Vhodné brzdné destičky pro Shimano BR-M600 Deore disc

29 nepřečtených
  • rob0to

    Ahoj,

    chtěl bych se zeptat jaké brzdné destičky by jste doporučili pro použití s Shimano BR-M600. Ptám se z důvodu že obyčejné destičky co k tomu byli ve výchozím stavu se rychle opotřebují, takže bych rád vyzkoušel nějaké kvalitnější, případně jestli má smysl uvažovat o brzdných destičkách s chladičem? Nemá s brzdnýma destičkama zatím moc zkušeností, tak se raději zeptám na názor někoho zkušeného.

    Díky za každu radu.

    0 0
    • xtonda  

      Předpokládám se jedná o BR-M6000. Pokud ti standardní G02S nevydrží, tak dej G04S

      0 0
    • Mereck  

      Já kupuji destičky od Alligatora. Ty standardní Shimano mi moc nevyhovují (kratší výdrž, víc vřeští, tvar) a ten Alligator je levný a výkonný.

      Z podstaty tvého dotazu si dovoluji vyvodit, že chladič nepotřebuješ.

      0 0
    • MatS  

      Spis by to chtelo napsat co jezdis, v jakem pocasi a kolik treba vazis. Co je podle tebe „rychle opotrebuji“?

      Organiky od Shimana mi vydrzi treba i sezonu, ale treba je sjedu i behem par dnu. Zalezi co zrovna jezdim.

      0 0
      • rob0to  

        Ahoj, ježdění traily, hory, kazdy pocasi, obcas hodne blata váha 85kg. Naposlaed treba v Davosu jsem je oddelal za 5 dni (G02S). Zajimalo by me, jestli mi nejak muze pomoct ten chladic, pripadne jaky typ brzy s chladicem vybrat? Klidne hod primo odkaz na nejaky konkretni produkt.

        0 0
        • rob0to  

          Jedna se konkretne o tenthle model:

          https://www.specialized.com/…-29/p/129000?…

          Kde konkretne pisou ze se jedna o:

          FRONT BRAKE Shimano BR-M600 Deore disc, lever/caliper, 200/180mm rotor

          REAR BRAKE Shimano BR-M600 Deore disc, lever/caliper, 180/160mm rotor

          0 0
        • MatS  

          Já podle potřeby používám buď organiky Shimano s AL podkladovou deskou G02A nebo sintrované G04S.

          Chladič nemá moc velký význam vzhledem k jeho aktivní ploše a rychlosti proudění vzduchu. Za mne vyhozené prachy.

          Já taky organiky ohobloval během tří dnů v Alpách. Teď už na dovču vozím náhradní, protože sehnat něco o víkendu je problém :-)

          0 0
      • rob0to  

        Takze co treba tyhle?

        https://www.velohanak.cz/…5-m666-m615/

        0 0
    • danis7  

      Zatím jezdím organiky, originál Shimano, ale chci zkusit sintry. Zatím jsem s nimi vše ubrzdil, ale párkrát mi už uvadly, bylo třeba zastavit a dát jim prostor na schlazení.

      Dotaz, budou lepší sintry (bez chladiče) nebo organiky s chladičem? Ježdění AM, hory, váha 85kg, bahnu se snažím vyhnout, ale ne vždy se povede.

      0 0
    • scota  

      Kool Stop

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.