• Lada,s

    Které z těchto dvou hyder byste vybrali?

    Budou dostačující pro běžné hobby ježdění nebo si rám raději připlatit?

    SHIMANO BRM 486

    http://www.cyklobazar.cz/…ano-brm-486/

    PROMAX Q3

    http://www.cyklobazar.cz/…r-promax-q3/

    Anketa: Tak které?

    6x
    86%
    1x
    14%
    0 0
    • BlackRider  

      Nevím jak 486, ale měl jsem předch. model, 485ky a po měsíci jsem je měnil, neustále tekly a mastily kotouč, prodejce to vyřešil naštěstí velmi dobře. Koupil jsem tady nepříliš oblíbené XT a nemůžu říct jedno křivé slovo, asi štěstí na kus.

      Co se týče těch druhých, tak ty bohužel neznám.

      0 0
    • Luk02  

      Ani jedny, kup alespoň řadu Deore, nebo třeba staré Lx/535 kdyby si chtěl ušetřit. Ta 486 nestojí za nic…

      Na promax se vykašli, třeba brzdí dobře, ale destičky na ně nebudou mít v každém obchodě.

      0 0
      • BigKarel2  

        Ale,ale…486 mě fachaj v pohodě…

        0 0
        • BigKarel2  

          Nicméně bych si taky připlatil za lepší…to ale nemění nic na tom i tyhle jebky můžou bejt v pohodě

          0 0
        • Luk02  

          Neříkám, že nemůžou fungovat, ikdyž některé serie těhle brzd byly problémové, ale zravna za brzdy bych si raději připlatil, přecejenom pravděpodobně je bude mít na biku dlouho.

          0 0
      • Evilcleaner  

        br-m486 jsou v pohodě, ale už za málo peněz navíc se dají koupit zajímavější brzdy.v cenové kategorii kolem 2,5k (bez kotoučů) už je toho docela dost na výběr. staré deore (535), nové deore (595), pseudo-deore (575), staré lx možná (585), hayes stroker ryde, avid juicy 3.

        z výše uvedených bych teda bral jen shimano a to v pořadí: 1.deore 595 2. lx 585 3. deore 535 4. 575

        jinak hlavně to nezabij nějakýma úplně obyčejnýma kotoučema. ty udělají docela dost velkou změnu na výkonnosti brzdy

        0 0
    • Gorole  

      m486 Mám na quartzu DSC vážím 110 kilo a brzdí skvěle ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.