Tretry Lake MX 101 - Zkušenosti

11 nepřečtených
  • Jeka

    Zdar Bikeři. Chci si koupit boty na bajka + chození mylsíte že tyhle jsou dobrá volba? www.sport4you.cz/…-p-1031.html?…

    Díky

    0 0
    • riemel  

      caues.Tyhle tretry ti vrele doporucuji! Jezdim je skoro tretim rokem a jsou porad v good stavu. Nejsou moc tvrde, takze myslim, ze jsou hodne v klidu-a vypadaji jako tenisky(myslim, ze taky plus). Koledga se kterym jezdim je ma taky a je nad miru spokojeny!

      0 0
    • kajulka2  

      No já je mám 4 sezonu, nejeto asi 10 000km, nachozeno tak 30km, zatim bez problémů. Nejsou extra tuhý, ale zase se v nich docela dobře chodí(zvlád sem v nich 16 km v kuse bez puchýře v cyklo ponožkách celkem sem koukal), vibram podrážka, v létě dobře větraj ale na podzim a zjara je mně v nich celkem zima

      0 0
    • stenli  

      Mám je půlrok a zatím max. spokojenost. Ale nemohu porovnávat, protože jsou to moje první opravdové tretry. V létě super odvětrání, nevím ale , jak to bude vypadat v zimě. Dá se s nimi i delší cestou pěšky, kufry pak tak krásně cvakají na kamenech. Rozhodně kup o něco větší, noha při delším švihu trochu nateče, ale to je asi obecně známý fakt.

      0 0
      • Jeka  

        Tak to je super .. ty jsi koupím.. tohle budou moje první tretry :), a právě je chci i na normálni chození.. a jak je to s těmi kufry? když chodíš p normálním asfaltu tak to neklepe ne? jsou zapuštěný?…

        0 0
        • kajulka2  

          No nevím s těma kuframa. Mám pedály Author(welgo) s těmahle to klape i na asfaltu. Jaký je to se shimanama netuším

          0 0
    • Treker  

      tak mám je rok. V zimě je v nich fakt kosa, jinak super. Perfektně se v tom chodí po lesních cestách, ale ty kufry dost čouhaj, takže po tvrdým nic moc. Ale doporučil bych, celkem jim dávám zabrat a jsou pořád jak nový. Takže myslím že dobrá volba…

      0 0
    • rigby  

      Mám je čtyři roky, ještě bez značkové podrážky Vibram, najeto 20000 km, a stále jsou jako nové, a to za opravdu minimální údržby. V létě dobře větrají, v zimě je v nich ale opravdu zima (ale to asi v každých). Dobře se v nich chodí i pěšky (kromě lezení po kamenech nebo po dlažbě z kopce). Zatím jsem stále spokojený a nekoukám po jiných.

      0 0
      • Jeka  

        OK díky koupím si je :) dneska jsem si je byl vyzkoušet a jsou super. Tímto bych to tady uzavřel :)

        0 0
        • LUDVICEK  

          Ahoj, oživím tohle vlákno. Mám v plánu si koupit tyto tretry lake, ale musím je objednat přes internet. Takže se ptám, jestli mají normální číslování nebo jestli mám místo 44 vzít radši 45, stejně jako třeba u shimana. Klidně napište kdokoli kdo jezdíte v tretrách lake – snad to platí obecně. dík

          0 0
          • juricmir  

            asi pozdě ale reaguji, su na tom stejně jako ty. Civilní obuv velikost 44 tretry Lake 45 a sedí parádně…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.