• Paja

    Málem bych zapomněl ;)

    0 0
    • obda  

      Ani to nezkouším, kdybych tě chtěl předehnat, raději si naprogramuju bota ;)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • koňák  

      cau, mozna to sem nepatri… ale meli byste nejaky tipy na asfaltky sjizdne na silnicce (uplne) bez aut v okoli Brna zapad? Jako je napriklad ta z Rakovce k okruhu.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • scoty  

        No poslední dobou vidím silničky lítat jen na cyklowegu podle řeky. Pěkně 40kou 30cm kolem cyklistů, mamin s dětma, pěšáků se psem..:) Na silnici už se rozumný silničář s pudem sebezáchovy neodváží…

        0 0
        • Karaya  

          Tak z toho cyklowegu vyjeď a uvidíš žiletek dost. Naopak je jich čím dál tím více, rozhodně potkám řádově více cyklistů na silnici, než v lese.

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pepek  

      Pro trailbudovatele: v Lidlu mají tuto pilkomačetu za levno

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • LM  

      Tak trasa od mostu u hradu Veveří po šotce nahoru, Nad Zouvalku dolů po shodech a po „promenádě“ a pak kousek po šutrech a hlíně je v pohodě sjízdná i na rádoby gravelu s 35 mm pláštěma a 90 mm teleskopkou :-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • LM  

        Předělal jsem to na bezduše (Schwalbe G-One Allround 35 mm, reálně 33 mm) a je to boží.

        Kostky už nemusím vůbec řešit a dá se s tím jezdit rychle i po trochu rozdrbaných lesních cestách a lehčích trailících :-).

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Pojďme :)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • RomanH  

      Ze ja vul si stezoval na dlouhe vlezlo a posmourno.

      0 0
      • LM  

        :-)

        Zas nemusíš jezdit nabalenej. A včera to mírné „vodní chlazení“ přišlo vhod. Jenom když to zapli moc, tak jsem se na chvíli schoval pod velký listnatý strom.

        0 0
      • pepek  

        No tvl měls zimu až do června, to nemají ani na Sibiři. Co bys ještě chtěl? :-)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • obda  

        Souhlas. V pátek odpoledne jsem málem chcípnul a dneska si nadával, že jsem si nedal budík na šestou :D

        0 0
    • obda  

      Ta 29" kola mají něco do sebe. Dnes jsem málem historicky poprvé sjel Křížovku. Akorát uprostřed jsem najel hodně blbou stopu a musel si vystoupit (čímž mám první šrám na novém kole za sebou, já jsem odešel bez pádu :)). Zbytek zas ok, ale přijde mi, že tam toho volného kamení je mnohem víc, než třeba deset let zpátky. Stejně tak i v tom nejprudším místě ZTZ na Trnůvku (kousek před půlkou) to tak rozbité a s volnejma šutrama nebejvalo :( Takže tentokrát vyhrál kopec. Na Prygltrailu jsem se teda nezlepšil, naopak všechna místa se skálou po levé straně mi připadla horší, protože širší rodla. Hustej byl borec, co sjížděl koryto po MTZ k Prádelně s vozejkem – potkal jsem ho v tom nejtěžším místě a ani tam neslezl :)

      0 0
      • LM  

        Dobrá stopa je základ. Když mi tam minulej rok šla ideální stopou nějaká holka nahoru a já jí objížděl, tak jsem si taky vystoupil :-). A čím plynulej (a rychleji) jedeš, tím míň ty volné šutry vadí.

        Kdysi jsem měl na pár dní půjčený XC 29 full se 100 mm zdvihama, oldschool geo a lehkejma skoro hladkejma pláštěma. Nějak jsem „v režimu autopilot“ dojel nahoru na Křížovku, tam chvíli váhal ale nakonec to zkusil a dal jsem to. Spodek Prygltrailu mi s tím přišel celkem nudnej. A pak jsem se vyválel na Naučné, kde ty hladké pláště neudrželi v zatáčce stopu :-).

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • obda  

      „plynulej (a rychleji)“ rozhodně není charakteristika mojí dnešní jízdy :D

      0 0
      • LM  

        Důležitá je ta plynulost. Rychlost je jenom další bonus :-).

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Chystáte se dnes nekdo nahoru?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Paja  

        Chystáme.

        0 0
      • LM  

        Já už jsem se byl zlehka „cykloopálit“ mezi 11–14:

        • v lese ve stínu kousek na potůčkem: 25,4 °C
        • mezi loukami pod mrakem: 30,6 °C
        • ve městě při návratu: 34,7 °C

        Tak bacha :-)

        0 0
        • mastihuba  

          v klidu, ja sem zvyklej dělat na poli :) v pondělí silnice, včera ve vincku a dnes to asi obsere marihuanský…

          0 0
    • novcze  

      jak tohle může Strava považovat za identický segment, když je to o blok dál :)

      0 0
      • Karaya  

        Máš povolené nějaké procento odchylky. Tak můžeš spočítat kolik to přibližně je :-).

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Hosi nerouhejte se karma je zdarma. Napred sem měl podezření na lozisko v ořechu, ale po zastaveni a kontrole na to stacil knot a bez nutnosti dofukovani sem mohl pokračovat. :)

      0 0
      • pepek  

        Máš to pěkně nalinkovaný, soudružka učitelka by tě pochválila.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Hřebík ? V lese ?

        0 0
        • mastihuba  

          Na poli po cestě do hokny

          0 0
          • Jaroslávek  

            Tak to jo.

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
          • RomanH  

            Cece, ja jich letos posbiral uz taky celkem dost (nastesti rukama). U nas to podle me pada z tech lesackej kamionu, jinak si to neumim vysvetlit. Nikdo zlomyslnej tu snad neni. Ze maji kluci loni/letos caste defekty na fichtlech me ani neudivuje, ale klucina uz tu behem roku 3× pichnul regulerni motokrosovou gumu (Mitas E09 / E13).

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • LM  

      „Brněnská klasika“ jak včera, tak dnes (no alespoň se ochladilo:-))

      0 0
      • Paja  

        Teď už něco padá…

        0 0
      • pepek  

        Sem si na tebe vzpomněl, když začaly padat kroupy :-(

        0 0
        • LM  

          Tak to promiň, já chtěl „přivolat“ jenom pár kapek do toho prachu všude.

          0 0
          • pepek  

            Ale máš pravdu, že se často přihodí takováto typická brněnská ulička, včera to bylo na radaru uplně stejný.

            0 0
        • Jaroslávek  

          Snad tě nezaskočily na tripu ?

          0 0
          • Paja  

            Na tripu pepu nezaskočí nic, leda nějaký nadpřirozený bytosti.

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
            • pepek  

              Teď mě spíš zaskočil ten skákavý, lupavý palec. Ale prý se to léčí i pomocí steroidních injekcí. Tak třeba mi to trochu nakopne i ten motor.

              0 0
        • obda  

          Tady jen pár kapek, a ani další kolo moc nadějně nevypadá :( To abych zase večer zalil, jinak bych ml místo zahrady Saharu.

          0 0
          • LM  

            Njn, teplý vzdušný proud na zastavěnou plochou rozhání mraky celkem spolehlivě. Tady nakonec chvilku mrholilo a pak tak 20 minut slabý deštík…

            0 0
            • obda  

              Nj, potřebujeme, aby bouřky přišly ze západu. Ze severu a jihu to prakticky vždy dopadne takhle :(

              0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Hammond  

      Včera fajn,křest naší knížky jsem teda nestihl,za což jsem dostal teda nadaný,88km bylo dost,ale vyhl jsem se bouřkám v Adamově,jsem na Růžku raději počkal.Paráda,Frčím za­se.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • mastihuba  

        Dobrá práce :) Mistra Číče mám chuť vystřelit z trencli z toho nařčení ze zoofilie. :)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Ten konec bilovicke je asi polni cesta že?

      0 0
      • Paja  

        Já myslím, že je to nově vyasfaltovaný.

        0 0
        • mastihuba  

          dikec, potvrdím či vyvrátím :)

          0 0
          • mastihuba  

            Tak je tam asi 250m sotolinky, ale docela pekne, v zaveru uz je ten novej asfalt.

            0 0
            • Paja  

              Aha, tak asfalt je teda jen směrem na Hradiska, myslel jsem, že to udělali i nad serpentiny.

              0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
      • Macik  

        Jo ale docela v pohodě i na hladké 37c gumy.

        0 0
    • mastihuba  

      Nemate nekdo tu polkovu reznickou fotku z breziny?

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Polka  

      Tak jsem se nakonec toho novýho fulla taky dočkal :-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Motyll  

        Máš dobrý, že ti aspoň nějaký kolo přišlo…

        Mne se včera UPS zeptala, zda mi fakt balík nedošel.

        Takže slavíme měsíc a půl od odeslání.

        0 0
    • LM  

      Tak stále můžeme nakupovat z Číny bez komplikací. Alespoň k něčemu je ten bordel dobrej:

      Zdanění levných balíčků z e-shopů mimo Evropskou unii, které mělo začít platit od prvního července, se odkládá. Novelu, jež dodatečné vyměření DPH zavádí, se zatím nepodařilo protlačit parlamentem. Dokud ji neprojedná Senát a nepodepíše prezident, je možné drobné nákupy v Asii a dalších zemích provádět dál bez daně.

      0 0
      • pepek  

        Tak honem ještě ty kladky :-)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • LM  

        Tak Ali už VAT vyžaduje i když to u nás ještě není schválené :-/

        0 0
    • LM  

      Už asi vím, proč se přestaly vozit rohy na krajích řidítek. Naučná je teď na pár místech ve výšce řidítek trochu méně zarostlá :-)

      Ale stále je to zarostlé fest a ten bordel na zemi od těžby tomu taky nepřidal.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • LM  

      Jak jezdíte se silniční přilbou (bez kšiltu) proti zapadajícímu slunci? S takovou tou „divnou“ kšiltovkou pod přilbou? :-)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pepek  

      Projít to durch, nebo se vracet půl kilometru do kopca? Tahle dilemata fakt nesnáším :-(

      0 0
      • LM  

        Máš vozit chrániče na kolena a dlouhej rukáv (v tom bych teď cestou do lesa asi chcípnul:-)), nebo mačetu. A kopřivy jdou „posekat“ i klackem…

        0 0
        • pepek  

          Tak to bych se radši vrátil, než sekat 10 metrů kopřiv s návlekama a dlouhýma gatěma. Lýtka mě brní ještě teď :-)

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • vit.sklenar  

      Pánové, sorry, že to tu zasírám, ale prosím o krátkou radu. Mrkněte prosím na fotky. Má smysl tohle opravovat? Je to fungl novej Ground Control Control po 20km, šlic cca 2 cm, navíc taková skoba a na běhounu! Říkal jsem si, že bych to klasicky zašil kovářskou nití, zevnitř podlepil latou na bezduše a z venku přesně mezi figury vystřiženou latou na duše, pěkně vulkanizačním lepidlem, aby to zateklo a spojilo i ten natrženej plášť. Ale má to vůbec cenu? Nekoleduju si tím jen vo další *******? Nejslabší místo tohoto řešení je podle mě ten flek na duše na běhounu. Bojím se, že se rychle vojede, švy se obnaží a nítě vobrousí. Nebo že mi tam přes tu latu zajede vostrej kamínek, přesně do té spáry. Jinak jezdím velmi zvolna, turistika, z kopce to pouštím opatrně a vybírám stopu, takže fakt piánko, ale hlavně terén, no a toho bordelu je po lesích dneska tolik …

      0 0
      • pepek  

        Zašil bych to silonem a. zevnitř podlepil flekem na auta s trnem (trn případně odstřhnout.) Zvenku bych nic nelepil, jen ty švy prolil chemoprénem extrem.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • LM  

        Já bych dal jak z venku tak zevnitř kus duše (zdrsnit jak plášť tak duši, pak vulkanizační lepidlo – i do toho šlicu), nechal pořádně zaschnout a teprve poté to prošil skrz naskrz pevnou nití. Tmel to pak ucpe a nacucá i se do té nitě.

        Máš nové vysoké figury vzorku, takže bys po té duši/niti jezdit nemusel :-)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Excel  

        Já bych si chvíli pobrečel a pak bych to hodil do popelnice.

        Nejsu švec ani vulkanizátor, takže bych tomu už nevěřil.

        0 0
        • RomanH  

          +1

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • vit.sklenar  

            Panove, diky za nazory. Nakonec jsem to sesil a zalepil z obou stran bokem stareho plaste. Ted to budu testovat, ale ze by me to tahalo pri 45 km v h za rodla, tak to se fakt nebojim :-D

            0 0
            • LM  

              Krásná práce :-)

              0 0
            • Vilém  

              S tim je skoda jezdit, vypada to bezvadne:)

              0 0
            • RomanH  

              Krasna prace, kloboucek :-)

              0 0
            • vit.sklenar  

              Díky za uznání, i když si děláte trochu prdel, žejo :-) Já jsem hlavně rád, že se to tak nějak podařilo, jen jsem zvědavej jaká bude odolnost a výdrž té správky.

              0 0
              • RomanH  

                Ja to myslel vazne, nechtelo by se mi s tim srat, viz. Excel vyse

                0 0
              • Vilém  

                Taky jsem to myslel uprimne:) Obzvlast ta vnejsi zaplata me dostala.

                0 0
                • JSt  

                  vnejsi zaplata je blbe obstrihnuta kolem figury vlevo dole. :-P

                  0 0
              • Macik  

                Taky jsem to myslel uprimne:) Obzvlast ta vnejsi zaplata me dostala.

                0 0
              • LM  

                Taky jsem to myslel upřímně:) Obzvlášť ta vnější záplata mě dostala.

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
            • scoty  

              V rámci zachování tělesné integrity bych to nedával na předek… :-)

              0 0
    • novcze  

      pro info, kdo má od Kooperativy pojištění majetku, tak nově k tomu mají cykloasistenci, je ovšem nutné aktualizovat smlouvu, protože na staré smlouvy se to samozřejmě nevztahuje

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Změníme téma… nějaké nové zkušenosti s CK Alpina???? chápu že dvakrát se o jedny kamna spálí jen dement, ale přesvědčil jsem sám sebe že do Raichu vrak busu nepošlou a na horských chatách se dá přechrápat i bez nich, takže vlastně jde jen o tu dopravu busem tam a zpět…

      0 0
    • Polka  

      Dušo už začíná pomalu konvertovat, parkplatz si našel rychle :-)

      0 0
    • RomanH  

      Si zase musim postezovat. Po roce jsem vytahnul silnicku, nafucel kola, a smyk opet neradi (pritom minulej rok na ni asi 500 Km uplne bez problemu, kolo jsem jen odlozil do kouta).

      Na smyk sahat nebudu, dam novej bowden a lanko, ale hlava mi to nebere…

      0 0
      • Excel  

        to chce jednoplacku dopředu i dozadu, pičovole ;-)

        0 0
        • RomanH  

          Kdybych na te silnicce nejak pravidelne jezdil, tak bych o nejake variante s jednou plackou na predku premyslel. 30t ale za ty e-varianty davat rozhodne nebudu.

          0 0
          • mastihuba  

            neni jednodušší vzit šroubovák a seřídit to? :)

            0 0
            • RomanH  

              Bud je nejak nacaty bowden (ten jsem loni nechal puvodni, pac to chodilo hladce), nebo je problem nekde v dualech (treba jen zatuhla vazelina) chodi to proste nejak divne. Snad neni v te pace neco zalomenyho. Kazdopadne loni to po tom serizeni chodilo bez problemu, a naraz po odstavce opet na …

              Kazdopadne na smyk ani dorazove sroubky sahat nebudu, s tim jsem si loni uzil dost, stejne tak se smerem privodu lanka. V tomto fakt zlaty smyk na MTB (a nebo jeste lepe bez nej :-))

              0 0
              • Excel  

                A neměl si ten přesmyk odstavenej v tahu? Unavená aušusová pružina .

                0 0
                • RomanH  

                  Nee, na spodnim tacu, cili odrazene. A 105 neni zase takovej ausus, navic pri jizde to dostava urcite vice na prdel.

                  Uvidim, az se k tomu dostanu. Nebo treba prijede na skopek Patas, kdyz mu to loni / predloni nevyslo, a muze se v tom povrtat :-)

                  0 0
                  • pepek  

                    Tak začni s tím, že to prostříkáš v páce. A pak vyměň lanko a bowden, určitě ti ve sklepě zrezavěly/zko­rodovaly :-)

                    0 0
                  • kankrlicek  

                    Silnička, sh 105 páky? Tam jsem měl zalomený lanko v páce.

                    0 0
                    • pepek  

                      Třeba mu to tam někdo zkušebně promačkával, alkohol je sviňa.

                      0 0
      • Paja  

        To kolo je na tebe asi ******** :D

        0 0
    • kankrlicek  

      V Brne je mrtvo. Jak Patrik neni… :(

      0 0
      • LM  

        Dlouho tu nebylo video s Liteville :-)

        • Why is this kind of riding usually done on a Liteville?
        0 0
        • Paja  

          Není to tím, že je to furt ten samej maník?

          Ale občas je to i done on a Santa Cruz

          0 0
          • LM  

            jj, byla to „řečnická otázka“:

            • Tom Oehler and Stefan Eberharter do a lot of riding like that. Both make videos and happen to be sponsored by Liteville. :-)
            0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • mastihuba  

      hele jak se jmenoval ten levnej odolnej mobil na android????

      0 0
    • babicak  

      Koupání v Blansku v lomu nemá chybu. Nikdo nikoho nevyhazuje, voda dobrá a v nádražní hospodě mají Dalešice.

      0 0
      • Hammond  

        Já byl v Řicmanicích v sobotu dopoledne -dva lidi.........Super…

        0 0
        • babicak  

          Vždy, když jedu kolem, tak je plno. Jednou to snad klapne a vyzkouším. Škoda, že v Kanicích se koupaliště jaksi rozpadlo :-(.

          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.