Brno prázdninové 2021 část 2.

541 nepřečtených
  • Paja

    Jsem se uklepl a zablokoval aktuální vlákno, bohužel odemknout už to nejde…

    0 0
    • LM  

      Možná nějaký B-F Admin by to zvládnul ještě odemknout (teď bude ráno panika a pak povyk:-))

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • babicak  

      P@X má ve fotkách 81 příspěvků, to je již solidní číslo. Je vidět, že téma jím nadnesené provokuje. Třeba takového Pepka Vyskoče :-) , ještě, že nečte naše vlákna.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • babicak  

        Tak už 114, dobrá práce P&X!

        0 0
    • Karaya  

      Z aktuálního rozhovoru s Milanem Hanykem:

      *A naopak nejhorší zážitek?

      Pole kolem vesnice Prace. Tam nastaly po bouřce bahenní orgie, které nás dost nalomily.*

      A to maj kliku, že je neposlali na Tvarožnou :D

      0 0
      • mastihuba  

        to rozhodně, ale zase tady je neustále nachystaná wapka, takže když to někdo v zoufalství dotáhne až k nám na dvůr, tak jejich kola z toho baheního zajetí rád vysvobodím. Sám jsem tam v opilecké pýše jednou urval hazku. Onehdá jsme tam jednoho zoufalce v 5 BMV tahali po 15m, byl to docela kumšt ho vysmekat zpět na pevnou plochu :)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • Jaroslávek  

      :-)) i mistr tesař se utne.

      0 0
    • novcze  

      tak jsem mentálně nevydržel tu bouli na zadním plášti a zkusil lehce do ní píchnout a nebyl to ani půl milimetr a hned šel vzduch, zkusil jsem tam strčit knot, ale asi jak tam bylo trhnutý plátno, tak to nedrželo… nahodil jsem vittorie z dekáče a snad bude klid

      muc-off mlíko jde relativně dobře čistit vodou, ale i tak je to drbačka a s notubes to musí být ještě větší porod

      0 0
      • Excel  

        Jsem nedavno sundaval Tufo s NT standard a byl jsem mile prekvapenej jak to slo krasne vsecko pryc jak z rafku tak plaste.

        0 0
        • mastihuba  

          Muzu mit nesmelej dotaz proc to sundavas z pláště? Ten preci po sundani z rafku jde do popelnice nebo do kontysu…

          0 0
          • LM  

            Snad do sběrného dvora si chtěl určitě napsat :-).

            Já to teda před uložením pláště do krabice (před opětovným použitím o půl roku později) jen trochu opucuju z patek pláště a bezdušové pásky. Vevnitř v plášti, pokud tam není nějaké zaschlé „latexové jezírko“, ta vrstvička ničemu nevadí…

            0 0
            • Paja  

              …a kam si myslíš, že to z toho sběrnýho dvora jde? ;-)

              0 0
          • Excel  

            Bys uz mohl vedet, ze nejsu zadnej masochista.

            Prdlej plochej drat, v Hape vymeni „rychle“ kdyz mu to zavezu holy. Takze odmlikovat, odpaskovat a radeji jsem to i odkazetoval ( bylo to u kazety).

            Jinak samo to mjdam, ze. ;-)

            0 0
        • novcze  

          a bylo to vevnitř tekutý nebo spíš zaschlý když jsi to sundával, standard NT mám v plánu vyzkoušet hned jak sundám současné pláště, což doufám, že bude až na konci příštího roku.

          p.s.

          ještě k tomu čištění muc-offu, sice většina šla setřít a zbytek vyčistit mokrým hadrem, ale i tak bylo na pár místech pod patkou pláště na ráfku něco tvrdého do čeho jsem musel rýpnout šroubovákem, aby to šlo dolů, vůbec netuším co to bylo, vypadalo to jak nějaká koroze, ale ne z ráfku, protože po vyčištění byl ok.

          0 0
          • Excel  

            Byl tam sliz na gume, tekuty uz skoro nic, ja dolivam jen kdyz pichnu, mohlo to bejt tak 10 mesicu stary.

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      5 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Takovej dotaz na zasloužilé rodiče… Mate nekdo deti v lesni skolce nebo ve skole se slovnim hodnocenim? A mate na to čistě akademickej nazor? :) Ja jen že když to porovnavam s klasikou co jsem zazil, tak tomu popravdě moc nerozumim…

      0 0
      • Polka  

        Mladej měl mít slovní hodnocení, ale sám ho odmítl, že chce známky, takže má nakonec známky i slovní hodnocení, kde je to víc rozebraný. Já rozumím oběma.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 2
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • RomanH  

      Po 14 dnech jsem otevrel na mobilu BF a nestacim se divit. Daji se ty „lajky“ nekde v nastaveni uzivatele vypnout (alespon pro mobil, ze ktereho lezu na BF v 99%) ?

      Jinak Pato gratuluji k novemu kolu, z WA jsem netusil, ze jsi byl az takovy muz cinu :-)

      0 0
      • LM  

        Lajky nejdou v nastavení vypnout a zpomalujou načítání dlouhejch vláken, můžeš se přidat ke stěžovatelům sem :-)

        Jestli se toho chceš zbavit, tak si na telefon nainstaluj mobilní Firefox, uBlock Origin addon a nastav pravidlo

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Co to je?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Excel  

        zpackana obrizka

        0 0
      • RomanH  

        Nabodni to na hacek a vyraz nekam k vode ;-)

        0 0
        • JSt  

          Dyt mu uhori sami lehaji pred prah. To nema Fanous zapotrebi. ;-)

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Karaya  

      Borci, byl to zážitek. Jestli s vámi někdy vyjedu, tak povykládám :-). Sjíždění malé Francie a Katka trailů se vyplatilo, protože ta trať byla hlavně o hlavě :-).

      https://mtbs.cz/…/album/11844

      0 0
      • RomanH  

        Pekne.

        Ja si dnes zahral 2× na delnika MTB, 2× 20 minut tahani bika pres vysokou travinu a ostruzini mezi Jinosovem a Zalesnou Zhori, do puli lytka ve smradlave kaluzi. I kolem Libochovky si spoustu pesin vzala priroda (bolsevnik, ostruzini, koprivy a traviny) zpet. Ale cesta je cil :-)

        Jo, a ze Svate Hory je pustina (viz. fotky), kam se da jen vyjet a vratit stejnou cestou.

        0 0
        • mastihuba  

          Aneb jak prodat to ze si napicu nalajnuju trasu.

          Posledne sem najel linku co se posunuju v zime a taky sem si rikal jaka su ***** blba s koprivama a ostruzinim po krk.

          0 0
      • Karaya  

        Ještě nějaká ta dokumentace od kamaráda, který kromě focení stíhal mohutně povzbuzovat

        1 0
        • LM  

          To je nějakej specialní dres, na kterém nedrží bahno? (aneb kolo zajebané, jezdec čistej:-))

          0 0
          • Karaya  

            Tak přece si nezablatím bílý dres,že

            0 0
            • mastihuba  

              To se blbě pere že :)

              0 0
            • Karaya  

              BF mi urizlo zbytek příspěvku. Psal jsem, že do toho od rána pralo fest slunko, takže bláto bylo spíše lepivé. Kolo bylo zaděláné hlavně z blátivého výjezdu po jednom padáku – viz. 25. minuta

              0 0
        • Excel  

          To vypadá na slušnej mazec.

          0 0
          • pepek  

            To už se jela Mulda?

            0 0
            • Karaya  

              Nene, mistrovství vesmíru bude až 10.10. Nicméně trať Muldy by se mohla trochu ztížit, to zase jo :-)

              0 0
              • pepek  

                Já bych radši zavedl hmotnostní kategorie, jak to mají zápasníci. Nebo BOP (Balance of Performance) – zaplombované závaží v batohu by stačilo, restrictor do huby by asi neprošel :-)

                0 0
              • obda  

                Onehdy tam některé úseky byly rozdupané od koní pekelně ;) Pokud myslíš nějaké dropy, rockgardens a skoky, uvědom si, kdo tam jezdí :D

                0 0
        • obda  

          Hustý, klobouk dolů a palec nahoru! Je fajn, že trať nebyla moderní umělina. Nicméně technicky bych to asi stejně nedal, v tomhle mi XC dost ujelo.

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      • Polka  

        Ale tak ty jsi už MČR XC masters jel loni nebo předloni v Anthroposu nebo se mýlím? Takže zkušenosti máš.

        Jaký by to v Harachově bylo, kdyby tu trať Vénovi komise nepozměnila? Možná bys měl úplně jiný zážitky :-)

        0 0
        • Karaya  

          V Anthroposu to byl standardní pohárový závod.

          Podle toho videa s původní Venovou tratí tam nic nechybělo. Vena se na trati pohyboval a upasáže Skalka, nad kterou někteří protestovali, jsem slyšel jak Vénovi říkají „na Hološáka ser“. A taky že jo, skalka se jela.

          Takže bych řekl, že Hološák vs Véna = 0:1 :D

          0 0
        • Karaya  

          Skalka zde

          Do tohohle místa to v podstatě sedí, jen za křížením trati oni jeli chicken way, na Čaka se sjíždělo po pravé straně rovnou přes šutry. Za skalkou jedou e-bike a mají jinou techniku. Tam, co jsme jeli my, byla nejblátivější pasáž celého okruhu.

          Jestli je tohle původní Vénova podoba, tak opravdu neubrali nic.

          BTW u Skalky jsem mudroval snad 10 minut a nakonec to byla jedna z nejlehčích pasáží okruhu. Hlava je hrozná věc :-).

          Ještě edit – tohle je dobrá fotka z té skalky, tady to působí ještě strměji, než to ve skutečnosti bylo :-)

          https://mtbs.cz/…d1bb423a.jpg

          0 0
          • Paja  

            To už i na MČR se jezdí na éčkách? Já myslel, že ta opičárna je jen na MS.

            0 0
            • Karaya  

              Prý se to málem nejelo kvůli nedostatku účastníků. Tak uvidíme za rok..

              0 0
    • mastihuba  

      Včera Dragoun parada, škoda že si Bukola vybrala svou daň. :D

      0 0
      • Motyll  

        Dragoun byl paráda, ale Polkův první flek, hajného výhra v tombole a dvacet dalších důvodů udělaly ze soboty reset 

        0 0
        • babicak  

          Hajneho výhra v tombole musela být pro některé účastníky šok. Příště přijedou už jen pro tu tombolu :-). Včera tam zpíval Roman D?

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Bry ráno.

      0 0
      • Paja  

        Jels na ryby?

        0 0
      • Polka  

        To máš házet do kvízovek ;-) To je Gabčíkovo nebo co?

        0 0
        • pepek  

          Jo, Nagymaros mně taky napadl :-) Zeby Franta už pracoval na takových projektech?

          0 0
          • Macik  

            He he mě taky. Jeden můj velmi tlustej známej tam rekonstruuje hydralické ovládání vrat plavebních komor. A že jsou to nějaká vrátka.

            0 0
            • mastihuba  

              tvl to je jak igráček…, tak k něčemu takovýmu jsem se ještě nedopracoval a přemejšlím jestli bych to chtěl mít na svědomí :)

              0 0
          • mastihuba  

            na slovensku mi neplatí akreditace, chtějí ještě nějakou doplňující bumážku za 500 a na to jim klukum teda seru.. musíš typovat něco u nás protože rakousky a německy umím jen jest a spat a v polsku bych zabloudil… podle úterních zpráv z D1 jsem myslel že se z našeho hlavního města nikdy nevrátím, ale středa klapla na 1+ průlet defakto bez jedinýho přibrždění i skrz centrum, ale kdo by čekal ve 3:30 nějakej provoz že.

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Da se to uznat jako vyjezd? :)

      0 0
      • Jenda_T  

        poslední dobou nemám jiného výjezdu než tam :-D a to ještě jen pro PET a hned zase dom. Dokonce získávám i doma plusové body, když vyvětrám mláďata.

        0 0
    • Excel  

      Z toho počasí na mě jdou deprése.

      0 0
      • Paja  

        Nějak rychle, včera bylo nádherně.

        0 0
        • LM  

          Třeba se jen díval na předpověď. Snad bude pěkné babí léto, když podzim začal takhle brzo…

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scoty  

      Hlášení z centra: chyběly nám Alpy, teď je máme ;-) To zas někdo bude chtít stavět sjezdovku…

      0 0
      • RomanH  

        Pecka fotka :-)

        Beru lyze a jedu k Vam.

        0 0
      • Paja  

        Odstěhoval ses do Innsbrucku?-)))

        0 0
        • mastihuba  

          hoši to jsou emise z dálnice co vede okolo :)

          0 0
          • scoty  

            Opak je pravdou, teď tam každej valí 120 a to jak známo čudí na kilák míň… ;-)

            1 0
            • pepek  

              Pěkně jste s tím pohnuli, ďura je už durch. Vyhlásils nějaké cílové odměny?

              0 0
              • scoty  

                Akorát Stelvio je do půlky pryč. Obávám se, že se jim serpentýny nebudou chtít zpátky dělat a bude tam asfaltová stojka do 3tího patra…

                0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scoty  

      Hoši, nebyla tu někde řeč ohledně tohoto výrobku? Nějaké recenze? dík:)

      https://www.mmbike.cz/…kol-do-auta/

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Paja  

        Kámoš to má, funguje to, prý od té doby, co to má, nepoužil nosič na kulu.

        0 0
        • Motyll  

          Se mi to líbí, ale nedám takhle „na výšku“ kolo do auta. Holt Okta je malá…

          0 0
      • JSt  

        vod oka to plytva mistem. v rakousku takhle muzes kola vezt?

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scoty  

      Kua ty meteosoudryhy bych zrušil. Už 2 dny je jasný, že zbytek cyklony pude přes střední Moravu na jižní a oni do zblbnutí budou hlásit a varovat, že v Jizerkách a Krkonoších spadne 70mm…

      http://radar.bourky.cz/

      0 0
      • obda  

        Tak třeba v Malé Úpě napadlo 40 mm, v Brně zatím 3.5 mm. Vidím tu docela významný rozdíl :D

        0 0
        • scoty  

          Ano vlna šla dolu přes Z Krkonoše a Orlické směr Morava.. :)

          Jizerky jsou 70km na Západ…

          0 0
      • JSt  

        ja slysel, ze 70 l na m2. ;-)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Motyll  

      Používáte elektrické vysoušeče bot? Např z Dekáče?

      Ještě chvíli tohle pičasí a bude se to hodit nejen na tretry…

      0 0
      • RomanH  

        Jj, mam je dva roky z Dekace a pouzivam to hlavne v zime na lyzaky / boty na bezky / trekovky a funguje to super. Pres leto ale radeji nechavam susit boty venku na neprimem slunku.

        0 0
      • Karaya  

        Já jo, mám dva, ale ani jeden z dekáče. Za mě super věc. Nejvíc to teda uživíme na dětských botách.

        0 0
      • Paja  

        Máme jich několik, mj. i jedny z Dekáče, všechny fungují ± stejně. Pak se dělají ještě dražší, který teplej vzduch do bot foukají a ty suší rychleji, cena je ale podstatně vyšší.

        0 0
      • JSt  

        nemam, pac to je podle me jen dalsi zbytecny jednoucelovy kram doma. kdyz jsem nekdy potreboval ususit rychle detem suflata, vzal jsem na to fen, kerym to je i rychlejsi. ;-)

        0 0
        • RomanH  

          Rozhodne ne setrnejsi a zase tak rychle to taky neni (musis u toho sedet, zarazit to boty nemuzes), nehlede na to, ze na takovou dobu provozu levnejsi feny nejsou staveny.

          Ja osobne ale vidim nejvetsi prinos u tech lyzaku, kdy obcas denodennim vyndavanim vlozky tu botu nicis. Tady prijdes na pokoj, jebnes to do zasuvky, a po 4 hodinach mas boty suchy. Prehodis do druhych (mam dva na ctyri lidi) a jdes spat.

          0 0
          • RomanH  

            Mam tento , kupovano pred dvema lety.

            0 0
          • JSt  

            je pravda, ze kazdodennim vyndavanim se vnitrni papuce nici, a proto jsem naposled menil lyzaky po dvanacti sezonach, pac uz byly skelety strasne mekky. :-)

            papuc je urcite vzdycky lepsi vytahnout a s ni vytahnout i plastovou vlozku ze skeletu a vlozku z papuce. minimalne aby vyschl prostor mezi skeletem a tou vnitrni botou. vlhka papuc je uplne jedno, pac jsi za hodinu tam, kdes byl. ;-) ale cim min mas vody v meziprostoru, tim min ti v opravdove zime papuc namrzne a tim ti je mensi zima na prsty. ;-) kdyz spim venku, pred spanim boty rozeberu a vnitrek skeletu vytru.

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.