• sonyx

    Ahoj. Našel jsem v letáku penny marketu zajímavou nabídku na 3 cyklo hadříky. Co jsi o aktuální nabídce myslíte, vyplatí se něco koupit? Nabídka v přiložené foto..

    0 0
    • tiru  

      já myslel, že tam prodávají potraviny… :)

      0 0
    • De.Fly  

      mozna ta bunda by do podzimniho blata sla,za ty prachy,ale jakej je to matros a za druhe-boj s duchodci:))

      0 0
      • Milenius  

        Proc delaji tu bundu cernou? Ze by to navrhoval nejakej nepritel cyklistu?

        0 0
        • De.Fly  

          coz ta cerna jeste ujde ale vsude jsou ruzovy lemy, ruzovy detail by clovek jeste zvladnul,ale takhle to je spis model pro zensky

          0 0
    • Jogador  

      Tak já taky o ničem přemýšlím, ale když vám to řeknu, tak tam všichni vtrhnete, a už to tam na mě nezbyde…

      0 0
      • ufonek  

        Neblbni, vždyť na tom letáku píšou že na každé prodejně mají minimálně 3 kusy :P

        0 0
      • tiru  

        … nějaké to farari  že ano:))

        0 0
    • Vašur  

      To jako že s těma kalhotama pojedeš dvojnásobnou rychlostí? To musí být v tý vložce pepř :-)

      0 0
    • Vozataj  

      Tak jsem si pořídil ten dres s dlouhým rukávem. Stojí 299,–. Materiál příjemný. Na visačce byla kartička CoolMAXu a pak ještě kartička CoolMAXu proti UV:-) Jsem zvědav jak se s nim bude jezdit. Majte sa

      0 0
    • Skalamander  

      Mi taky zvědavost nedala a zašel jsem se tam podívat. Překvapilo mě, že tam toho mají hodně, velký výběr velikostí i barev. Potěšil mě i materiál a střih všech tří věcí. Nakonec jsem koupil přítelkyni bundu. Modro-černé provedení, reflexní prvky vepředu i vzadu, na visačkách je napsáno, že je potažena teflonem. Byli jsme ji vyzkoušet a osvědčila se výborně, neprofoukla ani při rychlém sjezdu. Teď ještě jak si poradí s vodou, ale za ty peníze…

      0 0
    • Jogador  

      Já jsem taky neodpolal dresu, na zimu do bahna bude dobrej:) jen si všimněte obrázku na balení, to kolo má vypadlý bovden od brzd:)

      0 0
      • zichis  

        jj, taky mě to bacilo do očička, zřejmě se klučina z plakátu chystá jet sehr schnel :-D Nejspíš aby si větrem ochladil koule, ty zateplený kaťata na dnešní počasí už moc vhodný nejsou.

        0 0
    • m4rkus  

      Tak a máme tu opět nabídku cyklověciček na týden 27.3 – 2.4. 2009

       

      Odkaz na pdf s nabídkou: ZDE

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • jIrI___  

        Půjdu omrknout bundu, je to jedna z podstatných částí oblečení na kolo, co mi chybí. Za ty prachy… kdyby klidně vydržela jen rok :)

        0 0
        • horvas  

          zdravim…ta bunda vydrží asi i déle…koupil jsem ji tam před rokem a dobrý…

          0 0
      • Kubiczech  

        Ty pláště asi pojedou… (:

        0 0
      • Dumbíček  

        A co ta pumpa s manometrem, viděl jste jí někdo na živo, vydrží občasné použití na 6–8 atmosfér?

        0 0
    • Kubas.1  

      Může mi někdo vysvětlit, jak se liší normální spacák, a „cyklistický spací pytel“ ??? :-D

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • gard  

        Můžu, z vlastní skušenosti. Skladný, lehký a je v něm zima :-)

        0 0
        • drtyc  

          protoze do cyklospacaku lezes i v termopradle rovnou z kola.

          0 0
    • McBlacky  

      ty kalhoty někdo má? Jsou zateplený nebo ne?

      0 0
    • dieegoo  

      Neviděl jste někdo na vlastní oči ten nosič na kouli?

      0 0
      • Pijer  

        Viděl jsem ho na vlastní oči i ruce a už je i s rozšířením o jedno kolo u mě v autě :-) Čekal jsem větší fórovku a byl jsem mile překvapený. Jenom je potřeba dokoupit redukci z 13 pólové zásuvky na 7 pólovou

        0 0
        • dieegoo  

          Mmm, to zní docela nadějně. Cena by totiž napovídala tomu, že se to rozpadne ještě před vybalením z krabice :) Dávat 10 peněz za Thule se mi moc nechce… Z obrázku to není moc poznat – jak jsou prosim tě řešené pásky kolem ráfku a ten upínací mechanismus na rám? Je na kloubu a nebo aspoň otočný? Mám rám s velkým slopingem, tak aby tam šlo kolo případně vůbec přichytit. Penny u nás bohužel není, tak vyzvídám takhle, ať nemusim do perníkova zbytečně.

          0 0
          • Pijer  

            pásků jsem si nevšiml, přišlo mi to jako detail, který případně vyřeším jinak. Uchycení na základním nosiči je jedno kolo (to mezi obloukem a karosérií) přichyceno pomocí pásků k oblouku, druhé kolo pomocí o svěracího držáku na tyčce a u té rozšiřující sady je to taky svěrací držák na delší tačce.

            0 0
            • dieegoo  

              Jestil to dobře chápu.. oblouk je uprostřed nosiče, z každé strany přijde jedno kolo. To blíže k auto se k oblouku přidělá stylem „zašmodrchám pásek kolem rámu“ a to druhé se chytí do těch kleští?

              0 0
              • Pijer  

                Tak jsem Ti to byl nafotit, z toho by se to už dalo lépe poznat

                0 0
                • Dumbíček  

                  A co ta pumpa, koukal jsi na ní? Vydrží aspoň chvíli?

                  0 0
                  • Pijer  

                    Mám nějakou z Lídlu asi 2 roky, byla za zhruba 200,– a drží. Tuhle bych za stovku zkusil, nechal si paragon a máš 2 roky záruku – když vydrží celou záruku, tak bych to za ty peníze viděl jako dobrý kup :-)

                    0 0
                    • Dumbíček  

                      Na tom něco bude. Stavím se pro ní, pokud bude, vezmu jí, máš pravdu, nic neriskuju. :-)

                      0 0
                • dieegoo  

                  Dík :) Posle produktového čísla jsem si našel další fotky a nevypadá to uplně zle za ten peníz. Jinde ho nabízí za ± 130 euro.

                  Jestli dobře koukám, tak nosič se posadí na kouli a pak klíčem utahuješ šroub, který se opře o plošku na kouli a tím se nosič zafixuje.  Jen mi teda pořád není moc jasný, jestli to první kolo blíž k auto, skutečně ve stojanu jen opřeš o oblouk a přivážeš nebo jak to je.

                  0 0
                  • Pijer  

                    Jo jo je to jak píšeš, asi by na to první kolo šla dodělat nějaká příchytka – například ze starého střešního držáku na kola

                    0 0
                  • >vodouch<1  

                    Je to tak – jedno kolo jen opřeš o ten oblouk a přišmodrcháš páskama. Připadá mi to dost uhozený – nechápu, proč tam ta přidržovací ramena nemůžou být dvě(?) Nicméně jsem koupil a celej aparátek působí až překvapivě bytelně. Redukci na zásuvku jsem sehnal jetou za 250, nová prej přes 400:( Chtěl bych se taky zeptat všech ostatních uživatelů, jak u podobných nosičů řešíte SPZ?

                    0 0
                    • Pijer  

                      Udělám si na nosič ještě jednu SPZku a tu tam nechám napořád

                      0 0
                      • BlickM  

                        no to se poslední dobou policajtům moc nelíbí, nebo mam smůlu

                        0 0
                        • Pijer  

                          A co to obnáší, že se jim to „moc nelíbí“?

                          0 0
                          • BlickM  

                            mno zatim naštěstí stačilo, že jsem vyndal zadní SPZ a přehodil jí na držák, ale třeba jen to že mě kvůli tomu zastavili …

                            přitom přehození z rámečku do rámečku je otázka 20sec. :-)

                            0 0
                            • Pijer  

                              Tak to jde ještě takhle

                              0 0
                              • BlickM  

                                to je právě to co se jim nelíbilo, nevim co to blekotali … něco jako že nesmíš mít kopii SPZ

                                jinak sem se moc nedohadoval, páč ten držák nemá homologaci pro evropu, sice tam jsou štítky s nějakejma atestama, atd, ale homologace nee, takže honem zadní SPZ a šup pryč, zkus až někde uvidíš policajty se prostě zeptat, ale asi to bude co policajt to názor

                                0 0
                                • Pijer  

                                  Tak začnu nějakou míň „profi“ kopií a pak uvidíme :-)

                                  0 0
                                  • BlickM  

                                    ale jo, jak sem psal, zatim se to vyřešilo po dobrém :-) přehodil jsem plechovou ze zadních dveří za vytištěnou a bylo…

                                    já tedy mam „3.SPZ“ vytištěnou na lesklém papíru a zalaminovanou (font a velikost naprosto stejná).

                                    0 0
                            •  
                              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                              0 0
                    • Svět videa  

                      redukce

                      0 0
                      • >vodouch<1  

                        Hmm, ten autoelektrikář, co mi prodal jetou za 250, je evidentně dobrák od kosti…

                        0 0
                        • Svět videa  

                          já demontoval původní zástrčku a dal tam rovnou sedmipolovou, za prvé je to lacinější řešení a za druhé to líp vypadá než redukce mezi tím… a kdybych náhoudou stojak reklamoval, tak zásuvky zase přehodím…

                          0 0
        • valouch  

          mám ho taky a mohu doporučit. redukci jsem si předělal sám a taky funguje:-) zvažuji koupi držáku na třetí kolo.

          0 0
    • horvas  

      ahoj…některé věci se vyplatí…dres a bunda v pohodě…jen kalhoty mají slabší vložku…koupil jsem tam na podzim zimní a až na tu vložku dobrý…poměr cena a kvalita si myslím více než dobrý…

      0 0
      • ludvajus92  

        Nekupoval jste někdo náhodou tu pumpu?? Já že u nás jich je stále tucet tak jestli by ji ještě nemělo smysl vzít

        0 0
    • Kubas.1  

      Sháním nějakou bundu, tak sem se byl podivat, ale ženskou v barvě růžovo-černá fakt nechcu, a velikost XXL taky nemám :-)  …nechápu že toho neobjednají víc, když tuší že bude takovej odběr…

      0 0
      • Dumbíček  

        Tak jsem koupil manželce ty rukavice, žádný super zázrak, ale myslím že na občasné použití bohatě stačí. Pumpa uniká kolem redukce na galuskový ventylek, ale použil jsem svojí redukci a dá se. Za ty peníze na občasné použití bohatě stačí, tlak 8 atmosfér udělá.

        0 0
    • drtyc  

      btw. kde jsem se stavoval, tak ani jedna panska cyklo bunda. Ani jedno damske cyklotriko. Zkusil jsem 3 mista co jsem mel v patek odpoledne cestou…

      0 0
      • BlickM  

        já byl teď v PLUS a měli tam úplně stejnej cyklosortiment jako v PENNY, trika a kraťasy ještě měli

        asi to tak neprezentovali a déčka to nevybrali

        0 0
        • drtyc  

          ja to bral podle mapy pobocek. tam jsou plusy uz vedeny jako peny… jeden takovej plus z tech tri obchodu jsem taky prohrabal

          0 0
          • BlickM  

            aha, tak oni to zkoupili, mno každopádně důchodci to asi ještě neví

            0 0
    • jIrI___  

      V Brně je Penny jen v Židenicích nebo ještě někde jinde? Našlo mi to na netu právě jen ten jeden a nějak se mi to nezdá.

      0 0
      • pepek  

        Jeden je na křižovatce na Slatinu a druhej na sídlišti Vinohrady (naproti Hondy)

        0 0
        • jIrI___  

          Kurňa všechno dost z ruky, ale díky :)

          0 0
        • drtyc  

          dohromady ctyri u pryglu je plus co je ted peny ne?

          0 0
          • mejla  

            Já jsem vyrazil v patek , hned po praci a měli u nás vše. Koupil jsem bundu, dres, kalhoty, rukavice… Hned v sobotu jsem to vse vyzkousel. Za ty prachy je to OK.

            0 0
      • jIrI___  

        Ještě jedna otázka. Nevíte to vypadá s dostupností bund v brněnských Penny? Nemám celý den volno, abych mohl objíždět pomocí DPMB všechny obchody a nakonec houby koupil :)

        0 0
        • drtyc  

          v brne jsem jeste nehledal.

          0 0
          • jIrI___  

            Dneska jsem jel kolem Penny u priglu na kole, ale neměl jsem odvahu ho nechat stát nezamčené venku a jít se mrknout dovnitř. Neměl jsem s sebou zámek :-(

            0 0
            • zichis  

              A díky jednomu zapomenutýmu zámku má Zichis kaťata s laclem :-P Jen jsem na rozpacích, zda jsem neprošvih nějaký lepší, na letáčku je prezentují za 4sta, v regále to vypadalo stejně, smrdělo stejně, ale stálo jen 3 %-) Bundice byly, přehrabaný jak od divokejch slepic, tak je možný že zůstaly jen v XTRvelikostech. Mno, kdyby se ti nezadařilo tentokrát, nezoufal bych. Příval madeinchinovýho textilu pro korunousmrdící socky je nezastavitelný, určitě se tam zase něco objeví.

               
              0 0
              • jIrI___  

                Kaťata bych ti nevyfoukl, šel bych na jistotu pro bundu. Ale jak píšeš, že to bylo přebrané, tak by stejně už v eLku s největší pravděpodobností nebyla :)

                0 0
                • drtyc  

                  no ja zvazuju jestli se vubec jeste obtezovat… hadam to v 2×l ani nenatahnu na ruku a 3×l pokud by byl bude exoskeleton a nebudu v tom moct asi dychat. o to vtipnejsi je, ze z ameru si vozim 2× a 1× hadry a tady nevim proc asi sijou na trpajzliky.

                  0 0
                • drtyc  

                  L 52/54 je posledni ze vsech velikosti v hustopecich u brna u najezdu na dalnici, tak upaluj, at to stihnes ;-)

                  0 0
                  • zichis  

                    s touhle velikostí opatrně, zkoušel jsem jeden kousek co se válel na hromadě vybalenej – záda jsou na eLko dlouhý správně, rukávy jsou o centimetr delší než mají být, ale v ramenách je to úzký!

                    0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
        • Krocan  

          zrovna po cestě od doktorky sem dneska jel přes Vinohrady (mrknout co novýho maj v cykloshopu) a jel sem kolem Penny, ale kdybych si já blbec vzpomněl že:-(

          0 0
    • RomanH  

      Tak ja koupil ten computer na zimaka. Bezdrat za 199 Kc, v cene dve baterie, vsechny funkce, scan, a mimo jine i teplota.

      0 0
      • zskal  

        Já jsem ten comp taky koupil manželce na treka…ale teda moc tomu nevěřím…Mám to zatím před sebou na stole a nastavuju na tom co se dá, ale už teď je mi divné že mi občas začne na stole ukazovat nesmyslné rychlosti…Už jste jej někdo zkoušel v provozu?

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.