :)

                                0 0
                                • danno  

                                  Vubec se neobavej:)) Splice chodi v zime zhruba stejne jak chodi ted. Uz me ani nebavi tu vidlu porad vychvalovat:))

                                  0 0
                          • Daf  

                            Splice by mela byt uplne v pohode stejne jako treba Axel. Levnej Suntour je podle me nejhorsi mozna volba. Zkus si najit o Suntouru neco ve starsich prispevcich nez se pro ni rozhodnes. Diskutovalo se tady o nich opravdu hodne.

                            0 0
                            • Medi  

                              Už jsem si to četl, ale měl jsem dojem, že je to přehnané. Tak proč se těmi vidlicemi osazují celkem dobrá kola. ( skoro za 20 tis )?

                              0 0
                              • Daf  

                                Mozna protoze ty vidlice vypadaj docela pekne maji i docela tluste nohy. Na starsich RSTckach, nebo Topgunech bylo uz na prvni pohled videt ze to je jen levna atrapa vidlice. Suntour je (mozna byl) videt hlavne na meridach V katakogu to pak vypadalo pekne kdyz to ctes kolo komplet XT za 30k no nekup to.

                                0 0
                                • Medi  

                                  Zjistím si ještě tu Splice a uvidím. Dík chlapci.

                                  0 0
                      • fousac  

                        mily mladence… muzu te ujistit ze v ramci moznosti nejsem rozmazlenej… ani nemam nic proti suntourkam.. uz jezdim treti (T890, MG-92, Duro E), ale muzu ti zodpovedne rict, ze XCP 75 LO NEBER V ZADNEM PRIPADE!!!… to opravdu neni vidle… kdybych mel fotak, ti vyfotim, jak sou vydreny vnitrni nohy po cca 300km jezdeni, ale jenom do vyse cca 3cm, protoze vic ta vidle nepujde, i kdyby si dropnul ajfelofku… tak asi tak.. da se lehce poladit vyndanim gumy z levy nohy, ale v ten moment zjistis, ze patrona v pravy noze se chova dost podivne naladove a predem neurcis, co se zrovna stane.. nastesti to vyrobce chytre maskuje absenci funkcniho zdvihu, takze se to moc nevi..

                        pokud by si chtel hodne levnou vidli, ktera „funguje“ (ale jenom v lete) a vydrzi , tak sezen MG-91, ale jinak pro tebe budwe asi nejrozumnejsi volba vzit splice.. pokud vyzis do 80kg, nemusis ani menit menit pruziny..

                        P.S. co mas proti zimnimu jezdeni?? pravda, nevim jak v jinych koncinach republiky, ale zasnezeny brdsky hrebeny nabizi luxusni pojezdeni.. a jak podotknul padlista, hodne to cloveka vycepuje v technice jizdy…

                        0 0
              • Pá-dlista1  

                No ja jezdim i v zime (i ve snehu pokud je), ale v zime je problem se svetlem. Obstojne se to da resit jezdenim po meste (ale na proste najizdeni kilometru [cti XC:)] se to moc nehodi).

                0 0
                • Medi  

                  Jezdění v zimě mě zatím nějak neuchvátilo.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Myslim ze je dobry na techniku, fyzicku i vuli :) A ta zimni krajina…pravda kolikrat se tam da podivat i na bezkach.

                    0 0
                    • Medi  

                      v zimě běžky nebo sjezdovky. Je mně líto kola, sůl umí své a pořad to čistit bych se nato moh .....

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Na bezkach nebo sjezdovkach jezdis tam kde solej? Taky ne, ze? A snih ten roztaje sam.

                        0 0
                        • Medi  

                          Akorát se mně nechce dávat kolo do káry. musíš uznat, že lyže jsou o cosi skladnější. Vím nic moc argument, ale aspoň nějak si to musím obhajít nebo skončím jak vy:-))

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            To bych se skoro hadal. Kvuli lyzim musim v osobaku aspon sklopit sedacku nebo zabrat misto spolujezdci. Kvuli kolu ne :)

                            0 0
                  • Pebe  

                    A ani tě to nečeká po nákupu týhle vidle. Pod 5°C je schopná se zhoupnout jednou, potom olej vytuhne a nazdar bazar. Taky mě to nebavilo.

                    0 0
                    • Medi  

                      o důvod víc si ji pořídít, aspoň v zimě mně dá pokoj:-))

                      0 0
                      • muffin  

                        No ja mam suntourku, ale pokoj mi neda ani v zime. Len som este neprisiel na to, ako zrusit lock out, a to ani v lete :(

                        0 0
                        • Medi  

                          A jaký maš typ a je fakt tak hrozná jak hoši popisují?

                          0 0
                          • Medi  

                            Aha, dobré! Zabralo mně to až napodruhé.

                            0 0
                          • muffin  

                            No je to uz dost stary kus-neviem ci sa tu mam vobec takto zhovadit, ale budiz- typ M8030, ma asi 5–6 rokov, ale co sa pamatam, nepruzila nikdy. Bola kupovana spolu s bikom ako nudzove riesenie-neboli peniaze na lepsi. Skusal som ju zfunkcnit, po rozobrani som ju vycistil, premazal, ale po zlozeni sa to velmi neprejavilo. Ked na nu zatlacim oboma rukami stojac vedla biku, pohne sa o take 2cm, ale pri jazde je to pevnak. Jej jedine pozitivum v porovnani s klasickou pevnou vidlou je, ze je podstatne tazsia:o)Aspon mi nedviha pri prudkych vyslapoch predne koleso :) Tie novsie typy neviem posudit, ale ja by som uz urcite suntourku nebral. S touto musim vydrzat este do konca sezony, potom dostane bajk nastupcu s funkcnym pruzenim.

                            0 0
                            • vili  

                              ta se mne nepodarila rozdelat ani óbrovskym kladivem,mam ju jeste nekde v garazi.pridrha­vala uplne stejne jak omega

                              0 0
                      • Pebe  

                        Fakt jí nekupuj, je to s podivem, ale je tak strašná jak psali ostatní. Živě se mi vybavuje vzpomínka, kdy jsem jel za někým po kostkách a jemu ta Marzocchi pěkně poskakovala a jel v klidu zatímco mě akorát drkotaly zuby :-(

                        0 0
      • goofy  

        Ja vyrazim nejdriv v sobotu, bo v Brne kolo nemam, a ani ho sem nevezu, bo bych ted kvuli shkole stejne nestihal jezdit…

        0 0
    • tradic  

      Ja jsem jeste nezajel :)

      0 0
    • mlyny  

      Já jsem včera taky konečně vyjela. Teď sice sedám velice opatrně a po schodech to taky není ono, ale stálo to za to. Akorát jsem po roční pauze nemusela začínat zrovna závodem, ale byla to jen časovka na 5km, tak to šlo… A ani jsem nebyla poslední, heč!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.