• rock

    Vážení přátelé. Venku je nádherně, takže za 10 minut uteču z práce, pojedu domů a cca okolo třetí hodiny už bych mohl být převlečený a vyjíždět ven …

    0 0
    • fousac  

      jsem myslel, ze to je naprosto normalni… ani kuli tomu z prace utikat nemusim.. ;)

      0 0
    • Lister  

      Nechci provokovat ještě víc, ale já už jsem oblečený vypínám komp a jedu. Tak se mějte, teď jsem tři hodiny mimo.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • HonzaV  

      tak to me nemuze nastvat, ja si totiz pekne pockam v praci az se setmi, doma pozdravim bika visiciho na zdi a o vikendu na nem krasne zmoknu za bileho dne :-((

      0 0
    • Staenly  

      Vy parchanti!:) Ja mam do ctyr brigadu a pak se musim ucit a na kolo zase nesdnu…Aspon budou z brigady penizky na novou vidlu…:)

      0 0
    • mastihuba  

      Si dám večer tour de knajp cca 15km přes les.

      0 0
    • vlk  

      ve 3 uteču taky a jedu na kolo, heč.

      0 0
    • Beeda  

      V 18hod jdem behat se Savou:-) B.

      0 0
      • Thidney  

        běhat??!? jsem myslel, že jste slušně vychovaný…a teď tohle. Jít dobrovolně běhat.

        0 0
      • CoolingeR  

        Ted sem dobeh: 19km, TTL 1h:26min, AVG TF 146t/min ;) a je mi krasne. Kolo prijde na radu zejtra.

        0 0
        • McBlacky  

          to musíš kombinovat. Já dneska 45km kolo (nic moc, ale včera to bylo 95km) a skoro hodinka běh. Zítra opět kolo :-)

          0 0
    • dave lister  

      já budu tak do sedmi v práci… to je taky dobrý, ne;-)?

      0 0
    • Sethi  

      nechci se vytahovat, ale ja byl na biku od 11h a pred chvili jsem se vratil…no parada

      0 0
    • Thidney  

      tak za září a říjen to vypadá, že jsem čistě sváteční jezdec /naposled jsem byl na kole na sv. Václava a pokud mi dnes neschválí workflow tak se na kolo dostanu až 28. října. Ale od listopadu budu zase v režimu dva dny v práci tři dny volna a pak to naženu /možná/

      0 0
    • x-mass  

      Ja vyrazim v 16.30. mensi sprint v Jizerkach. Pohoda pojezd na konci dne:).

      0 0
    • Lister  

      Právě jsem se vrátil. Nejdřív jsem myslel, že dám nějakou odpočinkovku po včerejším pojezdu, ale nakonec mě to počasí vybičovalo a nohy taky celkem jeli, tak jsem to protáhl přes 3 hoďky. Jeden z nejlepších švihů za poslední dobu. Sice jsem si jednou lehl, ale bylo to do měkého takže pohoda. Jen jsem litoval, že jsem nevzal fo?ák.

      0 0
    • rock  

      Koukám, že jsem tímto threadem pár lidí důkladně vytočil – takže to splnilo účel ! Jinak hlásím, že jsem byl venku skoro tři hodiny a požitek se podezřele blížil k hranici dokonalosti …

      0 0
    • Jogador  

      Já ti něco řeknu, jako student vejšky mám hodinovou vyjíždku ráno, pak dvě hoďky do školy, a večer, no hádej, no, no co čekáš, no zase kolo:)

      0 0
      • JohnLee  

        jo dneska bylo super pocasi,az na to ze jsem byl bez pul litru krve a bolela me loketni jamka od vpichu,takze jsem moc nemohl tahat za riditka…tak jsem se jen kochal lesem…:))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.