Rockrider ST 100 z Decathlonu na flat pedaly

4 nepřečtené
  • =KaZi#85=

    Ahoj vsem, koukam po nejakych levnych botech na flaty. Flaty nemam uplne dobre a chci je na fulu zkusit, ale nechce se mi vyhazovat 3.5k za 5.10. Ty treba casem :-) Kazdopadne trochu jsem koukal na Rockrider ST 100 z Decathlonu. Nejsou primo na flat pedaly, ale…

    Pripadne diky za jakekoliv doporuceni nejake slusne docela osvedcene boty na flaty. Diky.

    0 0
    • wladeq  

      Na chainu mají freeridery za 61 ojro, a v librách to teď vyjde asi ještě lépe…myslím že proti tomu humusu je to nebe a dudy

      0 0
    • Výběr z produktů
      Přejít do shopu (Oblečení)
    • Ondrej90  

      Tyto boty jsem si koupil jako první boty pro SPD. Zkoušel jsem s nimi i flaty na bratrově biku. Podrážka sice zapadne do pinů, ale pokaždé tak nějak špatně. Měl jsem neustálou potřebu nohu z pedálu zvedat a přesouvat. Takže osobně bych ti je nedoporučoval. Jinak s SPD vydržely 3000 km, a pak byly na vyhození, protože se roztáhly do všech stran.

      0 0
    • allrose  

      Toto opravdu nee

      Jsou tu dvě vlákna o botech,kde lidi jezdí ve vanskách,adidaskách a podobně..

      Osoně jsem jako první kopil 5.1 a po 1/2 se podrážka rozpadala,tak je s výhradama vozím stále (2 roky)

      Kup si pořádné boty,pokud u plochých chceš zůstat..

      Přes zimu se dá jezdit v civilních zimních botách bez problémů :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.