Sháním Velo 03/2008 - čl. "JAK VELKÝ ZDVIH JE DOBRÝ"

20 nepřečtených
  • lootza

    Ahoj všichni,

    zajímal by mě výše uvedený článek, ve kterém srovnávali tři různé Gianty, bohužel Velo nemá přístupný archiv článků a nenašla jsem ho ani jinde. Najde se dobrá duše, která má např. tohle velo doma a oskenovala by mi ten článek? Byla bych fakt ráda :-) Díky za přečtení.

    0 0
    • juli  

      Povol si e-mail v profilu

      0 0
      • lootza  

        už. díky za upozornění. myslela jsem, že jsem povolila zobrazení emailu při založení vlákna, ale opak je zdá se pravdou

        0 0
    • drbo  

      kdyz napises na jmeno blechova@vpress.cz, rekl bych ze ti ho posle

      0 0
      • lootza  

        díky za tip, jen xp3 už přišel s jistou nabídkou :-)

        0 0
    • Trog  

      Já bych rád koupil staré čísla vela a 53×11 za rozumnou cenu.

      Dčkuji za nabídky

      0 0
    • xp3  

      Pokud to ještě nemáš, zítra naskenuju v rachotě a pošlu…

      0 0
      • lootza  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • lootza  

        Pavle, prosímtě, už to neskenuj, už Tě dva pánové předběhli! I tak děkuju.

        0 0
    • jIrI___  

      Mrkni na mail :)

      0 0
    • lootza  

      Ještě jednou děkuju oběma dobrým duším, které mi poslaly článek nezávisle na sobě asi pět minut jedna po druhé, a ještě jednou se jim omlouvám;

      Pro další, co by toužili po tomto článku, musím dodat, že se nejmenuje „JAK VELKÝ ZDVIH JE DOBRÝ“, jak je lákáno ve Velo archivu, ale „BLÍŽ NEŽ SE ZDÁ“ ! Takto už lze vygůglit, je na progress cycle: http://blog.progresscycle.cz/…o%203_08.pdf

      L.

      0 0
      • gargamel  

        Máš kliku, že jsi ženského pohlaví. Kdybys bývala byla chlap, tak Ti tady každej napíše, že Velo je sračka a jak ho nečtou a ty další pindy, ale takhle jsi to měla za chvíli vyřešený a kluci se mohli strhnout :-)

        0 0
        • karliner  

          To je přesně vystižené. Pokud někdo chce opravdovou pomoc z B-F, musí o ni požádat minimálně s dámským nickem. Pokud si dá tu práci a do profilu stáhne z webu nějakou pěknou fotku, bude to mít i s dodávkou do domu :-)))

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • MlokCZ  

          To je jeden z lepších článků Vela. Aspoň tam zmiňují interní nastavení komprese, že Trance a Reign měly CT max a Trance X měl CT střed.

          I když kdyby ten test chtěli dovést k opravdu férovému srovnání těch zdvihů, tak by to testovali se stejným interním nastavením pro všechny ty tři rámy. Takhle sice zjistili, že Trance X se díky nižší kompresi v něčem vyrovnal Reignu, jenže díky tomu nezjistili, jak se vlastně ten Trance X od Reignu opravdu liší (kdyby bylo použito stejné interní nastavení).

          0 0
          • lootza  

            to je fakt, metodicky to není uplně korektní, ale aspoň že to tam je. teď ještě abych nastudovala, co to vlastně ta komprese znamená a co mi tedy její nastavování ovlivní, uhmm :-X ..no fakt jsem ženská ;)

            0 0
            • Volf  

              Zkus nenápadně naznačit, jestli by to někdo nemohl nastavit. A pak s pořiď klacek, bay jsi to měla čím odhánět :-)

              0 0
              • lootza  

                pořád sice nevím, co ta komprese dělá, ale tuším, že je to něco, co si nastavím podle své hmotnosti a preferencí. A v tom případě mi nikdo jiný nepomůže ;)

                0 0
          • ememem  

            nicmenej celkom ok metodicky aj tak neni. teraz nehovorim o tom co sa moze ciste technicky testovat vo vele v porovnani s MB alebo BM ale o tom ze aj to co mozu urobit pri vsetkej ucte nerobia moc dobre. len pre tu srandu som si kupil januarove cislo (a uz to asi fakt kupovat nebudem) a je tam „test“ zimnych pneumatik. odporucam porovant „pocitove“ vysledky tych istych gum s obdobnym testom vo februarovom teraz rychlo neviem ci MB alebo BM (kupoval som ich naraz).

            0 0
    • hs74  

      Oživím vlákno.Nemáte někdo pls v kompu srovnávací test fullů z vela 12/2010? Předem dík.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.