• PolsondeSide

    Ahoj, jezdím už řadu let spokojeně Kellys Magnus rok 2004, osazený nově sadou LX, z původních komponentů mě začala po téměř 10ti letech trápit vidlice Suntour XCP75 tak bych se rád zeptal, jako bych k dnešnímu výběru měl volit náhradu?

    Jezdím opravdu poklidně a to především, šterkové cesty, polňačky apod, žádné sjezdy atd.

    Do výběru mí padla Suntour XCR

    http://www.mikebike.cz/…-xcr-lo/3135

    nebo Epicon ale ten nemohu sehnat na V-brake což je podmínkou nové vidlice, aby měla navářky.

    Děkuji za tipy.

    0 0
    • scalar  

      Suntour Raidon X1 je aktuálně to nejlepší od Suntouru na véčka. Využívá komponenty z Epiconu, má jenom ocelový krk.

      Občas jde sehnat na véčka i Manitou R7, Rock Shox Recon nebo Tora, Spinner Aeris, RSR F1RST…

      0 0
    • prochyz  

      třeba něco takového by šlo:

      http://www.kupkolo.cz/…lock_z94986/

      0 0
      • PolsondeSide  

        dále bych se chtěl zeptat jaký je rozdíl jestliže písty vidlice mají černou/stříbrnou nebo metalickou (nazlátlou) barvu.

        Jedná se o jiný materiál? nebo je to jen image vidlice?

        0 0
        • alinceb  

          Zlatá – AL eloxované nohy

          Stříbrná – Ocelové chromované nohy

          0 0
          • PolsondeSide  

            a ta Radion X1 má ty nohy eloxované? Protože z některých záběrů na internetu ano a z jiných má zase ty chromové (což ani nechci).

            Našel jsem ji jen na jednom eshopu za 3999 kč což se mi nezdá zrovna málo ale do rozpočtu se hold vejde a dražší určitě taky nepotřebuji.

            0 0
        • Jakobo  

          Jo, uplne jiny material. Stribrne = (asi chromovana CrMo) ocel, zlate = hlinikove nohy s anodizaci povrchu.

          Ocelove nohy jsou tezsi, mozna min tuhe, ale temer neznicitelne, hlinikove naopak snadno poskrabes i jen tuknutim klicem.

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      • jachymk  

        To by šlo, ale není to zbytečně moc peněz?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.