• JH88

    Zdravím všechny, chtěl bych se vás zeptat na názor na tyto tretry: ROCKRIDER XC 500, prodávají se v Decathlonu za cca 2.200,–Kč. Upínaní je tam na kolečko (ATOP) a jeden suchý zip. Nevím, jak moc budou kvalitní – jsem jen rekreační jezdec, žádný závodník atp. Původně jsem si chtěl pořídit tretry od FORCE MTB Crystal, které jsou za stejnou cenu se stejným upínacím systémem. Jen místo dvou koleček na boku mají jedno kolečko na nártu. Tak se chci zeptat, jestli třeba někdo nemá s těmito tretrami zkušenosti. Tyto se mi líbí víc a hodí se mi i více ke kolu (černo-červené).

    Odkaz:

    https://www.decathlon.cz/…8500161.html#s42

    Děkuji za odpovědi

    0 0
    • Alojz29  

      Já v nich asi měsíc jezdím a za tu cenu mi přijdou slušný. Jediný minus co jsem zatim zpozoroval je materiál svršku, na vnitřní straně paty se odírají.

      0 0
    • Alojz29  

      Žádný povolování nepozoruji, vyhovuje mi, nohu drží dobře.

      0 0
    • Davidakta  

      Proč radši nepodpoříš nějakej místní obchod?

      0 0
      • JH88  

        Jsem z Olomouce a prodejna Decathlonu v Olomouci je, takže místní obchod defacto podporuji. Jestli máš na mysli nějaký menší obchod nebo spíš prodejnu, tak bych ji velice rád podpořil, kdyby měli tretry, které se mi líbí za rozumnou cenu,. Jak jsem již psal, nejsem profi jezdec, takže kupovat si tretry 2× dražší, než jsou tyto z Decathlonu mi přijde zbytečný.

        0 0
      • milan.v  

        Není to jeho věc?

        0 0
      •  

        mínus 1

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.