• peg

    A jak se daří??? Jaké úspěchy???

    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • gersa  

      STS Chvojkovice Brod, malej ale zrejme slusnej oddil :))

      0 0
    • Manas  

      jezdim za charitu, Dookie Bike Team, diky kterymu muzou zavodit i takovy zoufalci jako ja :-) I kdyz letos to spatny nebylo …

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Taky tak. Az na ty vysledky. I kdyz pred sezonou jsem takove ambice nemel. Zrejme s jidlem roste chut :)

        0 0
    • Martin  

      krysy.net A k těm vítězstvím v tombole – minulý týden jsem vyhrál na Hameráku (vodácká akce) dětské pádlo. Není to nějaké znamení? :-)

      0 0
      • Pytlik  

        Jezdim za turisty, kteri se vyznacuji heslem: „Tvrdy k sobe, brutalni k ostatnim“ :-) Na hameraku jsem letos vyhral prd, ale predloni jsem na mutyneveskym potoku zlomil padlo a vzapeti ho v tombole vyhral (trochu low end kvalita)

        0 0
    • dave  

      BREMA Bike team. Letos to šlo, dokonce i občas vyšla „bedna“.

      0 0
      • McBlacky  

        hele nebyli jste třetí na Tour de Brdy v týmech? teda třetí na bedně a čtvrtí pak po revizi, když se konečně Lacina dohádal, že opravdu jel v týmu s Beedou a Gondou on a ne jeho otec :-) my byli první na bedně a druzí po revizi…

        jinak samozřejmě nejlepší tým jsou Pivodraci. Co ty na to Fousáči :-)

        0 0
        • Martin  

          Jelikož jste nás zajeli, nelze než souhlasit:-)))

          0 0
        • blue  

          takze Lacina zase uradoval, jo? :-))))

          0 0
          • McBlacky  

            jako by mu nestačilo vyhrát kat, vyhrát celkově (prize bike)… ale pohár za 1st place nám už nidko nesebere, maj ho kluci v Kralupech. revize přišla pozdě, štěstí pro nás. je to ale blbost napsat si do týmů u jména jen Lacina na závodě kde jelo přes 500lidí a Lacinové tam byli tři, a? je rád že to vůbec uhádali a jsou alespon ve výsledcích winners

            0 0
            • Wiktor  

              Vidim ze Laca nezklamal… ;-))

              0 0
              • Beeda  

                Nene Lacina byl poho, se musim zastat, mala dezinformace od Balackyho:-)

                0 0
                • McBlacky  

                  hele tak kdo je nakonec ukecal, když ty jsi říkal že na to kašleš?

                  0 0
                  • Beeda  

                    No Pavel, hopsal tam jak veverka, ze jim to trikrat rikal, az mi bylo rozhociho lito. Pak to nak rozdejchal dit to nebylo MS:-). B.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      stejně by vám pohár sebral Lacina :-) ferneta si můžeš koupit, půlitry ukrást v hospě, a bavl. triček sponzorů bych řekl už máš dost -asi jako každej kdo trochu jezdí- :-)

                      0 0
                      •  
                        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                        0 0
        • dave  

          No byli jsme třetí. Já, i když jsem jel s klukama v týmu, jsem ale na bedně nebyl, protože jsem pospíchal domů, ale Ferneta mám u nich schovanýho :-) Jinak závod pěknej, až na některý jedince …

          0 0
        • vozejk  

          hej tak to sme se tady slušně sešli.my byli druhý v týmech(teda vlastně až třetí)…

          0 0
    • ddd - andy  

      Sfinx – Bartak Letos slabota… :-( Nejaka „bedna“ uz parkrat probehla.. ;-)

      0 0
      • bear  

        SK Cyklo Elen,18.prosince děláme akcičku O Obecního kapra,srandamač!

        0 0
    • Wiktor  

      TTS Stupno, tedy TriaTlonSport Stupno, neplest s STS viz vyse… ;-) Ale jinak taky celkem slusnej voddil… :-) Identifikace je jednoducha, do lonska tymovy hadry Stock Fernet Citrus, letos poprve Stock Magister…

      0 0
    • mAk  

      Sk SNS jukněte na web, a? víte o čem jsou MTBO víkendy a vlastně celý bajkování (c; www.sns.cz

      0 0
      • McBlacky  

        máte trestuhodně málo záznamů v kolonce kalby :-)

        0 0
        • mAk  

          nojo makáme na tom, ale vono je to dost propletený takže fotky z pařeb se najdou i pod MTBO (c;

          0 0
      • Radek Broz  

        Sdružení Nezávislých Států?:o)

        0 0
        • mAk  

          Seš na Smržovce (to je prej napsaný na nějaký knajpě (((c:

          0 0
          • Beeda  

            Ja myslel, ze na Smrzovce jsou jen sankari a Pivrnec ,zdravim krajane :-)) B.

            0 0
    • dave lister  

      Cyklistický spolek PEKÁČ, obvykle je úspěchem dojet závod a přežít tu smrš?, co večer následuje;-)

      0 0
      • Pekáček  

        No tohle? Pekáč(ek) jsem tady přece já! Nehledáte maskota či čestného člena? Říkaj mi tak už čtvrt století :o) Čestný Pekáčkovský!

        0 0
        • dave lister  

          Pekáč je zkomolený moje příjmení… Takže tak vznikl ten název… Maskoti jsme tam zatim všichni, ale čestnýho člena ještě nemáme… Takže Tě bereme;-)

          0 0
    • zubus  

      KVS ( Kardio Vaskularna Skupina) Uspechy??? – 15 kilo dole
      - konecne nefajciar
      - kludovy tep 54
      - poznam okolie bydliska

      0 0
    • wroum  

      licenci mam od DH Rockmachine – cyclomax, ale zavody sabotuju, protoze nemam na to cas. mozna to bude pristi rok lepsi – aspon Vsenory :-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Vsenory jsou spis nez zevody spolecenske setkani prazaku. Podobne je na tom Beroun. Takovou ucast nemaji ani poharove zavody.

        0 0
        • wroum  

          to vim a prave proto si dam radsi Vsenory nez cokoliv jinyho. navic to mam kousek a trat dobre znam :-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Me to prave odrazuje. Sice uz jsem je parkrat jel, ale vetsinou z voleje a koukam kam ta cesticka povede.

            0 0
      • Pekáček  

        Cyklomax! My se známe? Já jsem v „B“ týmu.

        0 0
        • wroum  

          licenci cyklomax ma hafo lidi. nicmene mozna sme ve stejnem tymu, ale ja na zavody nejezdim. a jestli jednou nejaky pojedu, tak urcite ne v XC :-)

          0 0
    • Thidney  

      rodinný tým – půjčovna ovcí – úspěchy nulové jelikož se většinou hádáme což při wrc není to nejelpší

      0 0
    • Tomcat  

      AMK bikes Energy MT-B-MX Milovice. Pořádáno 5 závodů + jedno soustředění pro BMX drobotinu. Vlastní dráha + hydraulickej stra?ák se zastřešeným startovním pahorkem Úspěchy ostatních nevim (určitě sou). Já má pro rok 2003 pohár za poslední pohárové (8místo) v celkovým umístění v Author MTB/BMX seriálu . Jinak mí výkony stojej mimo BMX dráhu zakulový ,ale aspoň nebejvám už poslední.

      0 0
      • Sirenna  

        Ja diky tobe taky nebejvam posledni, kdyz jedeme ve stejny kategorii :-D :-D Ale jinak jezdim za NORCOBIKES a podporuji me funstorm a widebike.

        0 0
        • Tomcat  

          Ja diky tobe taky nebejvam posledni, kdyz jedeme ve stejny kategorii … …:-/ Ehmmm… co to jako díly mě B-[?

          0 0
          • Radek Broz  

            No, jako, ze je pak nekdo jeste poslednejsi;-) Co na tom nechapes? Ja Rence taky podobnym zpusobem zvysuju sebevedomi;-)

            0 0
            • Tomcat  

              Radku sorry, ale to je blbej foa , nebo nemám nějak dobrou náladu, že sem to nepochopil .

              0 0
    • biker007  

      Bikesport Plzen, je nas jako psu:) a obcas nekdo zajede i na bednu.(z polsledni doby 1. misto na kratkejch Tour de Brdy a kratkym Leder Foxovi) Coz teda neni muj pripad, ja mam posledni dobou za cil doject bez padu:)). pristi sobotu poradame jako zakonceni sezony takovou pohodovou akci, viz http://bikesport-plzen.com/nabrno

      0 0
      • jimmy63  

        hele j.r.,kdy uz s vakcinou zprovoznite sekci „různé…“!?

        0 0
        • biker007  

          „ruzne“ funguje, ne? jen galerie hazi error 404. jinac ted budu stranky komplet prekopavat, tak 14 to bude trvat nez to bude hotovy. Ale uz sem si nakreslil ERA model databaze:). Cim horsi pocasi bude tak tim rychlejs to bude hotovy. jinak dneska v 19:00 na bezenu na Slovanech, zacina zimni priprava:)!

          0 0
      • till  

        Ja taky jezdim v tom Bikesportu…:-)

        0 0
      • kahi  

        taky bikesport ..

        0 0
    • Radek Broz  

      ETBIKEZ.com Uspechy? Preziti sezony a usporadani celkem uspesnych akci. Zavodni ambice nemame (ani vykonnost, ani moznosti se na zavody dostat).

      0 0
    • Meesha  

      RD Cycles – Veselí nad Lužnicí

      0 0
    • navi  

      X-triathlon – Skalica, šéf týmu byl 9. na Ironmane v Kanade, ale tento rok hlavne Xterra. To sa dá ne?

      0 0
    • vozejk  

      ZČE cyklistika Plzeň.a úspěchy taky ňáký byly,ten největší je stříbrná medaile na MČR juniorů v časovce družstev a start za repre na svě?áku ve Švýcarsku.

      0 0
    • TinkTink  

      Hypoteticky :-D

      Bajkshop.tk Team :))…uspechy zadny…ale mne staci, ze stale ziju…to je dobry… :)

      0 0
    • lempl  

      uspechy vubec zadny:/ (svedu to na kolo, kolo se mi polamalo:) harokatmar team jen kvuli licenci…(kterou nevyuzivam a je mi na nic…:/

      0 0
    • kankrlicek  

      HO Škrovád a nejlepší umístění 4. na Sudetech. Když to vydrží (Čada), tak za 10 let bych mohl být na bedně, ale musel by vypsat kategorii nad 60 :)

      0 0
      • Gatier  

        Sport Nora Team Trek,Briko Uspechy? Asi to 10. a 13. miesto na Trek MTB Chalenge a este par dobrych miest za prvou 10tkou. Ale MS v Salzkammergut sa nevydaril- 143…

        0 0
    • martt  

      www.vba.sk ja ale skor fotim a jazdia deti a manzelka

      0 0
    • milhaus  

      Za Vichr z hor, ale divím se, že ho tu nikdo nezná. My jsme světaznalí a světoznámí. Jinak parta chlapů od 30-asi 50. Vše v poho, nejkrásnější ze závodů je dojezd a tombola

      0 0
    • Sethi  

      tym – Honza jede do sveta – je to tym co nejezdi zadny zavody, skoro pokazdy se nam podari zaseknout se nekde na pivku a skoro pokazdy se nekdo pri vyjizdce rozbije. Sponzorujem se vzajemne.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.