One-Twenty TFS 700-D alebo CUBE XMS 2010

28 nepřečtených
  • JHaas

    Zdravim,chodim s kamosom jazdit do lesa a rad by som si kupil novy bike. Pozdavaju sa mi tieto dva. Jazdime cisto v lese,samozrejme presuny po asfaltke.

    0 0
    • JHaas  

      Prosim poradte,som uplny zaciatocnik,ale bavi ma to achcem sa tomu venovat. Ak potrebujete nieco upresnit spytajte sa. Dakujem

      0 0
    • JHaas  

      To tu vazne nie je nikto schopny reagovat par vetami a poradit?

      0 0
      • Azmir  

        Ber to tak že lidi jsou tady celkem líní tak zkus hodit odkazy na kola a někdo ti komentář určitě přidá :)

        0 0
        • JHaas  

          Je tu vlastne niekto ochotny poradit s vyberom? Nemusi sa jednat len o mnou napisane biky,rad si necham poradit aj ine..

          0 0
          • PatrikL  

            si pozri aj iné témy, nejaké možnosti sú aj tu

            http://www.bike-forum.cz/…wer-2–0.html#…

            0 0
          • ememem  

            si natvrdnuty alebo nevies citat co ti napisal azmir ? vyblafnes tu nejake dva biky bez konkretnej ceny a osadenia a niekto ti ma nieco poradit? a k comu? si myslis ze je tu zaregistrovany nejaky jasnovidec? daj konkretny link co presne chces kupit a za kolko a potom sa da o tom bavit, dovtedy sa normalnej odpovede nemas sancu dockat lebo proste neexistuje.

            0 0
            • JHaas  

              A to ste tu ementny alebo nevladzete skopirovat link a dat do googlu? mate 5 rokov alebo co? ved ked sa vyznate v bicykloch tak asi viete o akych hovorim a viete co maju na sebe… Moyno to znie urazlivo ale nemyslim to tak,len som myslel ze ked sa niekto v niecom vyzna tak bude o tom aj nieco vediet..

              0 0
              • JHaas  

                A PatrikL dakujem,aspon nejaka rada a ochota…

                0 0
              • ememem  

                dementny si akurat ty a je mi jedno ci to znie urazlivo. preco to by si sa mohol dovtipit sam. ak nie tak plati prva veta.

                takze vyggoglit sa panacikovi zachcelo, a nechel by si este aby ti ho niekto rovno doniesol domov?

                btw – ked curas zvladas to samostatne alebo ti ho musi niekto rozopnut a podrzat?

                vela odpovedi na tvoj problem presne takych akych ocakavas ti prajem.

                0 0
                • JHaas  

                  Ty si asi vazne zakomplexovany chudak chlapce… Clovek sa ta tu normalne pyta na radu ohladne bicykla , napisem nazov a ty sa tu ides rozculovat.. Ubohost u teba asi nema konca kraja… Ked nechces poradit tak radsej nepis nic.

                  0 0
                  • JHaas  

                    Cista „Blava“ mimohodom ani som si nemusel pozerat tvoj profil aby som zistil odkial si…

                    0 0
                    • ememem  

                      naopak, ja som si uz bez otvorenia tvojho profilu bol isty ze nic ine ako zahorak sa takto blbo opytat nemoze. tak si este par dni pockaj na nejaku inu odpoved a potom horsa do obchodu.

                      0 0
                    • ememem  

                      naopak, ja som si uz bez otvorenia tvojho profilu bol isty ze nic ine ako zahorak sa takto blbo opytat nemoze. tak si este par dni pockaj na nejaku inu odpoved a potom horsa do obchodu.

                      0 0
                      • JHaas  

                        Lebo pastekari zozrali vsetku mudrost sveta tak ostatni musia byt sprosti.. Ja si na odpoved pockam a ked nie tu tak v nejakom obchode mi urcite poradia a od blavaka si nechat radit o horskych bicykloch tiez nie je ziadna vyhra. Takze dakujem za ochotu a chod sa zase schovat mamicke pod suknu chudacik.

                        0 0
    • McBlacky  

      abych utnul debaty o tom jestli je lepší Blava nebo jiné město, tak ti doporučím koupit si 1–20.

      Jel jsem na ní a 120 full je ten systém hodně svižný. U Cubů byl problém s přílišnou progresivitou, ale to záleží na modelu a použitém tlumiči. Ani z linku na webu to nejde poznat. 1–20 je ok, akorát pod brzdou je to prostě jednočep.

      PS: když něco po někom chceš, tak se snaž předložit jasně fakta. Takže chceš poradit = dej linky a všechny info co máš (dostupnost, cena, jízdní styl). Jinak je to jako kdybys napsal. Mám si koupit Kiu nebo Hyundai…

      0 0
      • JHaas  

        OK dik aj mne sa ta 1 20 pozdava najviac asi. A co este povies na tieto.

        http://velosprint.sk/…e-11.p.22799

        http://www.koloshop.cz/…-kolo,–2009/

        ceny potom samozrejme pohladam co najnizsie,ide mi hlavne o technicke zhodnotenie tych bikov

        0 0
        • McBlacky  

          tyhle neznám vůbec podle systému se Salvio bude podobat 1–20 taky to je přepákovaný jednočep. Je to jeden z nejzákladnějších systémů, dřív takto dlouhé vahadlo měla Merida AM a ještě delší používaly Kony. To AMko bylo hodně citlivé na použitý tlumič

          Teocali je pro mě taková exotika.Kromě marketingových fotek a videí jsem to ale v reálu jezdit neviděl :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.