• carlosplzen

    Dneska okolo 13­.00 hod.  jsem se  ­byl  projet.  Když jsem projížděl   kolem   Úslavy u

    střelnice  ( pro ty kdo to v Plzni znají – u tý nový lávky pro pěší),   tak jsem

    pod splavem na le­dě viděl kolo­. Nevěnoval jsem to­mu pozornost, pro­tože tam stáli ně­jaký lidi a

    já myslel, že tře­ba patří jim. Když jsem s­e vracel tím sa­mým místem zpát­ky byli na mís­tě

    hasiči s člunem a po­licajti. Zasta­vil jsem u nich a u­viděl to kolo­. Byla to Morat­ka osazená Re­bou, XT,

    DT Swiss.....pros­tě pěkný kolo­. Řekl jsem po­licajtovi, že jsem t­o kolo na ledě vi­děl před cca

    2,5 hodinou a že toh­le kolo tam ur­čitě nikdo ne­nechal jen tak. On mi řekl, že zatím nic

    bližšího neví. Taky jsem mu s­líbil, že se  ­kouknu na BF, j­estli ho tu něk­do v našich bi­kách

    nemá vystavený­. Zamrazilo mě, když j­sem ho tu našel­. Hned jsem t­edy kolegům ze Slo­van

    volal. Ti mě bo­hužel řekli, že to­ho kluka našli ha­siči pod ledem­.:-(. Jeho jméno

    zde uvádět ne­budu. Nechám to n­a někom, kdo ho z­nal, jestli to bu­de chtít udělat.

    Neznám další o­kolnosti. Je to hod­ně smutný.

     
    0 0
    • kubad  

      Smutné smutné :-(

      0 0
    • jIrI___  

      Kdoví co ho přimělo lozit na led.

      0 0
      • M_ishak  

        Z diskuzí na novinkách je mi zle…nechápu, proč je tam ti redaktoři dávají, když vědí, jakými výblitky to tam intelektuálně méně nadaní jedinci zaplní.

         

        Škoda mladého života, nechť je mu země lehká

        0 0
        • cekanka  

          Na novinkách je plno kreténů.

           

          Upřímnou soustrast celé rodině a všem přátelům!

          0 0
          • M_ishak  

            Na jednu stranu mě mrzí, jak o něm mluví, na druho stranu mě skutečně s*re vědomí, že ta stvoření mají volební právo

            0 0
            • Řepa1  

              Nejlepší argument proti demokracii je pětiminutový rozhovor s průměrným voličem. W. Churchil.

              0 0
        • Papuča  

          No ked som precital tie reakcie, tak mi ostalo normalne zle – to co za bandu degilov tam pisalo -  napisat na mladeho cloveka, ktory zomrel a mohol pred sebou krasny dlhy zivot, ze je hnup, blb a neviem co este tak to je uz „docela silny cafe“.

          0 0
      • jIrI___  

        Za blbost se prostě platí, někdy bohužel zbytečně moc :-(

        0 0
      • bagr84  

        hm, podle me je spravny ze se na to poukazuje… Prece jen to byla jeho hloupost, ikdyz je to jeden z nas :(

        0 0
    • Blade  

      Doprdele…:(

      0 0
    • Honza729  

      Jezisi.....to je smutny…

      Jestli vis, kdo to byl, tak by mozna bylo dobry to sem napsat…

      0 0
    • Horyna  

      Děs takhle skončit. Smutné :-(

      0 0
    • miki  

      tak to by mělo být jeho kolo Morati, Čest jeho památce .

      0 0
      • kubad  

        jj smutné :-( a zimní kola má opravdu na Dt Swiss nábách a je mu 21 a je z Plzně

        0 0
        • treatt  

          A kua…jednadva­cet…tak to je sileny :-((((((((((

          Svet umi bejt nekdy strasna *****… RIP a moji uprimnou soustrast vsem jeho blizkym!

          0 0
      • Lucke  

        paneboze:( ted me uplne zamrazilo, dyt si pamatuju jak mel ty krasny zluty roox kliky, ktere vydrazil na shopdrazbe…:( chudak kluk:(

         

        zaplatit za takovou kravinu zivotem:( 

        0 0
      • roud  

        Cože.........­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­..............

        0 0
      • Pebe  

        kurňa to ne :-(

        úplně jak Lucke, žlutý Roox, Moratka po Šelmíře

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • prvniodkonce  

      R.I.P.

      0 0
    • Péca  

      rest in peace, bro… :-(

      0 0
    • mates555  

      Těžko se k tomu něco píše…:-( neni mě o moc míň…je to smutný..:-(

       

      Upřimnou soustrast všem pozůstalím.

      0 0
    • pegas  

      skoda mladyho zivota:-(…a k tem novinkam: kazdej ma pravo na svuj nazor..i blb…nebo kamarad…vyjadrena ucta nebo posmech za jeho riskantni chovani…

      kdyby se na lede, rece proboril nejakej motorkar, tak verim,ze podobne komentare se objevi i zde…

      tim ze to byl clovek z nasi komunity a kamarad tak to bude pro nas horsi…

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Je to smutná zpráva. Soustrast všem jeho blízkým.

      Zbytečná smrt mladého člověka. Pohybovat se na ledu pod splavem… Je spousta lidí, co zemřou bez svého zapříčinění…

      0 0
    • bagr84  

      RIP

      0 0
    • Včelda  

      :-/

      0 0
    • ravag3r  

      Strašný:( Zbytečná smrt mladýho člověka a nejhorší je, že si za ní moh sám. Když se podívám na ten hezkej bike v profilu, tak mě ta pomíjivost života děsí. Má to smysl? Nikdo se na něm už nikdy nesveze…

      0 0
    • Krocan  

      chudák:-(

      upřímnou soustrast těm co ho znaly

      0 0
    • lutte1  

      nevím co říct … :(

        
      0 0
    • Kubiczech  

      Ono je to smutne o to vic, ze uz pri cteni uvodniho prispevku jsem si tu jeho Moratku vybavil uplne presne, stejne jako jmeno, nick, fotku v profilu, Cube, zlute Rooxy… Sice se povetsinou osobne nezname, ale je fajn vedet, ze tohle forum neni zase tak anonymni, jak se na prvni pohled muze zdat.

      0 0
      • cekanka  

        Taky tak. Plzeň , Morati, Reba…:-/

        0 0
      • Blind  

        chtěl jsem mu v létě napsat jestli by se se mnou neprojel…bože to je hrozný… :'(

        upřímnou soustrast…

        0 0
    • XC-biker1  

      Toje v prdeli :( :(

      0 0
    • rossi001  

      po rece je to vzdycky risk! tekouci voda… prehrada ci rybnik to je jina..  ale uprimnou soustrast preji rodine a pratelum......

      0 0
    • hribik A1  

      teraz nedavno som siel cez vlarske udolie, kde v dedine tece tato riecka kusok od cesty. zarazilo ma, ked som na prevazne zamrznutej (ale nie celkom) vlare videl dve vyhrnute klziska – obdlzniky, nedaleko od seba, pricom v strede medzi nimi veselo tiekla po povrchu voda, tzn. lad bol nedaleko odtial urcite hodne tenky (vtedy mohlo byt cca –5, ale aj tak…) … a na taketo miesto sa niekto ide korculovat/hrat hokej, resp. v tomto pripade jazdit – no a potom to, bohuzial, takto dopada

      0 0
    • Kubas.1  

      do ******.......i když si za to může vlastně sám, tak tohle si nikdo nezaslouží… RIP

      0 0
    • tomixx  

      Jednou jsem s ním byl na vyjížďce, ale že to bude naposled :(((

      0 0
    • orca.1  

      :-(( I hope you had the time of your life… http://www.youtube.com/watch?… 

      0 0
    • sibe  

      Tedeáši…

      0 0
    • deko  

      Škoda mu.

      Upřímnou soustrast

      0 0
    • Oakey  

      Fuckin´ shit,

      piece to ya soul chlape…

      „Life´s a bitch, so you have to be a greater one, but sometimes you´re such a big bitch to beat life…“

      0 0
    • burnout/syndrome1  

      Tak to je mi převelice líto :-(((

      Tak ať ho nahoře přijmou laskavě a dobře

      0 0
    • cagalam  

      Tohle,by se nemělo stávat.....

      Upřímnou soustrast rodině a všem jeho známým!

      0 0
    • Monty74  

      Upřímnou soustrast všem jeho blízkým a přátelům.

      Hodně pozdravů do bikerského nebe

      0 0
    • hobby.biker  

      Ať na nás dohlíží z bikerského nebe a každému, koho byť jen napadne podobná blbost, ať se zaryje do paměti…

      0 0
    • Martula  

      Upřímnou soustrast rodině, příbuzným a všem kamarádům, co jej znali! 

      Úplně mě zamrazilo, když jsem uslyšela Morati…  :-(

      0 0
    • rorys  

      … není co dodat   ať si dobře zajezdí v bikerským nebi

      0 0
    • Hornet  

      R I P ,

      uprimnu sustrast rodine a blizkym

      :-(

      velka skoda mladeho zivota pre taku hlupost

      0 0
    • mara53  

      upřímnou soustrast pozůstalým … 

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • jecnak  

      Skoda ho.

      0 0
    • arnostik  

      to je šílené, mladej člověk a tohle :-(…nemůžu a nechci uvěřit. Sice jsem ho osobně neznal, ale tohle… :-( Upřímnou soustrast všem známým…

      0 0
    • petryk  

      Tadeáši, škoda Tě :'-(  Upřímnou soustrast všem blízkým…

      0 0
    • Pakos  

      Upřímnou soustrast celé rodině a těm nejbližším !!! … Smutný :(

      0 0
    • Martin  

      tak to je hodně hustý.

      r.i.p.

       

      lidi, neblbněte…

      0 0
    • Michell  

      Ty voe můj soused :((((((((((((­((((((((((((((((((((((((­((((((((((((((((((((((((­((((((((((((((((((((((((­((((((((((((((((((((((((­((((((((((((((((((((( se mnou to švihne

      0 0
      • Michell  

        akorát jak jsem čet moratka tak už mě mrazilo.. byl to dobrej kluk, správně trhlej a měl rád kola.. upřímnou soustrast pozůstalým a já si za něj jdu dát skleničku

        0 0
        • arnostik  

          i tobě upřímnou soustrast…tu skleničku bych si dal nejradši taky ikdyž jsem ho skoro neznal :-(

          0 0
    • marekmaue  

      kdyz to tady tak pročítám, chce se mi prečet pro jeho památku, byl to super chlap, dobře se snim kecalo, a ted tohle:( 

      at si furt bikuje v bikerskem nebi, a drží nad zbytkem bikeru ochranou ruku

      hlavně tohle nikdo nezkoušejte 

      ČEST JEHO PAMÁTCE…

      0 0
    • pajan  

      Upřimnou soustrast všem pozůstalým…

       
      0 0
    • Darkson  

      do p…e:-(((

      a to jsem měl letos už několikrát chuť vyzkoušet si bikování na ledu, ale obavy z tloušťky ledu zvítězily…naštěstí…

      0 0
      • přišlapávač  

        tak ať vítězí nadlouho

        0 0
      • JSt  

        ber to tak, ze tohle proste byla strasliva smula :-(. podivej, kolik lidi brusli, jezdi na kole, na bezkach po lede a nic se nestane. strasliva smula…

        0 0
    • tiru  

      nezna jsem ho, ale musel sem si dát panáka na uklidnění a teť hraje v přehrávači Mozartovo Requiem…

       
      0 0
    • přišlapávač  

      Je mi ho líto.

      0 0
    • jurajisko  

      Upřímnou soustrast pozůstalým…

      0 0
    • Dav...1  

      Clovek si porat rika ze se mu nic takoveho stat nemuze ale realita je jak vidim jina… Upřímnou soustrast pozůstalým

      0 0
    • Jimmy137  

      Osobně jsem ho sice neznal, ale odsud, ale i za tu chvily co byl na bicy, si ho pamatuju…

       

      R.I.P.

      0 0
    • l-e-t-o  

      I z mé strany přeji upřímnou soustrast celé jeho rodině i všem jeho kamarádům, kteří ho znali.

      0 0
    • roud  

      Pořád se mi tomu nechce věřit :O( nejradši bych byl kdyby se tu objevil koment od něj že je to blbej ftip ale to se nestane :O( zbývá jen dodat Upřímnou soustrast všem pozůstalým :¨(

      0 0
    • max78  

      Uprimnou soustrast rodine a dalsim blizkym. M.

      0 0
    • lukas.rusty  

      tak tohle mi dostalo, moc :(

      0 0
    • Chlupatej Bobr  

      Neznal jsem ho, ale i tak mě ta zpráva hodně vzala :( Zírám tady do zdi a vlastně nevím co k tomu napsat…život je opravdu křehký jako led, někdy stačí tak málo… R.I.P. :(((

      0 0
    • kali222  

      chudak kluk :( prilisna dan za blbost

      0 0
    • Chili  

      Je to tragédie, úpřimnou soustrast pozůstalím… Jednou jsem se s ním potkal a bylo to zrovna při koupi těch „slavných“ klik roox přehazovali jsme se v ebole kdo si je koupí, nakonec jsem ustoupil… Škoda tak mladého života…

      0 0
    • Sibstr  

      Tak to je velice smutná zpráva:-( Příbuzným a všem co ho znali upřímnou soustrast

      0 0
    • Jendax  

      Upřímnou soustrast všem co toho kluka znali a jeho rodině, čest jeho památce…neni co dodat R.I.P

      0 0
    • Lusetta  

      Upřímnou soustrast

      0 0
    • crom  

      skoda mladeho zivota:-(

      jen me udivuje kolik lidi taty pouziva slovo hloupost,takovejch milionu lidi co riskuje v bikovem i nebikovem zivote a pak uz staci jen krucek a zubata je tu.zamysletete se kazdy sam,kolikrat uz to mohlo byt jentaktak.treba se tomu klukovi zdalo ze ten led je opravdu pevny,je to proste velka smula,jak tu nekdo psal,at je mu v nebi dobre a vsem at se tyhle situace vyhybaji

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • RomanH  

      Uprimnou soustrast vsem jeho blizkym

      0 0
    • lacco  

      Je mi to veľmi ľúto, vždy škoda ....., neviem čo mám napísať …, úprimnú sústrasť .

      0 0
    • Splinter  

      Upřímnou soustrast blízkým…

      0 0
    • VanVren  

      Hrůza, v létě sem od něj kupoval nějaký věci, byl to fajn kluk… až mě z toho mrazí. :-((

      0 0
    • Jenda  

      drsny, smutny, poucny:-(

      bohuzel jsem cynik takze se mi hned vybavila Padlistova otazka – Kdo chybí?

      0 0
    • orca  

      Marně přemýšlím , co vedlo „rozumného“ člověka na led na kole a na řeku. A zrovna v Plzni kde na Boleváku se po vánocích koupalo nemálo lidí a nakonec v TV se to několik dní propíralo, a těch „plavců“ bylo povícero a někteří už jen jednou. Navíc na řece kde síla ledu je nestejnoměrná.

      Pravděpodobně ho osobně neznám, co dodat – jsou chyby které člověk udělá pouze jednou…

      je jen na živých aby se poučili .....

      0 0
      • JSt  

        to ti klidne vysvetlim. chtel se projet na kole po zamrzle rece.

        tohle jsou pekny s*ance, jak nekdo narazi na nerozumnost. kdyby te nekdo srazil na silnici, bud si jistej, ze pro plno lidi bys byl taky blbec…

        0 0
        • easyrider  

          No chlape, vy ste před tejdnem toho ledu pod sebou taky moc neměli…

          0 0
        • kámen úrazu1  

          Nehodí se to, z úcty k mrtvému, ale přesto mně to nedá, i když vím, že bych si to měla odpustit.

          Vidím rozdíl mezi být sražený na silnici při drodržování pravidel bezpečnosti a být sražený třeba kvůli chybějící blikačce a reflexkám. Vidím rozdíl mezi propadnout se ledem v místě, kde se zrovna hromadně "bezpečně"bruslí a nedá se předpokládat tenký led a propadnout se v místě, kde se očekávat dá – tj. na řece u splavu (dokonce pod splavem?) v období ubývání ledu (otepluje se) a dost možná když tam nikdo další není. Věř mi, že kdybch tam byla a mohla nějak pomoci, udělala bych to. A bylo by mně úplně jedno, jestli dotyčný má u sebe kolo, nebo na nohou brusle či jen boty. Každý občas nějakou blbost udělá, později se možná diví, proč ho to napadlo. Občas to nevyjde. Škoda zhaslýho života, kór mladýho zdravýho člověka. Je mně líto pozůstalých, blízkých a přátel, pro ně to bude těžké.

          0 0
          • Jenda  

            kdyz uz konecne zacal opadavat ten patos – kamaradka Karf tvrdi ze neduhy stari jsou jen trest za nedostatek odvahy v mladi

            0 0
            • jipík  

              Taky mě to nedán na tohle už ale jeden klasik odpověděl: „Hrdinů jsou plný hřbitovy.“ Je fakt že v 21 to je škoda, ale co už teď nabrečíme, spíš si z toho vzít ponaučení. Je to smutný.

              0 0
          • JSt  

            urcite mas pravdu, ale nepredpokladam, ze tam vjel s tim, ze se propadne. podobna vec se muze stat kazdymu, ani nevi jak.

            v takovym duchu pisu, pac jsem taky ten vul, co riskuje zivot a rad se sveze na lede. osobne mam ale kolikrat pocit vetsiho rizika, kdyz jedu nekde po pevne zemi dolu kopcem…

            0 0
        • orca  

          Nezlob se na mě, ale hlavu nosím na „přemejšlení“. Třeba teď ani nejezdím na kole neb ty zmrazky okolo silnic ji zužují o cca 0,5m a za riskování mi to nestojí.

          Ono je něco jiného když eliminuješ případné možné nehody a nebo když vědomě riskuješ.

          Netuším kde to úplně přesně bylo. Ale podle popisku soudím že v místě splavu je jednak relativně málo vody (lze dosáhnout na dno). Předpokládám že si to chtěl zkrátit přes brod , tam to buď ustřelilo a nebo prolomilo a následně spadl pod splav. Asi se zranil natolik že neměl sil se vyškrábat.

          0 0
        • hribik A1  

          pokial by ma zrazil napriklad vtedy, ked by som chcel v piatok poobede ist trencin-novaky, tak by som bol pre nich tym blbcom bohuzial opravnene*. keby ma zrazil preto lebo by mi on nedal prednost, tiez by sa v podobnych diskusiach vyskytli prispevky typu „cyklisti nemaju na ceste co robit“, ale v tomto pripade to moja blbost nebola. v mnohych pripadoch by to ale nebola vyrazna blbost ani cyklistu, ani vodica, ale ojedinela chyba niektoreho z nich – vtedy sa da hovorit o nestastnej nahode

          *sam si o sebe vo viacerych pripadoch myslim, ze robim vyslovnu blbost – napr. vedome jazdenie v prudkom bocnom vetre, o ktorom som vopred vedel ze bude – to sa da porovnavat s tou zamrznutou riekou – ide o to, ci hodnotim riziko na pre seba prijatelne – obrovske riziko je aj chodit pesi po meste v tychto sneholadovych srackach (raz som sa tak skoro smykol z chodnika do cesty), a to uz za nadmerne riskantne nikto nepovazuje

          0 0
    • easyrider  

      Tak to je hrozný – znal jsem ho taky. Snad už je mi teď někde líp. Jeho rodině to ale nazávidim…

      0 0
    • Hejdik  

      Prostě smutné.Bouhužel se to děje až příliš často.Neopatrnost a vnitřní přesvědčení o tom,"přece mě se nic takového nemůže stát"stále vítětí.Nezbývá,než se z toho poučit a vyjádřit soustrast.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Zbytečná ztráta mladýho života. Upřímnou soustrast rodině.

      0 0
    • black.horse  

      upřímnou soustrast všem blízkým, rodině, kolegům v sedle i kamarádům… je to tragedie a škoda mladého života :-(

      0 0
    • SELMIRA  

      Ach NE!

      Čest jeho památce.

      Je mi to strašně, STRAŠNĚ líto! :o(((((((((((­((((((((((((((((((((((((­((((((((((((((((((((((((­((((((((

      Tadeáše jsem viděla jen 1× v životě, když si ode mně kupoval tohle kolo.

      A byla jsem ráda, že je to zrovna on, kdo se teď bude vozit na dříve mém milovaném Titaniku.

      Měla jsem radost že to neni snob, co si ji kupuje na machrování,  ale , prima kluk, skejťák, co objevil taky biky… a tak si myslím od mámy půjčil prachy, aby si splnil sen…

      Doufala jsem, že si na něm to bikování pořádně užije. Protože Tadeáš působil děsně mile a mtb byl uplně nadšený. Měl zrovna nohu v sádře, tak přijel s kámošem a těšil se jak si to kolo vytuní podle svého a až bude moci jak si to bajkování vychutná.

      …teda je mi to fakt líto.........

      :o(((((((((((­((((((((((((((((((((((((­((((((((((((((((((((((((­((((((((((((((((((((((((­(((

       
      0 0
      • Michell  

        Vytunil.. neni to dávno co mu vyndali šrouby z nohy. Pár dní před tímhle mi říkal, jak už ho ježdění na trenažéru sere a že musí projet Moru.

        0 0
    • Misiak  

      par dni som tento tred obchadzal s tym ze zas niekto pise o vyasfaltovanom lesnom chodniku niekde pri plzni, ale aj tak mi to nedalo a… toto som necakal. kiezby to bolo len o nejakom blbom chodniku…

      je mi ho luto, aj ked som ho vobec nepoznal. uprimnu sustrast.

      0 0
    • stix  

      za vsechny, co jsme ho znali a jezdili s nim bych chtel vyjadrit uprimnou soustrast jeho pamatce. budes tu vzdycky s nama kamo :-(

      0 0
    • mufir  

      Pročítám plzeňské vlákno, prohlížím fotky.....musel to být fajn kluk.. Upřímnou soustrast.

      0 0
    • dancing dog  

      I já se přidávám se soustrastí…

      Ať je jeho jméno zapsáno v knize života…

      0 0
    • Zeppelin  

      I když měl na stokrát nohy sešroubovaný po pádech na skateboardu, nezastavilo ho to a přesedl na kolo a jel dál… Pamatuju si ho jako skvělýho cyklistu. Odpočívej v pokoji, Tadeáši…

      0 0
      • SELMIRA  

        Právě, právě… tak na mně zapůsobil. Na mlaďase jeho věku nezvykle energicky a dobrosrdečně, jako člověk kterej umí nadšeně žít…

        Sakryš…:o(((

          
        0 0
    • vizír  

      ty voe… tak tohle mě docela bere. Sice jsem ho osobně neznal ale je to hrozný. Bohužel zaplatil tu nejhorší cenu. Čest jeho památce

      0 0
    • OLy  

      nejhorší je že sem prsně na to místě nedávno na ledu stál. upřímnou soustrast je to strašný:(

      0 0
    • jim1f  

      Upřímnou soustrast jeho rodině a známým.Až zítra vyjedu a bude nějaké riziko přede mnou tak si vzpomenu a radši si to objedu :-(((

      0 0
    • stix  

      chtel bych se jen zeptat, kdo by se mnou jel pristi vikend (pravdepodobne sobota) na takovou vzpominkovou vyjizdku za Tadease. nepochybuju, ze se prida zeppelin a sagista, ostatni, at mi napisou na icq nebo sem hodi svuj nazor. diky

      0 0
      • orca  

        jeden technickej dotaz : ví se jak se to přesně stalo ?

        jel nad splavem přes brod a na něm uklouzl a spadl pod jez , (ideální místo pro zkratku než přes most)

        nebo přejiždel až pod splavem (tam zase se skoro neda sjet z brehu (nebo komplikovane)

        V mistě splavu preci neni tolik vody aby „nedosahl“ . Utrpěl zraněni po „prolomení“ a následném pádu a to ho natolik hendikepovalo že zemřel ?

        technicky mi to vrtá v hlavě.

        0 0
        • Jogador  

          Už jsem o tom taky přemýšlel, a popravdě přemýšlím pokaždý, když jedu ted na kole podel vody… Vůbec nemám zdání, jak to tam vypadá, ale vzhledem k tomu, že je to řeka, tak ho mohl vzít proud, nebo mohl při pádu do ledové vody přijít do šoku, ono je rozdíl mezi rybníkem a řekou, ale znova opakuji, že to tam neznám, a netušim, zda tam voda nestojí, ale pod splavem málo kdy stojí… Kdyby tu všichni nepsali o tom, jak byl prima, a jak byl veselý, tak bych přemešlel i o dobrovolném pádu pod led, ale já v okolí nemám žádnou zamrzlou řeku a všechny řeky i potoky v okolí maj na sobě slabou vrstvu ledu, takže vjet na ně by byl opravdu jen počin sebezáhuby, zvlášt když většina měst, fabrik i vesnic v pouští do řek teplou vodu, navíc splav vyvede teplou vodu odedna napovrch… Ale původně jsem myslel, že jel po břehu a prostě ze břehu tam sklouzl, až poté, snad v těch novinách, jsem si přečet, že po ledu jezdil dobrovolně… Kdo ví, co se tam stalo. Dobří lidé by tu měli zůstávat, a ne odcházet za ostatními…

          0 0
          • orca  

            nad spalvem je cca 30–70cm vody (deti se tam v lete koupou)

            pod splavem je tak max 1,6m a s pár metrů za splavem už je kolem cca 1metru.

            Tohle opravdu není řeka ani hluboká ani se silným proudem .

            0 0
          • Pavel  

            Podle toho, co jsem o tom četl a jak jsem to pochopil, zřejmě se pod ním prolomil led a bohužel pod ten led zajel. Hasiči ho museli z ledu vyřezávat (nebo něco v tom smyslu).

            Měl obrovskou smůlu, utopil se ve „lžičce“ vody…

            0 0
            • Lenka.05  

              Včera jsem se procházela se psem okolo Sázavy, která je hodně zamrzlá…ale jsou tam místa i bez ledu. Kry se kupí na sebe, je to nepravidelně zamrzlé. Někde vypadá led silný, přesto o dvacet centimetrů dál je nezamrzlé oko ve kterém se valí voda. Ač normálně tam moc proud není, teď si voda hledá cestu kudy může. Dovedu si představit, jak se pod někým ten led prolomí a než se vůbec vzpamatuje, tak ho to zatáhne pod led, nemáš se tam čeho chytit, ledová voda, šok…nebo stačí když někomu jen uklouzne noha blízko takového nezamrzlého místa a seš tam ani nevíš jak. Je lhostejno, že je tam třeba jen metr vody. Pro tragédii to stačí:-( A je až neuvěřitelné, kolik jsem na řece viděla lidí (i nějaký šílence na běžkách) a co mě docela šokovalo – i rodiče s dětmi! Krmili kachny, kousíček od nezamrzlých míst, děti tam pobíhaly…měla jsem z toho husí kůži, když jsem si vzpoměla, co se stalo v Plzni :(

              0 0
        • carlosplzen  

          Když jsem projížděl kolem, kolo leželo pod splavem na ledě kousek od nezamrzlé části plochy pod splavem blíže ke Slovanům. Ze zhora vedla stopa kolmo k řece. Myslím, že Tadeáš přijel kolmo k řece sjel z cca 30cm vysokého schůdku na led, tam uklouznul a doklouzal do nezamrzlé části pod splavem, kde ho sebral proud pod led. Běhá mi mráz po zádech, když si to představím. Když jsem tam jel o den později byla cca 15 metrů pod spalve vyříznutá odélníková díry, kde ho našli (- viz skica). V sobotu bych se možná připojil, když čas dovolí.

          0 0
          • ivaneck  

            Ted jsem mluvil se znamym, ktery tam blizko pracuje a tvrdil, ze ho nasli pod ledem proti proudu.. muzete to nekdo potvrdit nebo vyvratit?

            0 0
            • Blind  

              A jak by se tam dostal?…tomu bych nevěřil

              0 0
            • carlosplzen  

              Bylo to tak, jak jsem to nacrt.Takze cca 15 po proudu.

              0 0
              • orca  

                V patek jsem se tam zajel podivat a peclive si to prohledl. Drobet se to změnilo po rekonstrukci. Každopádně to musel bejt pech – hloubka tam není. Stále si myslím že „uklouzl“ a sjel pod splav kde zajel pod led a…

                Pokud pod led zajížděl při vědomí – museli to bejt pekelné fteřiny před smrti …

                0 0
                • Pavel  

                  Nechci být nějaký takový, snad to nevyzní škaredě a ne nepatřičně… Jako dítě jsem se skoro utopil (museli mne křísit; umělé dýchání, masáž srdce); není to taková hrůza, poměrně rychle se ztratí vědomí, takže opravdu jen vteřiny; navíc v ledové vodě to muselo být skoro hned (tepelný šok).

                  0 0
                  • Eva  

                    Ano i ja mam na ztratu vedomi krasne vzpominky,byla jsem uskrcena,pri judu :-),bylo to velmi rychle a krasne,cerno,ale prijemny pocitove :-)

                    0 0
                    • Honza729  

                      V kontextu s tim, o cem a o kom je tento thread je tvuj prispevek dost.......ne­taktni.

                      0 0
                      • stix  

                        proto na ni radsi ani nikdo nereagoval. urcite by to nebyla slusna slova

                        0 0
                        • Eva  

                          Reagovala jsem jen na to ze borec prede mnou napsal ze pred smrti to muselo byt peklo,nemuselo,nic vic tim basnik nechtel rici,peace ;-)

                          0 0
                        • Eva  

                          Jeste jednou pro ty co mne nepochopili.

                          Hrozny je prece uz jen to ze zemrel,hlavne pro rodice,coz jsem pochopila az co jsem sama rodicem.Proc si jeste predstavovat ze i to umirani bylo hrozny.Ja samozrejme nevim a ani nikdo z vas nevi co sam citil.Par mych kamaradu,vodaku,se dostalo do podobne situace,voda je primackla na dne, a jejich zazitky jsou podobne mym,nejdriv boj o zivot pri kterem si nepripoustit ze o nej muzes prijit a potom nic,temno.

                          Chtela jsem jen nabidnout alternativu k tomu ze to muselo byt peklo pred smrti,ale spatne jsem se vyjadrila,tak se omlouvam.

                          Nekterym pozustalym pomaha vedomi ze treba netrpel.

                           
                          0 0
                          • kámen úrazu1  

                            Nereagovala bych, ale po příspěvku Honzy729 cítím potřebu se Tě zastat. Já Tvůj příspěvek nebrala jako nějaké vychloubání, či jak to možná pochopil Honza, ale právě jako uklidňování. Nikdo by nepřál člověku, kterého má rád, smrt. Ale když k ní dojde, trápí se nejen tím, že odešel blízký, ale i myšlenkami zda neumíral těžce v bolesti.

                            0 0
                            • Jogador  

                              Já se musím zastat obou, čim smutnější, tim lidé náchylnější k vyprovokování, ani jeden to nemyslel špatně. Kdyby to napsal možná někdo jiný než Eva, ale takhle to bylo skoro jasný, jak to myslí.

                              0 0
                            • Honza729  

                              Ne, ja to nepochopil jako chlubeni, ja celkem i chapu, jak to pani Eva myslela…

                              Ja myslim, ze nejlepsi je mlcet a venovat vzpominku (poud jsi ho znala) kamaradovi, ktery proste nemel to stesti, ze by zil dal. A kdo Tadease neznal, jako ja, tak si aspon uvedomi, ze tu jsme vsichni jen na chvili a zivot mame jen jeden. O pouceni ani nemluvim..... Prijde mi to lepsi, nez tu psat ruzne projevy.

                              Ale kazdy to ma jinak, toto je jen muj subjektivni nazor.

                              0 0
      • stix  

        pridavam moje cislo na mobil ( 775 117 057 ) kdo by chtel jet, at mi pisne, v patek budu rozesilat cas a misto srazu, pokud se tu nikdo neozve. jede se za kazdeho pocasi…

        0 0
      • stix  

        Tak panove a damy, sraz bude v nedeli ve 12 ve fitku na doubravce (Tuebor fitnes, Na Dlouhých 45, Doubravka…po trase trolejbusu č.10, mezi Normou – stanice před konečnou a konečnou…malý kruháček ..po pravé straně v areálu školy neslyšících…přímo pod jejich tělocvičnou, máme tady poutač, nicméně není příliš výrazný) nebo v 11:40 na namesti u andelicka, trasu pojedem z doubravky ke splavu a pak na malostranskou, kde táda bydlel. zpet kolem reky k americke nebo jinou trasou az na doubravku. jako pietu vezeme cerny satek (salu) na leve ruce. s pozdravem stix

        0 0
    • HastySnail  

      :-(   těžko hledat slova, stejně bych už jen opakoval co bylo napsáno… upřímnou soustrast všem kdo ho znal.

      0 0
    • Evilcleaner  

      kvůli situacím jako je tato bych chtěl aby bylo něco „po tom.“ takže, Tadeáši, přestože jsem tě neznal, nechť je Ti zem lehká a na nás ostaní dávej, prosím, z nebeského nebe pozor

      0 0
      • Evilcleaner  

        nebeského nebe… ach jo… mělo tam být bajkového nebe, hlava mi to nebere

        0 0
    • jamra  

      je mi hrozne moc lito co se stalo mimu kamaradovi,nechapu proc tam jezdil uplne zbytecny lidsky zivot. . . .kamo budu na tene myslet

      0 0
    • Mutant Marana  

      Kazdej trpi, jak je blbej…

      0 0
      • tomfree  

        Bože ty budeš trpět jak kristus!

        0 0
      • Skalamander  

        Trochu netaktně řečeno, ale je nutno si objektivně přiznat, že lidé umírají z daleko nespravedlivějších důvodů, než že bikovali na nezamrzlém splavu.

        0 0
    • HockeyBiker  

      Odpočívej v klidu, mír stebou brácho. Snad to pomůže alespoň jako poučení pro ostatní. :(

      0 0
    • orgoj.chorchoj  

      Fakt je, ze to byla klukovina. Ale priznejme  si uprimne kolik takovych klukovin jsme v minulosti udelali? Chybela mu ta trocha stesticka a moh z toho byt adrenalinovy zazitek o kterym by vypravel kamosum u piva. Smutny :(

      0 0
    • pavelc  

      Příliš draze vykoupená hloupost, R.I.P. :(

      0 0
    • stix  

      POZOR POZOR!!!

      stala se takova velmi nemila vec, po souhre nekolika udalosti (ja jsem zlikvidoval dnes  vyplet a sagi pretrhl retez) presouvame zitrejsi akci pravdepodobne na pristi vikend (od pondelka se vrhnu opet do organizace). Po poslednim telefonatu me dosla vec, na kterou jsem ani nepomyslel. Prosim vsechny, kdo se chce touhle cestou s Tadeasem rozloucit, at mi da vedet, abych treba mohl zorganizovat nejakou hospudku, kam by jsme se vecer sesli a i mimo kolo pokecali. Nemel jsem tuseni, ze se chysta jet i nekdo jiny nez ti, kteri se mi ozvali. Vsem dekuji, uvidime se budto v utery a nebo na bikove rozlucce. Jeste jednou diky, Jirka

      prikladam jeste jednou kontakt na me: tel. 775 117 057, icq 430 015 447, skype stix99 a mail stix.99@seznam.cz

       
      0 0
      • stix  

        omlouvam se vsem, kterym jsem slibil, ze uverejnim organizaci uz v pondeli, ale mel jsem dost prace s bakalarkou. sej­deme se na namesti u andelicka v sobotu ve 13 hodin, trasu mam promyslenou, ale domluvime se stejne az na miste. v sobotu ahoj

        0 0
    • wsax7  

      …měl jsem Tadeáše rád…stále mám…stále budu mít… Vím jistě…že bych to udělal taky…

      0 0
    • wsax7  

      … Díky Vám všem …kteří jste ho měli rádi…kteří jste něco hezkého napsali…kteří jste přišli…a vzpomněli…

      0 0
    • sibe  

      Málem padla i slza…že chlapci. Tak něco z dnešního rajdu za Tada je tady. Doufám, že se aspoň trošku tam na hoře zasmál, po tom co jsme předvedli v parku.

      0 0
      • stix  

        tak tak :) no nase technika jizdy na ledu :-D no comment, to by ho rozesmalo

        0 0
    • sagista  

      ahoj lidi, chtel sem jen vozte prosim helmy, myslete na to, ze je treba nekdo kdo vas ma rad.

      0 0
    • Necris  

      Opět vytažení starého topicu … Když už je to u, tak mě napadá, jestli se nemohl na ten led dostat prostě tak že tam sjel náhodou ? Kterej blb by jezdil na kole po ledu proboha ? Ještě k tomu na řece.

      0 0
      • Excel  

        Raději, prosím tě, mlč.

        0 0
        • Necris  

          Kvůli faktu, že je to „smutné“, se moje otázka nevytrácí. Podle všeho to byl kandidát na Darwinovu cenu. Jenom ho to mohlo vytrestat jinak.

          0 0
      • Vilém  

        Zalez.

        0 0
        • marco  

          Tak to je smutné, tento týden to není to první člověk z prostředí diskuzních fór o kterém jsem se dozvěděl, že takto tragicky odešel ze světa.

          Tak Tadeáši postav se tam nahoře někam do první lajny nějakého nebeského cyklozávodu.

          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • sagista  

      nevim proc to rozhorceni, ze vytahuji vlakno v kterym sem se dozvedel ze me asi umrel kamarad? fak je, ze to moc zajimavy ani vtipny neni. ani uz bych nereagoval kdyby me zas ted nerikal znamej co ho dneska pustili z ocniho ze tam s nim lezel chlapik se šlicem prez pul hlavy, asi uhadnete proc. byl to apel na vozeni helem a lepci vlakno nez je tohle na to neni protoze to Necris: mohla ho podle me zachranit! ten kluk se utopil protoze byl po padu v bezvedomi, kdyby spad do 0,5m hloubky pri vedomi taxe sebere a jde mokrej domu. pustil bych to tam nejspis taky pac dybys to videl bylo to nejsnazsi, na tom snehu nekam uhejbat taxe vymlel takjakotak, takle jel proste porad rovne jak je na kluzkym kolikrat nejlepci a nevyslo to:[ to Vilém: cas davno neni mym panem a kdyby me to tad nenadelil k narozkam vzpomel bych si mozna az v lete ale pointa kluci a holky byla ta helma ne grrr nebo brrr ale drobet se zamyslet howgh.

      0 0
      • Necris  

        Rozhodně mu to nepřeju, ale vyloženě si říkal o průšvih.

        Bez helmy je to o hubu vždycky, o dost víc to zamrzí v tom případě, že na kole rozhodně neseděl poprvé.

        Alespoň to ukazuje, že člověk nikdy neví jestli se vrátí domů i z krátké pozvolné jízdy. Není důvod proč helmu nevozit.

        0 0
    • White2146  

      No ty vole tak to je šílene.

      Kdyby se někde rostřelil při nějákem brutálním sjezdu ale pod ledem… :( Ale jak se říká každý máme svou svíci která někdy zhasne.

      Upřímnou soustrast všem kteří ho znali.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.