• Jaroslávek

    Letos to vychází buď před, nebo po. Co např. na 2.12. říkají nezodpovědní otcové ? Budeme objednávat nocleh ohledně následného přesunu na Šmelc ?

    0 0
    • Jaroslávek  

      Za brzké vyjádření děkujeme

      0 0
    • Polka  

      Ja spis 9 – 10.12.

      0 0
    • RomanH  

      Ja se bal, ze to takto dopadne, letos to vychazi blbe :-(

      Pa 02.12. i Po 05.12. negativ, ze So na Ne je to asi blbost, stejne tak i v tydnu (rikal jsem si, ze bych si druhej den konecne projel ty traily).

      0 0
      • RomanH  

        Takze i sobota 10.12. je out :-(

        No, z tohoto pohledu tak maximalne v sobotu 03.12. , dopoledne projet traily, odpoledne dat dve tri piva, a mazat domu. A nebo proste z lehka pres tyden.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Excel  

      Za mě taky až po. Víkend před nula.

      0 0
    • mastihuba  

      No takze si udelame peknej patecek a na mikulasa se vyserem.

      Letos jedem na krampus do Hollabrunnu.

      0 0
    • Motyll  

      Nadějné…

      0 0
      • Jaroslávek  

        Podle tohoto: http://www.yr.no/…no/long.html jsem lehce p@X.

        0 0
        • Polka  

          Ale kuš! Kolik nás vlastně bude? Neobjednáme u Ladě zas tataráček?

          0 0
          • les  

            Kdy teda ?

            0 0
          • Jaroslávek  

            To be šlo.

            0 0
            • Polka  

              A toho uzenýho na Šmelc kolik? Já si vezmu jen sebou 1 kýtu asi. Musím to nahlásit paní Marcelce ;-)

              0 0
            • Polka  

              Nebo můžem domluvit u kuchařa tzv. cykloguláš (s pečivem), dělal ho na zamykačku a byl výbornej.

              0 0
              • pepek  

                nebyly v tom játra?

                0 0
              • Motyll  

                Já raději ten guláš.

                0 0
                • les  

                  Cykloguláš posledně byl dobrej.

                  0 0
                • Polka  

                  Otazka jestli nam udela jen tech par porci. Mno uvidime. Takze…

                  • zkusim gulas pro 8 lidi, kdyz ne tak 0,5kg tataraku + topinky, nak se slozime
                  • smelc zkusim zamluvit flek pro 6 lidi na 15:00 (nebo kdy jsme tam tak loni dojeli?) + na sebou nachystat 3 x kytu
                  0 0
                  • RomanH  

                    Ne ze bych Vas chtel honit, ale Pepek ma vychazky do 16 hod. Na Smelc to mate z Buku tusim 40 km (po znackach pres Adamov / Vranov / Babi lom / Kuras). Dal bych to uz na 13:00, at s Pepkem chvili pokecame.

                    Uzeny k obedu nepotrebuji. Mist bych vzal mozna vice (cely stul 8 lidi) – kdo vsechno pojede ?

                    0 0
                    • Excel  

                      Pátek nula, sobotní Šmelc začíná bejt v pozitivu.

                      0 0
                    • mastihuba  

                      Sice uz mam kolo ale u nas jsou napoleoni takze mam problem obhajit patek. Nicméně patek jasně buk.

                      0 0
                    • Polka  

                      Tak vyjíždělo se zpravidla v deset. Já tam klidně na 13 dojedu, ale co ostatní? :-) v tom kdo pojede či ne mám total bordel, na spaní jsou rezervovaný 4 fleky, ale depka má depku.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Za me patek bohuzel 0, ja az v sobotu Smelc. A vyjizdelo se v 9, minimalne loni (Januli jel v 9 bus), ale to je samo na Vas.

                        0 0
                        • Polka  

                          O tobě vím :-) Imho v devět byla snídaně a vždy se vyjíždělo kolem desáté. Když to vezmu opačně, tak jsem byl myslím v sedm doma tzn. cca 2 hod. domů + i kdyby 2 hod. na Šmelcu, tak byl příjezd kolem třetí. Ale tak zkusím soudruhy popohnat kvůli jednomu lazarovi, historku si rád poslechnu :-)

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Jakej lazar ? Jaká historka ? Potřebuji se v so dostat dom do 17-ti ±. Ale nemusím vás po cestě na Šmelc zdržovat a jet si svou nějakou libovou trasu.

                            0 0
                          • Motyll  

                            Kdyby se jelo ráno v 6, tak to s váma dám až na Šmelc.

                            O pátku máte představu?

                            0 0
                            • mastihuba  

                              na počest padlých bojovníků, by se měl zařadit nějakoj pořádnej výmrd. :)

                              0 0
                              • Polka  

                                Neni problem ;-) Mel bych beztak soudruhum ukazat ten zaver vyjezdu hore, ktery jsme minule nestihli.

                                0 0
                            • Polka  

                              Zapomen! Patek nekde sraz v 16 a prijezd v 18 nebo se zas vsichni rozleti jak holubi a pristanou u krbu, je to fuck.

                              0 0
                              • les  

                                Bych se někde připojil. Případně to můžem natáhnout nad Šumice. Nějakej ten výmrd už by se našel :)

                                0 0
                              • Motyll  

                                Bych v pátek vyrazil klidně po obědě.

                                Jinak u nás je bílo.

                                0 0
                                • Polka  

                                  Sak to nemusis hlasit, to vidim :-) Treba jeste nasnezi a vydrzi to do pa/so, ma pak zas prituhnout. Ja zatim nevim jak na tom budu casove, nerikals ze mas zas dovolenou.

                                  EDIT: prej vcera nekdo nechal u krbu rukavice Pells a nakrcnik, neni to nakyho buzeranta z BF?

                                  0 0
                          • Excel  

                            O mě víš taky, já jestli, tak jen ten Šmelc.

                            0 0
                  • Paja  

                    U me to vypada na patecek bez noclehu, zradlo je mi jedno – gulas i tatarak jsou No. 1, ale preferoval bych spolecnou jizdu nahoru…

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Ale každopádně ne v 16:3o.

                      0 0
                      • Paja  

                        Zmena planu, jedu v sobotu, nekde si na vas pockam.

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Kruci to byl fofr. Do pátku se to může ještě 3× změnit:-))

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          P.S. A preference padá.

                          0 0
                          • Paja  

                            ?

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              ** ale preferoval bych spolecnou jizdu nahoru…**

                              0 0
                              • Paja  

                                To plati, i v sobotu preferuju spolecnou jizdu.

                                0 0
                                • les  

                                  nahoru…

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Tak ja bych samozrejme i v puvodni variante patek preferoval spolecnou cestu i dolu, ale bylo by to asi bezpredmetne ;-)

                                    0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      O cestě dolů v pá nikdo nemluvil.

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Bob zduraznuje, ze nahoru, tak pisu, ze bych preferoval v patek (dokud jsem chtel jet v patek) spolecnou jizdu i dolu, ale vzhledem k tomu, ze tam vsichni budete spat, by tento dotaz byl bezpredmetny, tudiz jsem psal jen nahoru, kapisto?

                                        A jinak jak kdybych te slysel… SLOVICKARENI

                                        0 0
                                    • les  

                                      Nuž já můžu jen v pátek. Tak je škoda, že to nakonec bude takovej štafeťák. Ale samozřejmě to chápu, taky válčím s časem :)

                                      0 0
          • Motyll  

            Já to ke štěstí nepotřebuju, ale klidně se přidám.

            0 0
    • Motyll  

      Předpověď už změnili…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Polka  

      Takze domluveno:

      Buk – domluveno 500g tataraku + z drivejska 4 mista na spani (ja, manas, depka? a dal nevim)

      Smelc – rezervace pro 8 mist od 13:00 – 16:00 + 3 kusy uzenyho s sebou (pani Marcelka to zrovna nakladala) :-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Vedoucí může být jen jeden. Tímto se stáváš vedoucím.

        0 0
        • Polka  

          Timto dekuji, ackoliv mne slo vlastne jen o zradlo :-) Pokusim se vasi duveru nezklamat.

          0 0
          • RomanH  

            :-D

            0 0
          • pepek  

            No hlavně je všechny vyžeň brzo ráno z postele, bez snídaně a napalte to napřímo, žádné Jedovnice a jiná zvěrstva. Ať jste v 11.01 na šmelcu u dveří.

            0 0
      • Karaya  

        V kolik budete v sobotu ráno vyrážet z Buku? Možná bych se na chvíli připojil.

        0 0
        • Polka  

          Uz to tady padlo mlho, ale stejne se uvidi dle aktualni kocoviny. Mezi 9–10 rano.

          0 0
      • obda  

        Jestli se neco nestane, mohlo by mi to zitra vyjit. Teda jestli se vejdu.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Karaya  

      Si musím postěžovat. SRAM přehazky stojí úplně za ho*no, jak jsem se dneska přesvědčil. Sram GX v ceně Shimana XT má vodítko vylisovaný z plechu, bez jakékoliv výstuže a ani ty dvě části nejsoou uprostřed nějak spojený. Malá větvička a vodítko do vrtule a pořádně ohnutý. Taky jeden zub ze spodní kladky je pryč, mají to na opravdu správném místě odlehčené. Přitom patka je netknutá.

      XT to má z frézovaného hliníku a ještě uprostřed spojený a za 20 let ježdění NIKDY žádný problém. Se SRAMem to trvalo jen 3 měsíce :-(. A to nemluvím o tom, jak jim ta hazka trčí do strany. Při prvním pádu se to musí zlomit. Grr…

      Nový kolo a jsem na tom jak Depka, normálně zvažuju přechod na Shimano 2×11.

      0 0
      • Paja  

        To jsou ty novoty, sram 9.0 a X.9 dohromady cca 100 tis. s jednim poskozenim voditka, pri kterym jsem loni na Drtici urval i patku, voditko jsem narovnal a slape jak hodinky.

        0 0
        • Karaya  

          Tak už to mám taky srovnaný, když se to rozdělá, tak je to fakt jak bláto, to není ani kovaný. Prostě obyčejný výlisek. Patrně by to šlo srovnat i v terénu, rukou. To abych na to začal vozit imbus. Nemáš náhodou navíc sram 11z kladku? Teď mám jednu 10z :-).

          0 0
          • Paja  

            Ne, ja obvykle menim kladky az maji misto zubu takovy spicky :-)

            0 0
          • mastihuba  

            Tak nevim co s tim delate. X9 s brzdou co mam na Lv jsem pres packu ohnul v zaberu 42z pastorek a nic to s voditkem neudelalo. 2× 11 co mam na zimakovi taky neni zly.

            0 0
        • RomanH  

          Njn, zbozi je potreba tocit :-(

          0 0
      • Motyll  

        SRAM jsem opustil před X léty po druhé uražené/roz****** X9. To bylo v době, kdy TOP bylo 3×9. Od té doby ortodoxně vše od Japonců (včetně silnice) a žádná depka.

        0 0
      • Polka  

        Nesvadej to na Sram, asi mas pech :-) Ja od dob nacionalniho Apace mam na letnacich pouze Sram (X9, X0 a NX) a zadnej problem, kdyz uz neco ohlyho bylo, tak vzdy mou vinou, protoze jsem to nekde hodne vyrazne oprasil.

        Ted jsem nastesti taky kompletne opustil shimano packy i na zimakovi.

        0 0
        • Motyll  

          Věděl jsem, že se chytneš ;-)

          Jestli to nebo wono je věc každého soudruha.

          0 0
          • Polka  

            Vsak ja to soudruhovi nenutim, jen jsem zminil sve zkusenosti ;-)

            0 0
        • Karaya  

          Pech to asi byl, ale ve zpracování vodítka je výrazný rozdíl. Jestli to bude po narovnání blbě řadit, tak jdu do slx 11.

          NX je má jak to moje GX, nebo je to lepší?

          0 0
          • Polka  

            Já tam žádnej spoj nedivim, on tam ani být nemůže (abys to mohl rozdělat nebo nevím cos myslel), jen, co já vím, pár mm tlustej hlinik, ale tak to měli všechny ty sram šaltry asi. Co jsem tady měl shimano, tak mě přišlo celkem stejný ty vodítka, tak nevím.

            0 0
          • Polka  

            Vzhledem k tomu, ze GX je nad NX, tak tam bude asi lehci matros, zejmena na tele hazky. Tvarove je voditko stejny, jen u NX je jeste jeden vyrez navic, ale stejne je NX saltr celkove o cca 50g tezsi.

            0 0
    • mastihuba  

      Vidim ze se nám to nejak rozpadá. Opět jsem měl pravdu :)

      No takze si udelame peknej patecek a na mikulasa se vyserem.

      0 0
      • Polka  

        Rozpadá? Měl bys radši snídat to maso ;-)

        0 0
      • Motyll  

        Mám opušťák a nemusím po florbalu dom.

        0 0
      • les  

        Je to podobný jako počasí. Jak to bude doopravdy, Ti předem nikdo nezaručí. :)

        0 0
    • Motyll  

      Na kolikátou plánujete tatarák? Že bych pozval i drahou na jedno…

      Což třeba 19 hod.

      0 0
      • Polka  

        Ladovi jsem rikal, at je na 19:00 ready.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • Motyll  

      A je po sněhu. Za to bláta po ko***". Plus 3 a lije.

      0 0
      • les  

        A ten severozápadní vítr je krutý.

        0 0
        • mastihuba  

          doufám že mi do vodpoledne uschnou hadry, sem vyrazil cca vo 50min pozdě. Začlo chcat hned jak jse byl na dědině. :)

          0 0
        • RomanH  

          Je skoda, ze nezacal foukat az ted, aby tu vodu vyfoukal. Rano to muze byt docela loterie. Kazdopadne bahno nebude a bude svitit slunicko :-)

          0 0
          • mastihuba  

            tvl to počasí mne sere, su zvyklej vstávat a jezdit ráno a kdybych si 2–3h přispal, tak teď nemusím sušit hadry po všech radiátorech na patře.

            0 0
      • Excel  

        Jsem v buzerantově vylez ze dveří a dostal mokrým hadrem po tlamě.

        0 0
      • Polka  

        A večer to zmrzne :-)

        0 0
      • Motyll  

        Kdyby se někdo chtěl projet víc, tak 14.00 Hádek.

        0 0
    • mastihuba  

      Jako ve 14h pod hádkem nebudu, ***** se ve sračkách po lese taky ne, tak přemejšlím kudy to bude nejlíp střihnout. Po stezce do bílovic, pak asi stoupací vložka k stb archivu a z ochoza po bukole přes novej dvůr ke krbu. Neptám se jestli má někdo lepší nápad, ale jestli se nekdo přidá. :) Ještě bych byl ochotnej jet tu novou štráse co na ni všeci tak nadávali před par letama. Myslim Šumberu nebo tak nejak. :D.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Polka  

      Btw. kéž bychom se dožili zase takového množství…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.