• tonik666  

      Mule 2012 mám a je super, velikost, funkce, odolnost. Líbí se mi víc než 13. Oba budou ok, najdi si co má 2013 nového (záda,…), zkušeností z ježdění myslím moc nebude.

      0 0
    • _Honza_8  

      Já už jsem byl skoro rozhodnutý pro 2013, vyjde v podstatě levněji, pokud chceš pláštěnku. Ale pak jsem četl tenhle test a zase váhám.

      0 0
      • tonik666  

        2012 má taky pláštěnku, slušně vychytanou.

        0 0
      • Delkim  

        tam se ale řeší Mule a verze Mule NV, neřeší se tam 2012 a 2013

        jen píšou, že ta verze NV s odvětráním vlastně vůbec nic nezlepšuje a je to zbytečné a dokonce pocitově je Mule verze daleko lepší

        0 0
        • tomxxx  

          Mám NW 2012 a záda vypadaj divně, ale fungujou skvěle. Jen koukám, že kupkolo nějak hrozně prodražilo, já ho kupoval pod 2000, jestli se nepletu.

          0 0
    • Internaut  

      2012

      0 0
    • p.d.o  

      beru teda ten 2012, nevíte, jestli jde ještě sehnat někde ten žluto/zelený (sulphur spring) Díky

      0 0
    • Galibier  

      Ahoj, mám 2012 a spokojenost, nechápu jak jsem mohl jezdit bez „kejmlu“…, i pláštěnka je vychytaná…

      0 0
      • Josef Šimon  

        Tak a je tady…

        0 0
        • p.d.o  

          a co ten zádový systém, jak sedí?

          0 0
          • Josef Šimon  

            Mam za sebou asi 15 km, takze tezko soudit, ale prvni postrech je takovy, ze vubec neni za zadech citit, za me v pohode.

            0 0
            • JEKL  

              Ahoj, prosím tě máš už postřehy z používání MULE NV 2013, chci si ho koupit, ale váhám. Model 2012 se mi líbí vzhledově víc, ale ani nevím jestli jde ještě koupit. Díky

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
    • p.d.o  

      nakonec jsem vzal Osprey raptor 10 a je super

      0 0
    • becis  

      Ahoj zrovna řeším stejný problém Camelbak 2013 vs. 2012. Už máte někdo nějaké větší zkušenosti s verzí 2013 ? Pro model 2013 u mě zatím hovoří jen design. Model NV nechci

      Předem díky za rekce

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.