ktm 27,5 ultra sport 2014 ano či ne?

21 nepřečtených
  • naker21

    čau,

    ja cyklo začatečnik si chci na novou sezonu udělat radost a vybral jsem si tohle:

    http://sport2000online.cz/…27–2014.html

    tuto sezonu jsem začal aktivněji jezdit, najel jsem 3000km 60% cyklostezky 40% les.

    co si o tom kole myslite v poměru cena/vykon?

    Děkuji mockrat za nazory.

    0 0
    • pepek  

      ani se neptej . . .

      0 0
    • roman 3D  

      ani po tý zajímavý slevě nic moc:-)

      0 0
      • joudys  

        naopak, jestli to po té slevě stojí jednu kačku, tak poměr výkon cena bude bezkonkurenční

        0 0
    • naker21  

      proč? je to fakt tak hrozne? jen do mě chlapi..rad se něco dovím.

      0 0
    • Azmir  

      víc jak 15 bych za to nedal. Za 25 tam měly být slušné kola, aspoň reba, něco ve stylu SLX 2013 a ne tohle. Prsotě jednoduše za moc peněz málo muziky.

      0 0
      • šlapatko  

        Osazení nic moc, ale bude drahší než 15000kč. 27,5 je trendy a vše je drahší.

        0 0
    • naker21  

      dik za nazory nevedel jsem že to je takova tragedie… co by jste tedy navrhovali za alternativu za cca 25tisic, ale v 27,5.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • naker21  

      dik. tak tedy podle Vás mělo splňovat kolo za cca 25K?

      co toto?:http://www.rb-bike.cz/…crr-275-base

      0 0
      • Soreno  

        Já bych zkontaktoval místní stavěče – osobně bych netrval na 27,5 jen rozdíl ceny vidlice RS REBA je cca 3–4 tis. (kupkolo) – 29 nechceš tak si nech postavit pořádnou 26 – jak tu psali výše kvalitní vidli a lehký kola.

        0 0
        • naker21  

          oka diky za radu, kdo tu je mistní stavěč?

          nejlepe ostrava a ms kraj?

          0 0
          • Soreno  

            Vím že tu staví Scalar (ten je od nás) a Majkee ten je z východu, Hnoj vím že dělá záplety jestli i celý kola to nevím ten je z Prahy – Ostravsko nevím – ale při ceně kolem 25 tis. bych si i pro to kolo párset km dojel :-) nebo se dá poslat.

            Prostě sériovky jsou osazený jinak – mě by např. bylo jedno jestli mám přehazovačku SLX, XT nebo Deore atp., ale vidle je základ, samozřejmě i rám (u standartní číny asi spíš jde o geometrii než o kvalitu ta je ± u všech standartní značek asi stejná). Co třeba vím že mi nikdy nesedlo je author prostě moc dlouhý rámy jak tejden před vejplatou, ale každej to má jinak.

            0 0
            • naker21  

              dik, zkusím někoho oslovit, razim heslo že v čr neexistujou vzdalenosti. uvidime.

              0 0
      • scota  

        Tak si ho otestuj ;-) Za mně super.

        0 0
    • Tina  

      Myslím, že lacnejšie to o moc nepôjde ani neskôr. Časy keď sa dalo kúpiť iXTéčko za 25k sú už dávno preč. Stačí si pozrieť kurz českej koruny. Obávam sa, že aj zverejnené cenníky budú výrobcovia a dovozci ešte pred sezónou prepisovať. Dobré ceny už budú iba na skaldové zásoby 26" bajkov.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.