Bianchi Oltre Ultegra Di2 (2023) vs. Canyon Ultimate SL 8

10 nepřečtených
  • moco

    Ahoj, jelikož objednaný Ultimate je plánovaný až koncem července, tak jsem sondoval a získal jsem od kamaráda možnost koupit Bianci Oltre, nový na Ultegře a za cenu Ultimate. Je to více aero, což mi nevadí, rám je úchvatný, i když hodně staromilců nad ním teče krev z očí.

    Tak teď mám dilema větší než před objednáním Ultimate :-) Neboť i v XL velikosti je Bianchi nádherné, kdežto Ultimate už má dlouhý krk a je „kozoidní“. Ano, zde se jedná o výběr hlavou nebo srdcem, jsem si toho vědom, proto uvítám nezávislé hlasy.

    Měřím 190 cm, rozkrok 94 cm, váha 87 kg. Do hor se nechystám, rychlé švihy po práci na Hané a o víkendu celý den na kole.

    Díky za postřehy.

    0 0
    • adam1  

      Si koupíš spešl štěteček na vymétání much a mušek :)

      Musí se líbit hlavně tobě a sednout jako celek .

      Já na ty picicandy moc nejsem no :)

      0 0
    • Pikaču  

      Aby jsi za ten dlouhý krk ještě nebyl rád když vidim tve proporce. Mas dlouhe nohy spis ke svým proporcim.

      Jinak za me oltre je hnusne kolo ale kdybych na nej koukal dlouho tak bych to snad i zkousnul.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Lutherek  

      Bianchi je libovka, pokud ti sedí a líbí se ti, šel bych do něj. Jak píše Foose, Canyonů je všude plno, ale za Bianchi se každý otočí.

      A mně osobně se ten neotřelý design prostě líbí.

      0 0
    • Vrci  

      Sice sám jezdím Canyon, ale Bianci je hezčí, na recordu nebo chorusu s Borama by bylo nádherný.

      0 0
    • moco  

      Na Oltre mi asi vadí jen drobnost: hliníkové riditka s představcem a jejich karbon kola, které jsou od nové (?) tovární značky Velomann a neumím je nějak porovnat s DT Swiss 1600, vím akorát, že váží 1640 g. Bylo mi v obchodě řečeno, že by se mělo jednat o produkt od Vision, protože náboje jsou Vision.

      Wattmetr na Canyon je plus, ale já to nevyužiju.

      0 0
    • Vilda72  

      Ahojky přemýšlím na koupi Bianchi. Osobně se mi moc líbí jejich neotřelý design. Pokud jsi si ho pořídil, můžeš mi se hodit postřehy?? Díky Luděk ????

      0 0
    • Vilda72  

      .

      0 0
    • Vilda72  

      .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.