Merida Matts TFS 900-D nebo jiné?

40 nepřečtených
  • Radoslav

    Zdravím,

    vybírám kolo, dost se mi líbí Merida Matts TFS 900-D, je to dobrá volba? nebo je do 25 tisic mozno sehnat neco lepsiho? Na meridy jsem se tu moc chvály nedocetl, proto se ptam. Proste..Chtel bych kolo do 25 tisic..v ma­ximalni kvalite..

    Díky ..

    0 0
    • maajkee  

      Prvně si vyber kolo který se ti líbí, to je nejdůležitější a pak se nás zeptej jestli je za tu cenu v pohodě. Takhle je na výběr asi 253 různejch kol :)

      0 0
    • siafu  

      Leader Fox Carbtec – toho rámu by se člověk dnes nebál

      0 0
    • bukajcze  

      Pěkná merida :)

      Pěkná je taky http://www.nejlevnejsi-kola.cz/…-1000-d.html

      0 0
      • siafu  

        tak na kole za PC přes 30 tis. už by taky mohla být Reba ./

        0 0
    • Radoslav  

      Spostě věcí, ktery se tu pisou nerozumim.. chapu spravne ze Leader Fox Carbtec bude tedy lepsi nez Merida mats 900D? Nebo ze ta Merida 1000 je zase uplne jinde nez 900?..Moc se v tom neorientuju. :-((

      0 0
      • siafu  

        z mého pohledu:

        Leader Fox má lepší vidlici (Reba vs. Tora, jen Tora má přes 2 kg a osobně by člověk kolo na Toře nechtěl – kor jestli je Tora TK podle popisu jen pružina, to už místo Tory Epicon…), komplet řazení 3×9, ale to je subjektivní, o něco lepší brzdy, nepatrně zřejmě i kola a v ceně SPD – rám bude nějaký no name karbon, ale co taky za tu cenu chtít + vzhled :)

        Jinak na Meridě 1000 je sice Recon, ale i ten překonává Reba, i když už to vypadá o něco líp než Merida 900, bohužel vzhledově se mi ani na jedné Meridě nelíbí rám a poměr cena/komponenty nic moc…

        0 0
    • Radoslav  

      Takže jestli to chápu správně, mám chtít kolo kde bude přední vidlice buď Recon Gold, Reba nebo Epicon..??

      Recon Silver a Tora nebrat..?

      0 0
      • Bob75  

        Kdybych byl tebou, tak bych bral ten Leader Fox Carbtec 2010 . vypada to hodne slusne za ty prachy.

        Mam 900D(08) a pokud bych se mel rozhodovat ted, bral bych ten Leader.

        0 0
    • Radoslav  

      Ten Leader Fox s Rebou se mi docela libí..Jen mám trochu obavu z rámu..V testu nic moc..

      0 0
      • Vilém  

        Velo o nem napsalo neco skaredyho? Tak to bych nekupoval, kdyz to psali ve Velu.

        Taky mozna Leader Fox nema v tom platku celostrankove reklamy.

        Nebo s cim srovnavali?

        Ten Leader a pokud bys mel odstrojit, prodat ten ram a koupit si treba vytouzenou super Meridu, tak na tom furt jeste vydelas.

        0 0
      • Azmir  

        Ser na testy a jdi do toho než bude pryč. Rám se ti v ruce nerozpadne to se neboj. A jestli v testu zepsuli tuhost nebo tak to stejně ty ani nemusíš poznat ;-)

        0 0
    • VLAN  

      A ještě tohle http://www.mojekolo.cz/…zaskar-elite je hodně dobré, za ty peníze.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.