Má cenu nahrazovat kola shimano 105?

17 nepřečtených
  • zacatecnikamater

    Na nově koupeném kole mám záplety shimano 105 (30 mm a docela těžké). Má cenu to nahradit jinými koly? Poznám trochu rozdíl? Dají se kola 105 rozumně prodat?

    0 0
    • Vilém  

      Oni delaji 105ky zapleteny kola? Nejaka novinka? Ja myslel, ze je jen Ultegra a Dura.

      0 0
    • Hutch  

      Jo, mám je taky:) Vyměnit se asi vyplatí, ale za co :D ? Já si je nechám, dokud budou jezdit :)

      0 0
    • Marskatin  

      Jsou to fakt 105? v 105 se kola v současné době nedělají, naposledy byly myslím v sadě 5600. 5700 přišla myslím 2010/2011. Tak to by musely být pěkné ležáky. Ta 105, co máš je s jedenácikolečkem? Není to tak, že celé kolo je na 105 a kola jsou shimano? 30mm to mi připadá jako něco typu WH-R501 nebo WH-RS30. Oboje pro desítku a celkem solidní težítka ke dvoum kilům.

      0 0
      • Marskatin  

        takže pokud jsou to některé z výše uvedených či jim podobných, smysl to má a poznat to je. I Aksia jsou posun vpřed.

        0 0
      • zacatecnikamater  

        WH-RS31 jsou to tezitka a proto bych je taky rád vyměnil ale nevím jestli se dají strelit a za co je případně vyměnit :)

        0 0
      • zacatecnikamater  

        WH-RS31 jsou to tezitka a proto bych je taky rád vyměnil ale nevím jestli se dají strelit a za co je případně vyměnit :)

        0 0
    • Singlespeed  

      Pokud máš náboje Shimano 105 zapletené s nějakými 30 mm ráfky, stačí přeplést na lehčí/nižší ráfky, třeba Remerx Alcyon lehčími (zeslabovanými) špicemi a máš za poměrně málo peněz docela hodně muziky.

      0 0
    • Marskatin  

      Jsou to fakt 105? v 105 se kola v současné době nedělají, naposledy byly myslím v sadě 5600. 5700 přišla myslím 2010/2011. Tak to by musely být pěkné ležáky. Ta 105, co máš je s jedenácikolečkem? Není to tak, že celé kolo je na 105 a kola jsou shimano? 30mm to mi připadá jako něco typu WH-R501 nebo WH-RS30. Oboje pro desítku a celkem solidní težítka ke dvoum kilům.

      0 0
    • Hutch  

      http://bikeparkmost.cz/…la-silnicni/

      Jsou to tyhle, ne? Mám je taky :)

      0 0
    • Ajeto  

      Ahoj, podle mého názoru je nejlepší, když je úroveň všech částí kola vyrovnaná. Pokud máš sadu Shimano 105, nemá smysl zbytečně investovat do drahých zápletů. Pokud máš aspoň Shimano Ultegra, dej tam něco lepšího. Jinak obecně platí, že kolo dělají hlavně kola.

      0 0
      • Vilém  

        Celkovy projev kola nedela sada. Kola na nem maji dost podstatny podil.

        0 0
        • matbiker  

          Z toho, co jsem slyšel, tak všeobecně kola Shimano nejsou špatné. A z toho co jsem slyšel dál, tak jsou těžší kvůli těžším nábojům a ne ráfkům. Jinak není nad dobře seřízené konusové náboje…

          0 0
          • Vilém  

            Proti tomu nic nemam. Reagoval jsem na to tvrzeni o vyrovnanosti sad.

            0 0
    • zacatecnikamater  

      Jedná se o tato kola http://m.heureka.cz/…ano-wh-rs31/

      Sadu mam ultegra 6800 :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.