• koomar

    Dobrý den, chtěl bych poradit s výběrem kola. Měřím 178 cm a vážím 78 kg. Kolo bych chtěl na normální vyjíždky občas nějaký maraton (max 3× za rok) ročně najezdím cca 5.000 km. Cestám se snažím vyhýbat, mám rád technické sjezdy a rád si i občas skočím. díky

    0 0
    • dipous  

      Podle toho co popisuješ tedy AM bike, ale na ty maratony nic moc.

      0 0
    • RUR  

      Už jsem to někomu na podobnou otázku psal. Pokud memáš obě ruce levé prošel bych ebay, bazary a skládal bych. Za 45k by se dalo složit už celkem solidní posunovadlo. Jinak je 45 na nový solidní lehký FS trail IMHO málo. Mohlo by za to být pěkný HT takového britského střihu srandy, skoro víc než na FS a provoz za pusu). Ale jinak se můžeš klidně vrhnout do nějaké 14kg „rýže“. Ve tvém věku a s tím nájezdem asi rekreačně ušlapeš cokoliv. Hlavně aby se ti to vozidlo líbilo, to je nejdůležitější :-D

      0 0
    • Barberry.pha  

      Nevim jak by ti byla ta 19.5 ale co treba toto http://www.kola-visek.cz/index.php…

      Pripadne se tady u tohoto modelu co je v 18.5 zeptat jestli by cena nesla jeste niz http://www.kola-visek.cz/index.php…

      0 0
      • FreshAir  

        Trek EX taky můžu doporučit a kola Víšek taky :)

        0 0
      • dipous  

        Joo ty Treky také vypadají dobře, zařadil bych je určo do výběru :-)

        0 0
    • jirka89  

      Perfektní poměr cena/osazení, za ty peníze je to paráda a těžko budeš hledat v čr alternativu:

      http://www.bike-discount.de/…140–7–0.html

      0 0
      • Zlatka  

        Hodně pěkné, no nemám ráda tyto brzdy a pláště jsou také nějak brutální. Jinak paráda z němec.

        0 0
        • maajkee  

          Ty Elixiry trojky má bráhca na kole a po zajetí brzděj opravdu výborně na to jaká je to cenová kategorie.

          A pláště mi příjdou adekvátní ke zdvihu a určení kola.

          0 0
          • Milvus888  

            tys na toho canyona ještě neřekl křivé slovo co ?

            0 0
            • maajkee  

              Na jakýho Canyona?

              Alespoň se mrkni na ten odkaz ty joudo :)

              0 0
              • Milvus888  

                Nerve ?

                0 0
                • maajkee  

                  ?? :)

                  0 0
                  • Milvus888  

                    a tvůj brácha má radona ?? Já myslím že má Canyona nerve..

                    0 0
                    • maajkee  

                      Co to má společnýho s mým bráchou? Ty jsi pil? :)

                      Já jsem jen hodnotil brzdy. Ty Elixiry 3 jsem montoval už na pár kol a funkčnost po delším užívání mám u těch co má brácha na kole. Nikde ani zmínka o kolu Canyon.

                      0 0
                      •  
                        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                        0 0
                      • Milvus888  

                        Nepil, vždyť to sám píšeš Ty Elixiry trojky má bráhca

                        Já jsem jenom viděl že Canyona chválíš i v jiných vláknech..

                        0 0
                        • maajkee  

                          A jak víš, že brácha nemá třeba i jiný kola?

                          A každopádně jsme mluvil jen o brzdách, nevím co to má co dělat s kolem?

                          A ano, zrovna Nerve XC chválím, je to hodně povedený kolo.

                          Ale to nemá s těma brzdama a s tím Radonem viz výše vůbec co dělat.

                          0 0
                          • Milvus888  

                            Ne souvislost tam není.. jsem se říkal že jsi na toho canyona neřekl křívý slovo..

                            0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • BEnY23  

      Řeším teď taky kolo řekl bych naprosto na stejné využití jako ty i když s menším fin stropem. Nakonec jsem vybral RB i když ještě nejsem úplně finálně rozhodnutý. Takže zkus kouknout na IQ nebo IQ6 já nakonec budu brát asi IQ6 je to přeci jen víc univerzální bike a zkusim ho ladit trochu do XC. U těch maratonů taky záleží jestli je chceš jezdit na nějakej výsledek a nebo spíš ujet a užít si je jako já :)

      0 0
      • ClAyD  

        +1:)

        0 0
      • koomar  

        na RB jsem se taky už díval a docela o něm i přemýšlím. Ještě uvažuju o canyonu nerve AM,ale počkám si na modelovou řadu 2013, ted už je to hodně přebrané. Máte s těmito koly někdo zkušenost?

        maratony na umístění nejezdím, spíš to beru jako příjemnou změnu a chci si je hlavně užít.

        0 0
    • Micey  

      Todleto jsem řešil někdy v červenci – nakonec jsem sehnal http://zkracovatko.cz/dAc0Cr , za nějakejch 41 z kamenný prodejny, model 2011. Sleva skoro 25, udělal bych něco podobnýho zase. Anebo to RB, to byl taky úzkej kandidát..

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Tak, řekněme, že trek je pryč. Máte někdo tip na nějakého jetého fulla cena, 20–25k, při nejhorším 30? Je mi celkem jedno značka. Chci vyzkoušet něco nového. Zdvihy max 140/140. Rád bych zkusil meridu 96 ale tu jsem nikde neviděl teď.

      0 0
    • MTBluki  

      mám tady v bazaru v nabídce lukrativní nabídku na téměř nového fulla od Focuse za 49.200,– pokud bys nechtěl připlácet tak se da změnit osazení aby ses vešel do 45t. je to na domluvě

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.