• davidak

    Přemejšlim o nějakym online připojení a tady na B-F(předpokládám) je většina lidí online. Mohli byste napsat, jak jste připojený, cenu a spokojenost? dík

    0 0
    • aku  

      doma modem a tarif Home internet nebo ktery cert. Nemam potrebu prejit na neco jineho protoze v praci jsou to jine otacky. At zije cesnet ;)

      0 0
      • Otaku  

        hehe to ja mam lepsi doma nez v praci – Chello+ roxor!

        0 0
    • Rozumik  

      ja mam ADSL 512 od telecomu a sem spokojenej. cenu nevim, ale tipuju nak 1500,– mesic + neco za instalaci. bezne stahuju 55kb/s, vypadky nejsou skoro vubec.. teda obcas to spadne v noci okolo 2–3hod, ale to nasere jenom kdyz stahujes na dc++ :) rozhodne neber tu sluzbu express nebo cosi, ma to kamos a furt na to nadava. kdyz stahnes 1gb dat, zpomali te na polovinu a kdyz 2gb tak na 64kb/s. a zrychli az v dalsim tydnu nebo tak nejak.

      0 0
    • Thomas  

      ADSL IE 512/128 zatim velice OK. Pred tim dial-up otres :(

      0 0
    •  

      chello klasik – 1,5Mbit/ 128 Kbit

      0 0
    • Twisp  

      100Mbit (500,– rocne) – kolej :)

      0 0
      • Jogador  

        Jo, vy na koleji mě štvete:) Kde jsi na koleji?

        0 0
        • blue  

          me stvou vsichni, nejen na ty koleji :-) GPRS…

          0 0
          • Jogador  

            Tak to by mě štvalo taky všechno:)

            0 0
            • Thidney  

              taky mě to všechno štve. gprs by eurotel, jsem 30 km vzdušnou čarou od Václaváku a na kopci/blbá strana/ je to jediné možné připojení kromě modemu. ani cdma tu nejede. Nejhorší je poslat někomu fotky, to je rychlejší je vypálit na cd, dovézt na poštu a poslat ;-))

              0 0
              • Manas  

                Jj, presne jak rikas .. GPRS od T-******, pres Telecom nepujdu, nejsem tak bohatej. ADSL tu bude asi tak pristi stoleti, CDMA nemam telefon a brzo budu snad mit na baraku AP, tedy bezdrat :-)

                0 0
      • pos3k  

        100Mbit, kolej, net zadarmo

        0 0
      • Twisp  

        usti nad labem, Klise tech pet stovek je takovej malej prispevek na nakup svitchu ale budu tu uz jenom rok a pak sup sup mezi vas ADSLkare (v lepsim pripade) :)

        0 0
      • JJ  

        koleje v liberci: http://www.carnero.info/photos/dsl.jpg

        0 0
        • Lister  

          Zkoušeli jsem to měřit na kolejích v Olomouci Neředín a vycházeli nám hodnoty kolem 7MB/s. Jinak doma mám bezdrát 256/128, 650MB, 5 stovek, za každý další 1kč. Hodně drahý, ale spolehlivý. Ale na malém městě toho moc neseženeš. Nevíte o něčem lepším. Asi ADSL nic jiného u nás dostupné nebude. Vyhovoval by mi tak limit kolem 2GB o rychlost až tak nejde.

          0 0
          • Clodman  

            No mi to máme od GTS 512kb.Limit je 2 Gb, když to překročíš, tak potom závisí rychlost na tom kolik lidí je na síti.Spomalený to budeš mít do konce měsíce+2× tolik dní v novym měsíci, co ti chybělo do konce toho minulýho

            0 0
    • mosquito  

      skola … moooc Mbs :) doma WiFi .. promenlivo 128–3000kbs za 320kc/mes tusim

      0 0
    • fousac  

      v praci wi-fi 1Mbps pohoda, doma/hospoda/jinde Tmo GPRS up to 85,6kbps, avg 65kbps, nestezuju si…

      0 0
    • Seppy  

      ja mam pripojeni 2,5Mb/s download a 1Mb/s upload a taky si nestezuju:)

      0 0
    • kolombo  

      Doma www.lbcfree.net od 0 – 1 Mbit, podle momentální kondice sítě. A v kanceláři mám GRPS Siemens MC39, na poštu, web a ICQ to stačí.

      0 0
      • davidak  

        Tak to by mě zajímalo. Jsem taky z lbc a jeden vysílač je v dohledu. Už jsem dokonce kontaktoval provozovatele, resp. to sdružení, ale mejl se mi vrátil.. Mohl bys prosim napsat nějaké podrobnější info? Co třeba když je mlha nebo prší- slyšel jsem, že to má vliv na fci..dík

        0 0
        • kolombo  

          Schází důležitá informace, kde přesně bydlíš a které APčko vidíš .....

          0 0
    • Pekáček  

      GPRS Twist „neomezeně“. Výpadky jako prase ve dne i v noci, tváří se, že to jde, ale neteče ani kilobajt. Předtím půjčenej tarif Eurotel na GPRS a pohoda. Plánuju přejít na Go GPRS neomezeně, má navíc 30 minut na volání zdarma a stojí jako Twist (850kč/měsíc). Běžím na to doma (PC) i v práci (starý notebook) přes infraport a s mobilem Siemens Me45 (stará baterie a trvale v nabíječce).

      0 0
    • Meesha  

      Ja mam klasickej modem, ale uz mam podepsany ADSL od Telecomu. KDyz to tak ctu, tak premejslim, jestli sem si nenas*al do bot…

      0 0
    • admin  

      Doma bezdrat sdilena 64kbps za 0 Kc Cena dobra ;) spolehlivost strasna.

      0 0
    • sepp  

      Já mám bezdrátové připojení 512 kb/s za 590,– Kč měsíčně (v tom jsou volná data ve špičce 120 MB, mimo špičku 600 MB a v noci 1200 MB). Při překročení platím za 1 MB ve špičce 4,– Kč, mimo špičku 1,50 Kč a v noci 0,50 Kč.

      0 0
    • Vrci  

      Wi-Fi 160/64 za 590,–- bez DPH od starnetu v CB

      0 0
    • Bobo  

      GPRS – pomalý, nespolehlivá a drahý, ale všude s sebou

      0 0
      • slou  

        Karneval 1000/150 kbps. Parkrat to spadlo a někdy se to dlouho načítá. Ale jinak v poho.

        0 0
      • Bobo  

        Pro zajímavost – takhle se u TMo řeší reklamace: http://www.bo.wz.cz/…eklamace.JPG Jinými slovy: „Sice s tím nehodláme absolutně nic udělat, ale zkusíme Ti aspoň zavřít hubu nějakou korunou“. Asi mě úplně nepochopili, mně nešlo o prachy ale o to, aby se to dalo používat. No nic, dáme druhé kolo.

        0 0
    • Rolei  

      Chello classic, nepadá, rychlý, ale mohlo by to být levnější…

      0 0
    • wroum  

      prace: ADSL nextra 1024/? -spolehlivost celkem dobra, pri problemu nextra zatlouka nebo haze vinu na telecom

      doma: ISDN – pomaly ale 100% spolehlivy

      u pritelky: mistral – spolehlivy, rychly jak svina

      0 0
    • Volf  

      V práci nonstop přez družici zadara / služba k ostatním aplikacím / doma bezdrát za cca 1000 ,– nonstop připojení.

      0 0
    • Tomcat  

      LAN 100MB na páteřní okruh WiFi na páteř dial-up Modem 56k mobil

      Sem nespokojen, po tom co se dostaneš k rychlýmu připojení zjistíš, že hlavním faktorem je polehlivost a dostupnost služby a to málo kdo dokáže poskytnout . taky zjistíš že neomezený internet vlastně nikdo v ČR neposkytuje ani UPC(UPC ,Kkarneval TesMedia) Protože díky FUP , agregace , NAT , Proxy atd..... ti to stejně 75% času pojede jak modem ;-) . Pokud vubec ti některý vůbec služby pojedou.

      0 0
    • Pablo  

      ADSL asi 5 minut :-) předtím asi 10 let na pos..nym dialupu, ale u nas v prdelakove nic jinyho neslo, bezdrat jsem zkousel protahnout pres lesy asi 3 roky nez jsem to definitivne vzdal a pockal az tu bude dslam, a od 12.10. tu je, do ted trvalo vyrizeni odjednavky, odjednaval jsem uz tyden pred zprovoznenim DSLAMu (od tiscali) silenej nezvyk, pisu desne rychle aby me to moc nestalo a teprve ted mi doslo ze me cas muze bejt ukradenej, o coz me slo hlavne…

      0 0
    • biker007  

      kabel 1MBit/s od Karnevalu. 100% spokojenost, jen zvazuju priplatit si za verejnou IP adresu.

      0 0
    • Radek Broz  

      Doma ADSL 256 od GTS – vyrazne nedoporucuju!!! Dost to kolisa a hlavne jakmile stahnete 2Gb (coz je hned), tak to zpomalej az do 12. nasledujiciho mesice a to na takovou uroven, ze to prakticky nelze pouzivat (vyrazne pomalejsi nez GPRS!) – momentalne hledam zpusob, jak odstoupit od smlouvy.

      Na koleji mam hovno (pro ty, co zavidi lidem na koleji;-)

      0 0
      • Clodman  

        No mi máme od GTS 512, jak píšu vejš.Ze začátku byli problémy, že jsme měli omezení, ikdyž jsme ho mít neměli, udělali jsme humbuk a pěkně jsme platili jen 50% měsíčních poplatků.Jinak i pod omezenim se nechá tahat 13 kbit.Spomalený to budeš mít do konce měsíce+2× tolik dní v novym měsíci, co ti chybělo do konce toho minulýho.A ne do 12. následujícího měsíce, takhle to funguje aspoň u nás

        0 0
    • Nego  

      Chello Plus 2048 / 256 kbit … pada tak jednou za dva mesice, ale celkem rychle to podpora vyresi. Tak do hodinky od nahlaseni zavady

      0 0
      • Nego  

        jinak v praci 1.5Mbit full duplex FWA .. .takze taky spokojenost ;)

        0 0
      • RomanP  

        Taky tak, rok a třičtvrtě a ještě to nespadlo. Lokalita Praha Řepy.

        0 0
        • RomanP  

          Teď jsem si vzpoměl, že první měsíc mi to jelo něco přes 8Mbit a pak se to bohužel srovnalo, to byla lábuž, jedno mega asi za sekundu. Ale to co se snaží garantovat mi po celou dobu jede na té rychlosti co má, takže spokojenost plná, no možná by to nemuselo stát 1200,–

          0 0
    • robero  

      100MB kolej, PHA

      0 0
    • Tomcat  

      wifi

      • 256/256
      • max 1/3
      • bez GB limitu
      • bez FUP
      • NAT

      aktuální cena nevim(nemužu najít smlouvu) ale je to do 1000,– spokojenost ano

      0 0
    • Martyss  

      GPRS…a to bude trvat do té doby, dokud se firmy poskytující připojení, které je u nás dostupné chovat stejným způsobem…:-/

      0 0
    • kamtcho  

      wifi 380kbps cena 590 sk

      0 0
    • davidak  

      Cesky Telecom adsl 128/64, beha to v tech danejch rychlostech, tak jednou za dva dny to spadne a musim restartovat comp. Na stahovani to neni, ale na prohlizeni v pohode.

      0 0
    • universal  

      512 sdilena od Losanu, cena 300 stovky uplna spokojenost…zdravi universal

      0 0
      • error  

        jakou máš rychlost na té sdílené lince u nás v baráku jsou taky a chvilku jsem o tom uvažoval, ale když jsem se připojil u souseda a zjistil jsem, že to jede 13KB a moje GPRS mám doma 8–9 KB tak jsem to moc měnit nechtěl, ale klidně by mohl Losan zrychlit třeba softex má za stejnou cenu 2MB

        0 0
    • gobike  

      Eurotel CDMA a sem spokojenej.

      0 0
    • kesu  

      6mbit.-chello profesional

      0 0
    • MrAndrew  

      Obcanske sdruzeni, ktere puvodne vznikalo jako CZFree, ale doslo k oddeleni kvuli neshodam a vubec :-). No vcera jsem nameril na DSL 27.3Mbps. Ale jinak to lita tak kolem toho 1Mbps stale. A jinak cca. 350/mesic

      0 0
    • wroum  

      prace: ADSL pres nextru, stahovaci rychlost kolem 80 kb/s, celkem spokojenost, ale nextra ma obcas neprilis korektni jednani. cenu nevim. doma: wifi, rychlost stahovani kolisa od cca 65 do 150 kb/s, zcela zdarma (projekt prahy 5), 100% spokojenost :-) u pritelky: UPC mistral, cca 1000 kc/mesic, rychlost stahovani dat kolem 100 kb/s, maximalni spolehlivost. su­per.

      0 0
    • vlad@  

      Ja jedu na WIFI sdilenou sit 256kbps/s sit je neziskova platime jen pausal za pripojeni tj 270kc mesicne a jsem na 100% spokojen.Sit je vybudovana na zaklade nadsensu co nechteli tenkrat platit telecomu r. 2003 tak proto vznikla sit vsetin.net

      0 0
    • Bobo  

      Opustil jsem GPRS a pořídil si CDMA, rychlost a spolehlivost znatelně lepší, pokrytí signálem znatelně horší.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.