Scott Contessa 20 nebo SUP 830W

9 nepřečtených
  • Kairos

    Ahoj, Vybírám(e) MTB kolo pro ženu (172 cm, 62 kg) pro pohodový občasný rekreační vyjíždky. Žádné velké a těžké terény, spíše převážně lesní a polní cesty, občas i asfalt. Dosud moc nejezdila a chtěla by začít ve větší míře, což v jejím případě znamená letošní předpoklad max. cca. 1.500 km :-) Finanční limit do 18.000,–Kč. Pánská geometrie jí příliš nesedí a na designu až tak moc nezáleží, i když ho nelze zcela pominout :-)). Po pročtení dostupných zdrojů a recenzí zůstaly v podstatě dva největší favorité:

    Scott Contessa 20 – model 2006 www.cykloexpert.cz/…-contessa-20---

    Superior 830W www.superior.cz/…en/bike.html?…

    K čemu byste se přiklonili VY a Proč? Případně doporučte podle Vás lepší alternativy – např. Schwin, Dema, Ravo, Author, Merida – ta jí ale nějak nesedla. Díky za každý názor.

    Anketa: Pořídil(a) bych si :

    9x
    69%
    0x
    0%
    0 0
    • SNAIL  

      Contessu 20 jsem loni koupil manželce a pružení je měkké, takže pod ženskou i docela pruží :-) Podle mne je ale na tu výbavu předražené a platí se jen značka, ale v té slevě to ještě jde.

      0 0
    • Lister  

      jen poznámka – co vím tak jsou Supy už hodně probraný a může být problém to sehnat......

      0 0
    • Hejdik  

      Sakra přeťukl jsem se v hodnocení dal bych contesu. Radím tak z důvodů ,že ho má ta moje,takže vím,že je to pro ni výborné kolo.Ale i komponentově mi ta kontesa přijde o něco lepší. Jinak by to asi chtělo zkusit a co líp sedne tak to vzít.jinou lepší radu nemám. A nebo co se jí víc líbí,ženské většinou jde stejně z 90% o vzhled kola.

      0 0
      • Lister  

        no ještě aby ten Scott nebyl líp vybavený když za něj chtěli hodně přes 20 tis :)

        Pokud bych sehnal, tak bych koupil bych toho Supa a doplnil bych ho jen o pořádnou vidlici a furt to vyjde levněji než ten Scott.

        0 0
        • Lenka.05  

          Pokud plánuje jezdit ročně 1500km (předpokládám lehčí terén), klidně bych vidli nechala. Vyměnit se pak dá vždycky, pokud bude mít vyšší nároky. Nebo pokud by byl prodejce ochoten udělat nějakou šikovnou výměnu s doplatkem…tak pak možná.

          0 0
          • Lister  

            no vidíš tak moje nenajede ani těch 1000 – terén stejný jako já…ale já jsem řekl ne :o)

            a vidlice poletí hned z kola a půjde tam jiná :o)

            0 0
            • Lenka.05  

              Tak lepší vidlice se nikdy neztratí;-)))

              0 0
              • Lister  

                no to každopádně :o) spíš nevím co udělám s tou původní, protože tu snad nikdo normální ani koupit nemůže :oD

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.