Rovna riditka 620 mm a vic - kde sehnat?

36 nepřečtených
  • Koas

    Zdravim, nevite nekdo kde splasit rovna riditka (ne vlastovky) v sirce 620 ci vic? Idealne cerna barva a 25,4 prumer (ne OS).. Co jsem se tak dival po netu tak nic moc, dela to vubec nekdo?

    0 0
    • Pjotr  

      No 25,4 už u rovnejch asi bude problém ale OS dělá kde kdo… třebas bontrager má 640tky rovný myslim 3 modely z hlíny

      0 0
    • Pjotr  

      Ještě sem našel Salsacycles karbon 660mm rovný 25,4 , syncros am flat bars taky až 690 ale OS, nebo titec ale myslim taky OS

      0 0
    • petryk  

      Mám na kole ty Bontragery, 640 mm, ale jsou OS :(

      0 0
      • Koas  

        No tak v nejhorsim z tohodle pozadavku slevit muzu no :-( Ale nerad :-)

        0 0
    • Hnoj  

      Měl bych tady jedny úplně nový Easton EA70 685mm, ale OS, kdybys měl zájem, ozvi se.

      0 0
    • McBlacky  

      dělaj je dříve point, jak ted nevím.

      0 0
    • Sirion  

      Poradíte rovná řídítka na XC, aspoň 620m OV? Limit tak do 600,–, lehké O:). Zatím jsem našel http://www.kupkolo.cz/…rovne_z5999/ , ale kdyby bylo něco lehčí (ev. delší).. taky se mi líbí tyto http://www.kupkolo.cz/…cerna_z3920/ , ale bojím se, že 600mm je na techničtější jízdu málo :/ (teď 680 vlajdy, nemám je rád, těžké).

      0 0
      • Seky  

        Vozím Ritchey ty mají 72 cm a max. spokojenost. Jak moc máš těžký ty vlajdy, že řešíš váhu, ono 100g na řidítkách je opravdu na jízdě strašně moc poznat :-)

        0 0
      • alinceb  

        Ritchey

        Specialized – tyhle mám na fullu. Dělají se ve verzi 680 nebo 720mm.

        0 0
        • mr.antik  

          máš přeci jen víc kilo, přijdou ti ty spešly v pohodě tuhé?

          0 0
          • alinceb  

            Řidítka v cajku… mám spíš problém s výpletama a přední osou. Taky nemám tapered hlavu…:)

            0 0
        • Sirion  

          Ty Specialized jsou zatím nejlepší, díky :) ..PILKU mám :D

          0 0
      • Seky  

        Co to máš vůbec za kolo na technickou jízdu, že řešíš tolik gramy, zvlášť ještě s takovým finančním limitem. Na technickou jízdu jsem vždycky řešil spíš pevnost.

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Sirion  

      Jo, zapomněl jsem že chci do 660mm, chci natáhnout posed. Ty 680 a 720 mi přijdou zas těžké a se šířkou se nevlezu mezi stromy.

      0 0
      • MirosPikos  

        Pilku na železo znáš? :)

        0 0
      • mr.antik  

        ty spešly jsou lehoučké cca 240g… Jestli ti to přijde moc tak můžeš připlati a koupit nějaký karbon, 180–200g za dvojku

        0 0
      • alinceb  

        Ty 680 a 720 mi přijdou zas těžké a se šířkou se nevlezu mezi stromy. – to nesmíš jezdit skrz lesní školky…;)

        0 0
        • Seky  

          Jo přesně, když se mu zdají 720, který mají cca 250g těžký, tak nevim, to leda jedině už karbon.

          Co se týče tý průchodnosti mezi stromy, tak na červený na Singlteku před Sudem, s tím mám už taky trošku problém, s těma 720 je to tak akorát, zvlášť když člověk jede krapet rychlejc. Taky čekám kdy se tam vymáznu. :-)

          0 0
          • Sirion  

            250 je vpoho, ještě je ufiknu.. :D ..já viděl jen ty 300gr ritchie

            0 0
          • alinceb  

            To místo mám v živé paměti… Jel sem to zatím jen na HT s 640kama. Na fullu se 720kama to bude asi fakt o prsa korejské ženy…:D

            Zas ale na fullu tam asi nepojedu…

            0 0
        • Sirion  

          No né, ale často štrejchám řídítkama o stromy – třeba když jedu na krajnici zahloubené lesní cesty nebo když se chci vměstnat do nějaké vracečky.. :(

          0 0
          • Seky  

            Tak to je, ale spíš pilotáží než šířkou řidítek, ne? Já jsem se kdysi zarazil mezi stromy s šedesátdvojkama, jo to byly doby kdy všici vozili 54–56cm. No všichni kamarádi projeli a já se nevešel :-), tak jsem hodil šipku přes rodla.

            0 0
    • ceo  

      sice OS, ale jinak můžu doporučit Funn Fatboy http://riditka.heureka.cz/…specifikace/#…

      jezdím 810mm říznuté na 760mm

      0 0
    • Sirion  

      Abych to uzavřel; řídítka Pell´s Light 60,5cm (váženo 140g), gripy Pell´s Ultralight (váženo 18g).. zítra šrubnu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.