Tachometr - cena max. 500 - nejlepší volba?

62 nepřečtených
  • Dzordano_Bruno1

    Ahoj,

    potřeboval bych poradit, jaký tachometr je nejlepší do ceny 500. Já vím, že asi mezi tím nebude propastný rozdíl, ale proč se nezeptat, když sem stejně lezu denně:)

     

    Moje výběry?

     

    Sigma

    Cateye

     

    Ono moc ani na výběr není, ale třeba máte větší šajn o modelech atd:) Předem díky:)

    0 0
    • Blacks  

      Já osobně bych s takovýmito požadavky počkal na brzkou penny market, či lidl akci, kde bude tachometr se stejnými funkcemi za polovic a kde v případě poruchy dostaneš bez problémů peníze zpět. Jedinou nevýhodu bych asi spatřoval v horších použitých vnějších materiálech, kde tachometr po 2 letech vypadá opravdu omláceně.

      0 0
    • Bafoon  

      velo 8 ;-)

      0 0
    • felix.org  

      Sigma 906. Mám ho 3 roky bez problému. Funkce dostačující.

      0 0
    • mr.antik  

      Nevim jak Velo 8 New, ale Velo 8 Old bylo dost spolehivej,odolnej a funkční computer

      http://www.bikesport.cz/…o-8-new-_897

       

      Do ničeho horšího nechoď, jednou jsem takhle koupil za 300 nějakýho authora a brzo ho vyhodil

      0 0
    • Dan  

      Už léta vozíme celá rodina Sigmy a je naprostá spokojenost.

      0 0
    • Evilcleaner  

      sigma 1106

      má o nějaké funkce víc než 906 a je mnohem hezčí:-)

      0 0
    • Dzordano_Bruno1  

      Sigma 906 a 1106 má jen rozdíl, že se dá použít na dvě kola a to já nějak nepotřebuju :) A taky beru to, že v krámku bude o stovku tak dražší…

      0 0
    • vikicek  

      Vzal bych CatEye, sám tohodle vozim a je parádní (jen v černé barvě) :) .. nevim jak u těhle Sigmů, ale pamatuju si, že dokonce neuměly start-stop, tzn. že nepoznali že jsi se rozjel a musel jsi ho ručně zapínat, aby začal počítat km … to by mi hodně vadilo, to bych asi nepřekous. Ale jak řikám, nejsem si jistej, jak je na tom ten model co jsi poslal :)

      0 0
      • felix.org  

        tato Sigma to umí :-)

        0 0
      • Dzordano_Bruno1  

        Aha, tak to je pak problém. Nerad bych pořád zapínal tacháč, když se mi kolo rozjede. Takže zatím vede Cateye barva černá..

        Jsem rád, že jsi tuhle funkci uved, nerad bych pak na to koukal jako jelen…

        0 0
        • vikicek  

          No jelikož kolega teď podemnou napsal, že to tenhle model umí, tak beru zpět. Jak říkám, nejsem si jist, jen jsem ti chtěl radši hodit varování, aby sis to kdyžtak někde ověřil, než pak brečet nad rozlitym mlíkem ;-)

          0 0
    • lukas.rusty  

      http://www.aukro.cz/…at_novy.html

       

      a co říkáte na tenhle? taky bych rád nový tachometr…  myslíte, že tomu pulzmetru budu moct věřit? nebude to šmejd?!

      0 0
    • lenochod  

      Nechceč  CATEYE ENDURO 8 ? Daruji  Ti jej. Funkční, nepoškozenej.Trochu od bláta, ale na to stačí hadřík. Seš student?

      0 0
    • Rychlej turista  

      Válí se mi doma jakýsi VDO C2. Ještě jsem ho ani nevybalil, tak kdybys měl zájem a jel okolo, je tvůj.

      0 0
      • Dzordano_Bruno1  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Dzordano_Bruno1  

        Zájem by byl :) Snažím se něco sehnat a tak promyslím každou nabídku :) Co by mě stál?:)

        0 0
    • m4rkus  

      Za mě sigma. Mám ji skoro 1rok a doposud žádný problém. Nevýhoda akorát ta, že během jízdy nelze zobrzit celková ujetá vzdálenost tzv. Total ODO (nemyslím aktuální co jedeš). Jinak za ty prachy dostačující tachoš.

      0 0
    • OCG  

      Já vozím už asi 5 let Cateye Velo 8. Naprostá spokojenost, baterku jsem měnil 2×.

      Teď půjde tenhle děda na přibližovadlo, na bika půjde Cateye Enduro 8. Druhou možností bylo Cateye Mity 2. Ať se na mně nikdo nezlobí, ale po designové stránce se v porovnání s těmito dvěma tacháky může jít Sigma zahrabat.

      Ty tacháky stojí 426, resp. 427 Kč a koupíš je na Koloshopu. Já jsem neváhal, za tu cenu ;o)

      0 0
    • Volf  

      Celé roky používám sigmy. Levná náhradní kabeláž, malý magnet / šel i na plochý drát u Motexů / a minimální spotřeba baterií. Teď BC 1100.

      0 0
    • izak70  

      já používám Cateye velo 8 a jsem s nim velice spokojenej, hlavně musi mít kabel, už jsem se několikrát spélil na bezkabelovým

      0 0
      • Kelt  

        Muzete me rict, jak se vynuluji stopky na cateye velo 8? Dik.

        0 0
        • Šnek Jarek  

          Údaje můžete po jízdě nebo během jízdy vynulovat dlouhým stiskem tlačítka MODE a nastavit je opět na hodnotu nula. Nemůžete však vynulovat celkovou vzdálenost a hodiny. Český návod

          0 0
    • MAr(c)el1  

      je to 14dni co jsem mel podobnej problem … nakonec to vyhral VDO C3 za 390,– a dobry :)

      0 0
      • Jezishek  

        VDOčko C3 sem teď objednaval tak su zvědavej jestli sem po Cateye Velo 8 nešlápnul vedle, to bylo celkem gut. Ještě sem do ted měl na moto jednu mega starou sigmu, která co sporadala co dva měsíce sadu baterek ale při věku asi 11let se to da odpustit.

        0 0
    • Fidži_CZ  

      ZDE

      A teď do mě :-D

      0 0
      • Jakobo  

        A co tim chtel basnik rict? Pokud ti vyhovuje, tak ho pouzivej. Taky jsem mel kdysi nejaky no name, obcas se samovolne vynuloval a vypadaval z objimky. Nekomu to staci, nekomu jde o kvalitu a design.

        0 0
        • Fidži_CZ  

          Básník tím chtěl říct, že není třeba dávat hodně peněz za přebalené čínské tachometry. Mám doma tenhle na třech kolech už dlouho. Nenulují se, nevypadávají… A design? Heh, na to ten to snad nejezdí ne?

          0 0
          • Jakobo  

            To, ze se dnes vsechno vyrabi v Cine neznamena, ze neni rozdil mezi noname a znackovym zbozim. Ten rozdil je, ale taky je na kazdem, jestli mu ten priplatek za to stoji nebo ne. Az si vezmes do ruky Sigmu, tak to mozna pochopis.

            0 0
            • Fidži_CZ  

              Sigmy jsem měl 8 let. U low-end modelů rozdíl ve funkci nevidím. Ale přesvědčovat tě nechci, uvedl jsem to jako levnou fungující alternativu.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.