• tomas.g88

    Ahoj,

    Pročetl jsem tu spousta vláken a potřeboval bych trochu poradit jakým směrem se vydat. Rád bych vyměnil stávající kolo – tj. Kellys Radius 2009 za něco novějšího a maličko lepšího. Cenovka max do 20 000kč. Použití cyklostezky, občas polní cesta, turistika s kamarády, ale i turistika s rodinou (dítě v sedačce, brašny,…), nájezd tak do 300km měsíčně, vše v pohodě a klidu pro radost z pobytu na čerstvém vzduchu, žádné šílení, brutální sjezdy, závody, skoky… Většinou jednodenní výlety, příležitostně na víkend.

    Základní otázka je: Vzít něco kolem třeba 16tis a nechat za zbývající kačky vyměnit něco co mi nevyhovuje, nebo vzít za 20tis a jezdit zatím jak je?

    Druhá věc je značka: Vychází mi z toho všeobecně neoblíbený Kellys, asi TNT 90 popř. 70, na Thorx 30 již nedosáhnu, popřípadě Merida Big.Nine 20D nebo Big.Seven 20D popřípadě Big.Nine 300, Meridu vnímám jako lepší než Kellys, ale zklamal mě design. Případně ještě Scott ale tam se mi nepodařilo vybrat nic pro mě zajímavého. Na jaké značky se popřípadě ještě podívat? Leader fox, rock machine? Skládané kolo nechci. Vyškrtl jsme z osobních důvodů Authora.

    Uvítám Vaše tipy a případné osobní zkušenosti s výše uvedenými koly.

    Děkuji a přeji hezký den,

    0 0
    • abies  

      Na kolo do 15 nebo 20K se tu ptá někdo skoro každý den, za mě nejvýhodnější tohle za 18K, +500 za deore kliky a zbývajících 1500 můžeš nechat na kolech nebo brzdách, sériový kolo s tímhle osazením pod 20K neseženeš.

      "Force 29"":https://www.cyklonemcik.cz/…re-10-raidon

      0 0
    • MichalVOS  

      …a co zkusit CROSS KOLA, dle preference terénu ( Použití cyklostezky, občas polní cesta, turistika s kamarády, ale i turistika s rodinou, dítě v sedačce, brašny,…), Mohu doporučit kola 2016: http://www.headsportshop.cz/…6-d-465.html

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • scalar  

        Ano, to by byl přiměřený trest za to, že opovrhuje skládaným kolem :-)

        0 0
      • milan.v  

        Michale, Michale… Doporučuješ něco, co sám prodáváš, míru důvěryhodnosti ať posoudí každý sám…

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  

      za 23 sériovku Kellys Gate 30 s pevnejma osama, jinak stavět

      0 0
      • tomas.g88  

        Kellys Gate 30 se mi líbí, ale je to 24tis a to je už dost, pokud bych ale dostal vice stejných názorů uvažoval bych o tom. A je tam možnost v tom počkat si až do obchodů přijde nova modelová řada, pak 2017 spadnou o nějaké 2–3tis dolů s cenou a bylo by to hned snesitelnější :-)

        0 0
        •  

          než se dočkáš tak budou vyprodaný, když se zbavíš tý starý plečky co máš tak by jsi mohl s penězma vyjít

          0 0
          • tomas.g88  

            aha, tak že to asi nebyl dobrý nápad :-) ještě jaký je rozdíl mezi Thorx 30 a Gate 30? Našel jsem jen rozdíl, že jedno je osazené na 27,5 a druhé na 29kolech

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.