Hydry na Treku 6300 popř. Véčka

23 nepřečtených
  • Dzordano_Bruno1

    Ahoj, dobrý den,

    kolo jsem si už vybral, ale nyní řeším problém. Jstli hydry kotoučové nebo véčka.

    Někdo mi říká, ať vemu véčka, že hydry pískají, dělají neplechu a celkově nemají moc cenu, ae zase někteří na ně nedají dopustit. Vím, že se to tady asi řešilo, ale jak tomu je opravdu. Shodli jste se na nějakém závěru? osobně nemám na teno problém názor, protože nemám vůbec zkušenosti… Co je tedy lepší, výhody nevýhody atd.

    předem děkuji za odovědi

    Anketa: Hydraulické kotouče nebo Véčka?

    16x
    94%
    1x
    6%
    0 0
    • kubad  

      nejlepší je festka bez brzd a máš klid

      ale abys neřekl – Včka i kotouče mají své výhody i nevýhody víc plusů je na straně kotoučů – jestly je využiješ nebo ne si musíš rozhodnout sám

      0 0
    • Honza729  

      Ahoj,

      na Trek 6300 preci mas Avid Juicy 3 z vyroby, ne ? Tedy aspon ja jsem to tak mel.....

      0 0
      • Dzordano_Bruno1  

        JJ, jsou tam z výroby. Takže mě celkem zajímá, jestli mi to kolo spolehlivě ubrzdí :)

        0 0
        • Honza729  

          No to samozrejme. Ja mel pred koupi tohoto kola Treka s veckama a je to tedy rozdil obrovsky.

          0 0
    • kali222  

      tohle uz snad ani neni mozny :/

      0 0
    • pietro6  

      Zdarec Bruno! Já jsem před 2 lety řešil ten samej problém, nakonec jsem vzal Treka s kotoučema (hydry) a dneska bych už neměnil. Bál jsem se servisování apod. – véčka přece jen opravíš sám skoro kdekoli… nakonec jsem si nechal poradit a šel jsem  do kotoučů – pecka, spolehlivost, jistota

      Záleží ale jak jezdíš a co očekáváš apod.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.