• Pá-dlista1

    Co takhle se sejit, kdyz uz tam vsichni budem?

    0 0
    • JohnLee  

      Skoda ze jdu z patka na sobotu do prace. Budu na vystavisti az kolem 14:00,takze vas asi nejspis minu…:o/ Snad tam nekoho rozpoznam a konecne osobne poznam…:o))

      0 0
    • admin  

      jsem pro navrhnete kdy kde? :)

      0 0
    • wroum  

      sem taky pro. cas bych ale videl nekdy kolem poledne. kde – to navrhnete nekdo.

      0 0
      • JohnLee  

        Jestli kolem poledne,tak se premuzu a vstanu driv…:)) co takhle napr u bazenku u vchodu…I pro ty co uz budou uvnitr..

        0 0
    • rich  

      sa chystam v piatok, ide este niekto?

      0 0
      • MARIN  

        ja

        0 0
        • rich  

          a? :-)) budem tam urcite od 12h00, mozno skor, vydatne si mozno buchat hlavu o stanok speslu ci som predsa len nemal pockat na STJ FSR 120 a kupil Enduro :-)))

          0 0
          • MARIN  

            pocitam ze u stejneho stanku budu dloooouho slintat. jinak nejak kolem 12 mam byt na nejake akci Shitmana :)

            0 0
    • sis  

      Co si tak dat sraz u stanku Vela:-)))?

      0 0
    • cabbage  

      a kdo jede v sobotu?

      0 0
    • ravo  

      No to tedy ne. Co když tam potkám někoho, komu jsem tady za něco vynadal? Co když nabudu dojmu, že jsem mu nadávat neměl? Jak mi bude? Já si nechci vylepšovat deziluze:-)))

      0 0
      • wroum  

        planujes bitku? :-)

        0 0
        • ravo  

          No vidíš, zrovna tobě jsem psal něco jako že nikdy nebudeš mít rozum… Já nic neplánuji, ale co když ty zbiješ mne:-)))

          0 0
          • wroum  

            …prece te nebudu bit, kdyz mas pravdu. :-)

            0 0
            • Tomcat  

              Hele, ale boxérský rukavice tam někdo na stánku určitě bude mít. Tak je trchu, ale jen trochu testneš …LOL škoda asi se na SportLife nedostanu.

              0 0
            • ravo  

              Nějáká chybka se vyskytla. O tobě jsem si to možná myslel, ale ten komu jsem to psal byl Pitelboy:-))) Mám v tom zmatek, teď abych si do Brna vzal párek zdatných bodyguardů…

              0 0
      • rock  

        Možná jsi to neformuloval přesně: co když ON nabyl dojmu, že jsi mu nadávat neměl :-) ?

        0 0
    • kolda  

      jsem pro,budu tam v sobotu. nedoladime nejak to misto a cas?

      0 0
      • rodriguez  

        mám 2 volný listky na víkend..esli má někdo zajem z okolí PV.

        0 0
        • aku  

          Tenhle nick je nejaky podezrely ;))

          0 0
        • kolda  

          jestli je jeste mas,tak bych si je vzal. kontakt 777 623431 ne­bo mail.

          0 0
          • rodriguez  

            lol, tak zaplavenej email zadostma sem uz dlouho nemel :)

            sorac, behem chvilky to bylo pryc :(

            0 0
    • JohnLee  

      Jsem zvedavej jestli se domluvime…:))

      0 0
    • vlk  

      Já tam budud s metronomem a darjanem v sobotu.Co takhle alespoň si dát nějaké poznávací znamení abychom vědělo kdo je bikeforista.Tak navrhuji, podle vzoru knihy stínadla se bouří třeba špendílk s nějakou barevnou hlavičkou do klopy kabátu nebo košile či jiného oblečení co budete mít na sobě.Jinak v kolik a kde by byl sraz v sobotu bikeforistů.

      0 0
      • vlty  

        ten špendlík je chytrej ale strašně malej, spíš přišpendlit třeba pěticentimetrovou stuhu libovolné barvy (dle kola) :-)

        0 0
        • TinkTink  

          Ja si zadny bahno prispendlovavat nebudu! :o)))

          0 0
          • vlty  

            ne? tak budeš mít vyjímku a můžeš mít jenom vytahanej řetěz kolem krku :-)))

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ten nosim permanentne, takze ja uz poznavaci znameni mam :)

              0 0
              • vlty  

                ty seš tady dost profláklá osoba takže o poznání tebe tady nemá nikdo strach :-)

                0 0
    • cabbage  

      na sportlifu se objevim nekdy po 10:30 poznavaci znameni: Lempl :-)

      0 0
    • Twisp  

      ustecka „banda“ (ja a pietroUL) se objevi v brne uz v 10h poznavaci znameni dva couhajici typove z davu ;)

      0 0
    • xo  

      v sobotu je lepsi rogram ako v nedelu? alebo sa bojite, ze nedostanete propagacny material:-)

      0 0
      • cabbage  

        jo propagacniho materialu naberu vzdy dost,zvlast kdyz rozdavaj lepidlo a zaplaty(posledni lempluv defekt odcerpal vetsinu mych zasob) a navic mam na nedeli specialni program (matika,cesti­na,atd…:-((((

        0 0
        • TinkTink  

          Hehe…ja mam od posledni tomboly, ktery jsem se zucastnil, odhadem jeste tak 80ml vulkanizacniho roztoku :o)))…ale uz zadny zaplaty :o))…

          0 0
      • Lišák  

        Loni sem byl poslední den (neděle?) a bylo tam už dost stánků prázdných… Takže sobota bude ideál.

        0 0
    • kovar  

      Takže v sobotu v pravé poledne u Suntour vidlic.

      0 0
      • vlk  

        tož sůhlas.

        0 0
      • TinkTink  

        Budu tam…snad :o)))

        0 0
      • admin  

        budu tam :)

        0 0
      • wroum  

        budu tam.

        0 0
        • JohnLee  

          dame specicek? :)))

          0 0
          • wroum  

            :-D -=====”

            te zvu. letos mam fakt ferovou urodu.

            0 0
            • JohnLee  

              Tak budou muset byt dva…ja taky…mam vyborne reference…az me to samotnyho prekvapilo…:)) tak teda v poledne u Suntouru…budu chrapat jen 3 hodky,ale co bych pro sebe neudelal…:))

              0 0
            • enjoy  

              ty vole ty hulicsky kecy si nech nekam jinam. a jestli me jeste naseres tak mi umejes kolo.

              0 0
              • JohnLee  

                Nevim jak on,ale ja mluvim o zabijacce a normalnim speku uzenym…

                0 0
              • JohnLee  

                Uz se na wrouma nezlob,ja jsem ho do toho namocil…beru vsechno na sebe,na me se zlob…jen doufam ze nejedes na Sport Life…:)) a 15 piv a par panaku ti nevadi? To je diškriminácia…

                Uz mlcim…radsi…ale bacha na to,jsem darce krve…:))

                0 0
                • enjoy  

                  tak to jste si teda moc nerozumneli:-)) pozor,blacky dal 12 piv:-) jak to rict…,no podle myho usudku je huleni vic spolecensky nebezpecny nez pivo.ale ja nesnasim i ochlasty.teda ale zase hulice ne ze bych nesnasel,ale at mi to nikdo necpe.nebo fakt vam ukazu muj bike po dnesku.

                  0 0
                  • JohnLee  

                    :)) nikdo ti to necpe…:)) proc myslis ze je to vic spolecensky nebezpecny? no to je fuk,uz tady jednou debata byla…

                    0 0
                    • enjoy  

                      no kdyz vyloucim bezdomovce,ktery tak nejak proste chlastaj porad a vsechno,tak zbyvaj relativne normalni lidi,kteri se obcas napijou.obcas vic.ale kdyz vidim tu chasku s poznavacim znamenim ksiltovka nahoru(nevim jak to mam rict:-))… tyhle lidi hulej skoro vsichni a je jich fakt hodne.vadej mi.nektery jsou i slusny,to zase jo,vsude se najdou slusny lidi. vadi mi ze hodne lidi co huli vypada hoodne loosersky,proste je to asi jejich zivotni styl.ale aby si nekdo nemyslel ze sem nejakej debilek v brejlickach,sve­triku a s kalkulackou tak jsem skoro:-) prevychovanej skejtak a k temhle lidem mam kolikrat i dost blizko.jenom mezi nechci patrit,to fakt ne.

                      0 0
                      • blue  

                        trochu neobjektivni hodnoceni obou skupin :-)

                        krome bezdomovcu a relativne normalnich lidi je porad jeste pomerne veliky mnozstvi ostatnich alkoholiku… a naopak mezi hulicema je taky velikej rozdil, jsou mezi nima lidi, co si daj jednou za cas, a jsou lidi, co bez huleni nejsou uz schopny existovat, stejne tak je to s chlastem

                        rozdil je jen v tom, ze na chlastu vydelava stat, jak uz bylo receno

                        0 0
                        • enjoy  

                          a sakra,ostatni alkoholici,ty sis toho vsimnul:-)). jenom mi tak prijde ze chudak alkoholik je vice mene neskodnej,myslim si.ale tyhle(budu slusnej) lidi jsou casto pekny hajzlove.nevim jak jinak to rict. a uz me to nebavi,hulici maj svoji neoblomnou pravdu a neexistuje jina pravda nez ta jejich,to utz vim davno.nevim proc si unavuju prsty. a k tomu zdaneni.to by jako byly nejaky obrovsky pole,pod dohledem statu atd?

                          0 0
                          • blue  

                            no zdani klame s tou neskodnosti alkoholiku… spousta deti a zenskejch a mrtvejch a zranenejch na silnicich by ti urcite rekla svuj nazor na alkohol… a nehazej hulice porad do jednoho pytle :-)

                            ad pole – ja nevim… jak to funguje treba v holandsku?

                            0 0
                            • enjoy  

                              no tak to bych rekl ze spis neni vina alkoholiku,ale tech co to obcas prezenou.u huleni je to mnohem horsi,to musi poznat policajt sam ze jje ten clovek takovej dobytek a sednul za volant.kolik tehle typku s cerstvym ridicakem nebo spis bez(podle poucky auto na papiry nejezdi) jezdej zhuleny. a nehazim je do jednoho pytle,rekl jsem ze jsou mezi nima i slusny lidi.

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Nicmene je to asi mene medialne zajimavy, protoze ja furt ctu o OPILYCH ridicich co jezdi bez papiru.

                                0 0
                                • enjoy  

                                  no to vis ze je,vzdyt tech zhulencu jezdi hromada,to by ty noviny nebyly o nicem jinym.takovej jeden opilec za mesic co nekoho srazi,to je akorat,aby to bylo jeste pro lidi porad zajimavy. to sem to krasne prekroutil:-)).tohle byla jenom sranda:-) hele zrovna predvcirem jsem mel v praci typky co prijeli autem a myslis ze si pred odjezdem brcko nedali?to vis ze dali.a kolik takovejch asi je.asi hodne.

                                  0 0
                                  • Pá-dlista1  

                                    A pred tim pili kolu :)

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      clovece nebudes tomu verit ale ridic pil nealko pivo.nevim co mi jeste povis. proste lidi co hulej maj uplne zafixovany ze je to naprosto vporadku takze si speka pred jizdou dat muzou ale pivo ne,to by nebylo dobry.fakt demence.

                                      0 0
                            • wroum  

                              v holandsku: neni to legalni, ale statem tolerovany, prodej je na povoleni + neco jako pridely (existuje regulace poctu coffeeshopu a mnozstvi materialu „skladem“), z kazdeho prodaneho gramu odvede prodejce statu „spotrebni“ dan.

                              akorat je nutny si uvedomit ze v cesku je tenhle model chovani statu vuci konopi nepouzitelnej vzhledem k povaze prumerneho cecha, snaziciho se ochcat vsechno co jde. takze stat by z toho stejne mel prd. v Holandsku si doma nikdo nepestuje. proc taky zejo?

                              0 0
                          • Pá-dlista1  

                            A jak je to s alkoholem, tabakem a kosmodiskem? :)

                            0 0
                            • enjoy  

                              no hele s alkoholem nevim,nekamaradime se.jestli chces srovnavat tabak s ganjou tak si bez(jak nam radil jeden velice vtipny profesor na stredni skole) oplachnout genita(ja to nereknu:-))… vlaznou vodou. no a kosmodisk.no co jinyho ti muzu rict nez ze funguje.

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Jen jsem ti uvedl priklad dobre zdanenych navykovych latek, s jejichz existenci jsi se evidentne smiril. Nechapu proc by to neslo u ganjy.

                                0 0
                                • enjoy  

                                  dam si cigaro a budu se chechtat jak dement a budu na kasi.rozlisuj trochu. mimochodem,smi­ril.bych nemel ted asi bez toho praci.tak asi fakt smiril,nevim co jinyho rict. ale kdyby mi uplne legalne nekdo v praci smrdel s ganjou u ksichtu tak bych se fakt nasral.alkohol nikoho takhle neotezuje.cigarety jiste.to je pravda.ale nerikam ze me to neobtezuje.

                                  0 0
                                  • blue  

                                    me teda alkohol v podobe ozralejch spolubcanu na ulici, v tramvajich a podobne obtezuje mnohem vic, nez banda vychechtanejch manazeru technoparty (tak rika kamarad tem s ksiltem kolmo nahoru :-))

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      tyhle dve skupiny bych dal tak sobe rovny.obyvatel tramvaje sice smrdi,ale je vicemene neskodnej,pripadne lehce zneskodnitelnej.ale zhulenec v nejlepsim,to je dost problem.

                                      0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Ty masakry na fotbalovejch stadionech asi nebudou po jednom speku :) I kdyz to bude asi spis tema lidma. No Fotbalisti, co bych od nich mel cekat. Jedine „spolecenske“ nebezpeci je, ze huleni stat zatim nedokazal zdanit :)

                    0 0
                    • JohnLee  

                      Presneeeeeeee…ja osobne si myslim,ze az se po nejakem case vymeni ve vlade generace,tak nekdo navrhne legalizaci a to jen z toho duvodu,ze stat se na tom velice dobre nabali (DPH)

                      0 0
                    • enjoy  

                      hele nacky nesnasim asi jako vetsina lidi,o tech predemnou radsi nemluv nebo se mi zvysi klidovej tep.

                      0 0
              • wroum  

                nic ti necpu!

                kolo nemeju ani sobe, takze tobe ho nebudu mejt tuplem.

                0 0
                • enjoy  

                  necpes?tak proc si tyhle kecy nerikate treba na icq?bys to tu mohl klidne i zacit prodavat. ne ja vim,to uz prehanim.

                  0 0
                  • wroum  

                    prehanis a uplne zbytecne. nic z toho se te primo netykalo, zatahnul ses do toho sam. …ale kdybys neco chtel… :-)

                    icq nepouzivam.

                    0 0
                    • enjoy  

                      primo ne,jenom jsem nejak nedokazal vcas zabranit ocim aby si to musely precist.sice to o cem se tady ted dohadujem nema s bikem nic spolecnyho,ale to ze se tu vy dva budete bavit jak si spolu zahulite… fakt se mi to nelibi,nic vic.

                      0 0
                      • wroum  

                        me se nelibi spousta veci, zkus to prekousnout a pochopit ze kazdy ma pravo delat co chce. jestli to nedokazes prekousnout, tak aspon neprud. a to ze se domlouvame jak si dame brutalni, tlusty brko je stejny jako kdyz si nekdo domlouva spolecny bikovani nebo pivo v hospode. jde jen o to ze TY to vidis jinak.

                        0 0
      • Lišák  

        Aby to z BP Lumenu nebrali jako provokaci! :-))

        0 0
        • enjoy  

          ja myslim ze jestli se u toho stanku hosi na chvilku zastavi a trosku osmeli,tak tam radsi expozici vidlic suntour rychle zabali:-)

          0 0
    • MartinXC  

      Já se tam půjdu projít za chvilku :-)

      0 0
      • vlk  

        tak napiš jaké zajímavosti tam jsou a? se máme na co těšit a kde co prodávají.

        0 0
        • MartinXC  

          Tak jsem tomu věnoval 2hodinky a vyřízeno. V hadrách nic moc, v technice taky nic moc překvapení. Řekl bych vloni bylo trochu víc k vidění (anebo jsem během roku strávil očumováním víc času a tedy většina mi byla známá).

          Šel jsem po pláštích (není nad osahání více vzorků a srovnání) – žádné překvapení, spíš mi tam pár značek chybělo. Taky jsem chtěl okouknout sedla – prakticky nic k vidění. Snad vidle k osahání bych viděl jako plus, ale to mi tam chyběl Maverick (krom jednoho exempláře). Jo a nářadí – stolice na rovnání rámů – u vchodu od hlavní brány vpravo – to pro všechny, co si myslí, že rám se dělá kosmickou technologií :-) No a tradičně, pár pěkných děvčat je tam taky k vidění – podle gusta každého soudruha, že.

          Zítra půjdu ještě jednou na silničky.

          0 0
    • JohnLee  

      Tak za par hodin nashle…:)

      0 0
    • PietroUL  

      Tak už vim, jakej ksicht ;) si představit pod nickem pá-dlista, wroum, sirena, air, radek z BF, kovar a admin. Dokud se neobjevil admin s trikama, vypadalo to, že nikdo další k suntouru nedorazil. Třeba bych se taky nechal strhnout davem a poznal tak někoho dalšího, ale triko už jsem měl a navíc radek z BF zrovna oznamoval příchod kovare. Tak mě to překvapilo, že jsem se ani nestih učesat a upravit, snad mi to mistr odpustí :))

      0 0
      • blue  

        ja videla wrouma (pokud jsem ho teda dobre poznal – cervena ksiltovka a vykecaval se chvili u shamanu) a 3d andyho u banshee… ale chtel jsem zustat inkognito :-)))

        0 0
        • Meesha  

          Andy tam jim tam malem vodjel na Cannonu z toho trenazeru! :-) Ja poznal jen Pa-dlistu a to na prvni pohled. :-)

          0 0
          • Radek Broz  

            Padlista byl prvni, koho jsem videl po prichodu do haly;-) Sraz jsem bohuzel nestihl, ale par b-f users jsme s Padlistou a Sirennou videli u stanku RB.

            0 0
    • radek z BF  

      Bylo to fajn. a navic:

      • kdyz jsem prisel, nejvetsi radost musel mit Ravo, neb uz nebyl nejstarsi :-)) (ze Pavle :-) ?
      • uz asi vim, jak vypada Padlista, a on porad nevi, jak vypadam ja (a muze se dal „tesit“ :-))))
      • mistr Kovar prisel na poledni sraz pozde, neb neumel najit stanek Suntouru (to Ti tak akorat Michale verime :-), nasledne vsechny zklamal tim, ze nevypada jako „kovar“, zato ale slibil, ze pristi rok zorganizuje setkani (bike)foristu v Beskydech… Po me intervenci slibil, ze vybere teren i pro „kolobezkare“ :-)))))
      0 0
      • ravo  

        No, nevím. Já na ten věk kašlu, pokud to nevadí těm mladejm okolo, tak nás to může těšit:-)

        0 0
        • radek z BF  

          :-)))) chtěl jsem jen zdejší omladině naznačit, že proti mně seš „junior“ :-)))

          0 0
          • ravo  

            Máš tam věk „0“, tak fakt nevím:-))) Všechno je relativní, že jo:-)

            A ještě poznámka k tomu srazu v Beskydech. Já si myslím, že bychom zdejší omladině opravdu, ale opravdu neměli lhát. Pokud jsem dobře slyšel, tak jste se nakonec dohodli na neutrální půdě. Nějaké Dolomity tam zazněly:-)))

            0 0
            • radek z BF  

              tak jo…ale jenom proto, aby pražáci neremcali, že je to do Beskyd daleko :-))))

              0 0
              • rb  

                No jo,ale my to zas máme dál do Dolomit. :-)

                0 0
                • radek z BF  

                  :-))))) Tak jo, a co takhle vysočina? česko-moravská? :-)

                  0 0
                  • rb  

                    To jo,ale aby zas neprotestovali zdejší bratia Slováci :-)

                    0 0
                    • radek z BF  

                      Ti zdejší si stejně většinou hrají na cizince v Praze, což? :-)))

                      0 0
      • pulec  

        chceš říct, že pokud tě pádlista neuvidí, tak se ti podaří udržet dojem seriózní a distingované osoby? :o)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Uz to tak vypada. Chodi se na me divat, jak na cvicenyho opicaka, ale sam zustava anonyme v davu :)

          0 0
          • radek z BF  

            potlačím jedovatou poznámku a zachovám se jako gentleman :-)

            0 0
            • pulec  

              nemusíš bránit svým přirozeným projevům – ostatně znám tě zejména jako gentlemana s jedovatými poznámkami! :o)

              0 0
          • pulec  

            snad buď i radši! znám pár slabších jedinců, kteří se z toho setkání těžko vzpamatovávají… :o)))

            0 0
            • radek z BF  

              jo jo, je to přesně tak… :o) Takže „once more“ pro méně chápavé: i přes tuhle provokaci se zachovám jako gentleman… :-)

              0 0
            • TinkTink  

              Jeeeee…kdooooo? :o)…Von je prece uplne neskodny :o)

              0 0
              • pulec  

                že?! :oD

                0 0
              • radek z BF  

                …á, promluvil „odborník“ na tzv. ženskou otázku :-)))) Tím řetězem máš omotanej jen krk nebo i něco jiného? :-P

                0 0
                • TinkTink  

                  :o))))))…poho­da…jenom krk…pac to je strasnej shit…von designove je moooc peknej, ale na bajku vydrzel jenom 150km nez byl na vyhozeni… :)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Na krku zustavam verny IG51 a na ruce mam KMC CN SS 71S

                    0 0
                    • radek z BF  

                      …a jako vodítko pužíváš něco lehčího, třeba Campu? :-DD

                      0 0
                    • TinkTink  

                      No…IG 51 … s tou nemam dobry zkusenosti, ale proti tomu, co mam ja na krku, to byl vylozeny drzak…

                      0 0
                  • metronom  

                    A kolik km vydrzi takovej retez na krku?

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Zalezi na tom, v jakym s nim jezdis terenu.

                      0 0
                      • metronom  

                        A taky jak moc otacis hlavou. To pak musis davat pozor aby se za krkem neprosoupal

                        0 0
                        • radek z BF  

                          obcas zmeris a kdyz merka vykaze protazeni, vymenis… jednou za 5 retezu jeste treba novej krk, aby to netrilelo do zad :-)))

                          0 0
                          • Radek Broz  

                            A hlavne mazat! :D

                            0 0
                          • metronom  

                            Jo ty merky znam. Drive nam s nima neodborne merili ksicht (prejn na nejkou plynovou masku) a ted se dozvidam, ze nam lhali, protoze to byla merka na krk. To jim nedaruju…

                            0 0
    • kovar  

      Pánové, nějaký záškodník z Vela nás vyblejskl, po odchodu tričkochtivých a Adminem neznámo kam. Kdo čtete Velo, schválně, jestli se poznáte na jedné fotce v novém Velu:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.