• sterated

    Ahoj, potřebuji poradit. Po dlouhé době jsem zase začal jezdit pořádně na kole a rád bych si udělal radost a vyměnil svého 15 let starého horáka :) Jezdím na kole každý den cca 10km do práce o víkendech nějaká delší horská trasa cca 80km, po večerech do lesa. Za rok cca 4000Km. Přemýšlel jsem o nejakém HT s cenou kolem 20k, nějakou slušnou vidlicí a osazení alespoň deore. Dostal jsem ale možnost koupit toto kolo http://kolo.cz/…-1000-d-2009 za cenu cca 28k. Je to dobrá cena? Komponenty se mi zdají super, jen vidlici neznám. Full by se mi moc líbil, hlavně proto že bych mohl začít jezdit trochu víc v terénu, moje nynější kolo nemá ani přední vidli odpruženou. Je to sice modelový rok 2009, ale to mi vůbec nevadí. Moc se v kolech nevyznám, tak by mi moc pomohlo jestli máte třeba někdo s tímto kolem zkušenosti, nebo alespoň radu ohledně komponent jestli je to ok v poměru výkon/cena. Předem moc děkuji.

    0 0
    • Azmir  

      Pokud je nová tak za tu cenu bych to určitě bral.

      0 0
    • ezau  

      Přesně toto kolo mám, pozor na vidli, po cca 300 km jsem musel u autorizovaného servisu reklamovat pro výrobní vadu (jak mi sdělili), ozývalo se podivné kovové cvakání.Oprava zdarma, od té doby OK.Zadní tlumič ve velké pohodě. Po cca 8000 km sem se rozloučil se zadní nábou-doporučuji průmyslová ložiska v nábě. Jinak kolo super, je to rychlík na závody.

      0 0
      • sterated  

        Díky, tak kolo už mám, zatím se zdá super. To cvakání přední vidle mi dělá taky, jsem myslel že je to normální a dělá to jak se vrací ze zdvihu, mám to tedy reklamovat? Kdy přesně ti to cvakalo?

        0 0
        • sterated  

          A ještě jeden dotaz, jak mám namontovat láhev na kolo, držák je ok, ale normální lahev 0,7l se mi tam díky zadnímu tlumiči nevejde. Máte to nějak vyřešeno, nebo to prostě nejde?

          0 0
        • ezau  

          vidle mi cvakla přesně v okamžiku, kdy se vracela po přejetí nerovnosti. Reklamoval jsem v progresscycle v Hostivici. Druhý den byla oprava hotová. Zadarmo.

          0 0
          • sterated  

            Vidlice poslaná na reklamaci, takže jsem zase bez kola :( Dostanu zatím nějakou náhradní, tak snad to nějak přežiju. To snad je každá tahle vidle z výroby vadná, technik říkal že je to prý úplně normální :(

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.