Fox Float 36/160mm RLC 2011 modifikace

10 nepřečtených
  • Bea

    Ahoj,

    nema nekdo zkusenosti s ladenim vidle Fox Float 36/160mm RLC 2011.

    Vidlice mi nechodi do plneho zdvihu.

    Na zahranicnich forech mam zatim vystarano tohle:

    • migrace oleje v leve noze do vzduchove komory, vyreseno odstranenimpenoveho krouzku na pistnici
    • zvetseni vzduchove komory riznutim trubky pistnice o 10 az 20mm, cim dojdeke snizeni progresivity vidle. Do toho jsem jeste nesel.

    A pokud by mel nekdo prehled, existuje moznost vymeny RLC patrony za RC2. Na tech 160mm se toho nemuzu dopatrat.

    Diky

    0 0
    • goofy  

      výměna patrony bude v cenové relaci nové vidle…

      0 0
      • Bea  

        Neco se da poshanet pres Ebay, i kdyz i nad variantou druhe vidle jsem uvazoval :-)

        0 0
      • tonik666  

        Švec si řekl za CTD fit partonu 7k, nakonec jsem na toxoholics.de (německý tuning shop, nyní patří už pod fox) koupil novou Open bath ve slveě za 62EUR.

        Takže drahé to bude, ale moho by to jít sehnat.

        0 0
        • goofy  

          No jo, jenže on chtěl RC2 FIT patronu, a za tu si Švec před dvěma lety řekl 9000,–. Je fakt, že ceny se pořád mění, ale stejně nebude jisté, jestli budou pasovat závity na korunce a díra vespod. Nejspíš jo, ale raději bych prodal stávající vidli a koupil něco jiného.

          0 0
          • Bea  

            Jo, ja se v tom jeste hrabu a po nakopnuti smerem k toxoholics.de jsem dosel k tomu, ze pro Float by to mel byt 820–08–228-kit.

            Novy asi fakt nema cenu kupovat, to je lepsi tu vidlu dat pryc.

            Jen tak michodem, jak jsem psal o te migraci oleje do vzduchove komory, je to jedna z veci, ktera ma za nasledek vysokou progresivitu vidle.

            0 0
            • kOmE  

              Ja bych trochu zvetsil objem komory. Staci 5mm a bude to znat. Kolik tam vubec foukas a kolik vazis?

              0 0
            • kOmE  

              Ja bych trochu zvetsil objem komory. Staci 5mm a bude to znat. Kolik tam vubec foukas a kolik vazis?

              0 0
              • Bea  

                Vazim s vystroji k 90kg, foukam s bidou na 55–60psi aby to trochu chodilo.

                Ted jsem menil olej a ze vzduchove komory jsem vylil pres 25ml oleje, misto 5ml!

                0 0
          • Bea  

            Poreseno, objednal jsem druhy Float s RC2 patronou.

            Jsou ted ve vyprodeji z roku 2013, jsou tam i nejake zmeny na strane vzduchu, tak to snad bude lepsi.

            RLC pujde do sveta.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.