• Genarito

    Čus :o) Neplánujete někdo delší vyjížďky o víkendu z UL? Docela bych se konečně projel v terénu. Sám do terénu moc nelezu i kvůli tomu, že ty cesty tady nemám moc projetý :o)) Když sám vyrazím, tak nechci bloudit nebo pořád slejzat z kola :o) Proto u mě zatím vede silnice, ale chci se začít pomalinku přeorientovávat :o)

    0 0
    • Genarito  

      kurnik na stole mám otočenej kalendář na příští týden :o) mělo to být na tento víkend :o))))))))))

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • scret  

      12.,13.5. uz snad konecne taky vyjedu…ale asi to zatim vidim jenom zlehounka po stezce…

      0 0
    • Genarito  

      tak zítra vyjedu nejspíš sám, ještě počkám do večera jestli se někdo neozve :oP nějak přemýšlím, že se pomotám nad Novou Vsí… :o)

      0 0
      • lenunka  

        Ahoj, zdravim, možná zítra pojedu, pod Vsí bydlim, ale až tak ve 13–14 hod, mám nějaký zařizování. A taky dle počasí. Mám se ti ozvat jestli jedu?

        0 0
        • Genarito  

          ahojky :o) uvidíme jaký bude počasí jo? Posílám ti email s kontaktem na mě, ať nemusíme pořád sedět u PC a čekat na zprávy :o)

          0 0
    • dada  

      v nedeli…samo jako pozitri tj. šestého pátý!!! jeem kazdopádne na celej den…tak nevim kerej vikend si to myslel ale tedka v nedeli bys s nama vyjet teda moh…! porada by mohla byt zitra vecer klidne nekde na rozhrani vsebo a bukov. dada

      0 0
      • Genarito  

        ok… myslel jsem tenhle týden :o) ale v bahně rajtovat nebudu :o))

        0 0
      • lenunka  

        Cau dado, vy jste v usti?

        0 0
        • dada  

          dneska vecer se vracime z hradce a zejtra je v planu KOLO! jak uz sem rikal, meli bysme to dneska dukladne probrat nekde v hospode!

          0 0
          • Genarito  

            kdyžtak pak napiš v kolik a kde budete schůzovat. Bych se tam za váma třeba mrknul. Poznám vás doufám tak, že budete v hospodě s přilbou na hlavě… :o))))

            0 0
            • kacacka  

              od sedmi na bowlu na klíši je zabookovanej stůl pod plátnem, od devíti přesun na dráhu…přijď, bude tam celá úl družina :ooo)))

              0 0
              • Genarito  

                pomoooooc!!!! Já teď psal Lence ať Davidovi rychle napíše, že nemůžu :o/ jsem přijel domu a změna plánu… budu hlídat děcka

                0 0
                • Genarito  

                  ale když vás bude tolik, tak to alespoň kvůli mě nebude muset rušit… po telefonu mi říkal, že má obavy aby tam neseděl sám :o) hele a zítra se s vámi rád projedu a jela by i Léňa… Ta mi dneska fakt dala…

                  0 0
                  • lenunka  

                    Cauky všichni, pro genarito – david s kačkou mají už na tebe číslo, už jsem s nima i mluvila že nemůžeš. pro všechny – dnešní výletek s genaritem mi dal taky pěkně do těla:o) ale dělala jsem jako že nic:o))))

                    0 0
                    • Genarito  

                      prej dělala… já tam funěj skoro na maximálkách a Lenka to udýchávala nosem :o) ale spadnul jsem jen jednou, naštěstí když byla hodně daleko přede mnou :o))))

                      0 0
                      • kacacka  

                        zato dneska sme padali jak hrušky :))) nebo švestky? :)))

                        0 0
                        • Genarito  

                          to chce :o) u tebe je vidět, že nejsi silničářka a u mě, že nepatřím do terénu :o) já s tím počítal, že se budu válet. Když si nic nezlomím a budou jen sedřeniny, tak je to v pohodě :o) Nabírám zkušenosti… a dnes se mi už jelo líp jak včera :o) příště to bude ještě lepší. jinak mrkni na url=www.bikebase.cz

                          0 0
                          • kacacka  

                            zrovna se tam rozkoukávám :)

                            ale bylo to dneska príma…to jó..:)

                            těch terénů se nesmíš bát…smrt ve vočích a nechat kolo jet…ono to dycky nějak dopadne :)

                            0 0
                            • Genarito  

                              se nebojím :o) proto jsem to skoro všechno sjel… teda krom těch levotočivek :o)já se do toho dostanu :o) už dlabáte těstoviny? :o) já si dám špagety později… láduju se teď chlebama :o)))))))

                              0 0
                              • dada  

                                takhle pozde bys ale papat nemel! mysli na svuj tukovy index!!!

                                0 0
                                • Genarito  

                                  no to je taky to proč mám pořád stejně kg :o))) tak já teď chleby jíst přestanu a budu si už jen dávat špagety… jooooo!!!! a jablka tu mám :o) jdu na ně

                                  0 0
                                  • dada  

                                    sacharidy. sacharidy. no a zase sacharidy :( ja vim ze nemam co radit ale pokud chces na sobe este neco vylepsovat musis to posunout vice do proteinů! vis ze telo ma v jatrech primy mechanismus jak cukry premenit na zasobni tuky? njn…

                                    0 0
                                    • Genarito  

                                      takže tuňák, tuňák, tuňák :o) teda doufám… no tak večer budu jíst jen jablka nooo… jsem zvědavej jestli budu mít pak energii další dny jezdit :o) jinak Káče jsem poslal email s fotkama :o)

                                      0 0
                                      • kacacka  

                                        :))) a káča dala ty fotky sem: kacacka.rajce­.idnes.cz/vylet_kac_da­da_lenunka_ge­narito_/

                                        0 0
                                        • Genarito  

                                          jsem si promyslel fotící taktiku na příště… budu do kopců makat abych chvilku čekal než ke mě dorazíte a já vás pak mohl v klidu nafotit :o) a až budu mít kamerku na přilbu, tak to bude mazec :o)

                                          0 0
                                          • lenunka  

                                            Ahojky, fotky dobrý – na ty podmínky:o) až budeš mít kamerku na přilbě, to budou přímý přenosy:o))), myslím, že dneska by bylo co natáčet.o) jinak já s jídlem skončila teprve ted, sotva se valim. Přes kuře, rejži, rajský, jabko, jsem se dostala až na nějaký slaný krekry a tyčinky. Dádovi asi radost neudělám, ale je mi dobře.

                                            0 0
                                            • Genarito  

                                              no čoveče já o jídle mluvím, ale měl jsem jen krajíc chleba se sýrem a asi 10 minut poté jsem si nasypal pár musli do pusy :o) ani to jablko jsem nevytáhl z batohu… už na něj fakt jdu, i když jsem si vyčistil zuby :o)))))) budu čistit ještě jednou… jééé a vůbec jsem ještě nepil. Přijde mi, že jsem ty včerejší vysoký tepy vyjezdil :o) zítra bych na kolo sedl znovu, ale dám odpočinek. Kééééž by pršelo :o)))

                                              0 0
                                              • kacacka  

                                                a ono prší :)))

                                                to lena: včera jsem se pěkně nacpala v hospodě, pak sem ujedla dádovi tláču, doma se docpala těstovinama :) sem furt neměla dost…dáda měl radost, že prej moc hezky papkám :)))))

                                                0 0
    • scret  

      zdar lidi,co tenhle vikend nejaka projizdka,jestli bude teda rozumny pocasi…

      0 0
      • Genarito  

        za 2 vyjížďky v terénu jsem jednou píchnul, 2× spadnul (z toho jednou fakt hodil držku málem na záda Dádovi :o), nic si nezlomil a tak jsem na 100% spokojenej. Teď jsem si koupil nový pláště s trochu víc rozměrnějším Camelbakem a vypadá to, že místo kvant km na silnici budu dávat terén :o) se těším na další zlepšování :o))) až se něco dohodne tak budu potěšen, když s vámi zase vyjedu :o)

        0 0
        • scret  

          hehe,to mi neco pripomina…nase 1.vyjizdka s dadou,ja narazena prdel a holen a totalne spinavej…dada natazenej sval ci co a taky neco narazenyho tusim,tejden s nim urcite doma nic nebylo:)))a taky spinavej jak si „kecnul“… ja mu rikal ze s tim jeho crossem na strizackej northshore by nemel:))) ja mel sice divocaka,ale tam jak zaprsi,tak se to neda jet jinak nez po zadku:)))

          0 0
          • Genarito  

            Dáda to v terénu krosí pěkně :o) akorát v kopcích odpadává kvůli převodům. Ale mohli bychom si ho dobírat třeba tak, že se ho příště budeme ptát proč má 10kg kolo, když mu to do kopce stejně nejede :o))) hehe ale já mám co říkat. Nebyl to záměr, ale dnes jsem koupil odlehčenou duši :o))) hehehe hned jsem si vzpoměl na Dádu jak honí gramy :o) jinak já chtěl normální duši, ale už jí neměli :o) Mám jí na předku a jestli s ní píchnu, tak si jí v životě už nekoupím. Na předku jsem zatím nikdy nepíchnul :o)

            0 0
            • scret  

              no jestli mas Rubenu,tak ani nejezdi ven,bafni doma kuchynskej nuz a rovnou ji bodni…:))) ver mi,vozim skoro jenom ultralight duse a loni jsem defektil skoro kazdou vyjizdku:))))ale delaj to jenom Rubeny,zhorsily se totiz dost v kvalite:(((a taky zalezi co vozis za gumy…

              jinak dada a kopce,to nejde k sobe:)))

              0 0
              • Genarito  

                No tak na to přijdu až píchnu :o))) už jsem to přezul. A proč je vozíš, když pícháš? Jestli budu každou 2. vyjížďku defektit, tak mě ta jízda v terénu fakt přestane bavit. Za 21.000km jsem píchnul jen 2×… teda na silnici. Defekty mě asi z terénu hodně rychle vytlačej. Ale slyšel jsem o nějakých dobrých pláštích se vzorkem, na kterým se často nedefektí… Teď jsem tam hodil Specialized Roll-X 2.0. Nikdy jsem kvůli jízdě na silnici vzorek neřešil, tak uvidím co to umí :o)

                0 0
                • scret  

                  no taky o co na silnici pichnout ze?:))

                  no proc je vozim? protoze jsem je vozil cca 2 roky predtim a mel jsem treba jenom jeden defekt za sezonu…!! ale jak rikam…jina kvalita dusi Rubena…zacali je od lonska asi sidit:((( letos hodlam vozit Maxxis,Kenda…

                  jinak urcite cim sirsi a celkove tezsi plaste,tim mensi riziko defektu…toz tak…na divcakovi jsem zatim taky nemel ani jeden defekt! jenomze ta vaha…

                  0 0
                • kacacka  

                  schwalbe nobby nic 2,25 a nic tě nerozhází…teda pokud tě nepřeválcuje kolo když stojíš :))) já vám mám jelito :))))

                  0 0
                  • Genarito  

                    mrknu na ně, už jsem o nich slyšel. A z čeho máš jelito? :o)))) z toho včerejšího pádu na rovném asfaltu? :o) Já furt nevím proč, ale jediný co si z pádu pamatuju je výraz Dády. Letěl jsem k němu pěknou rychlostí po zemi a když jsem se zastavil tak mi řekl: „Co děláš?“ :o)))))))))) hehe no tak jsem nic nevymýšlel a řekl jsem mu pravdu… „Zapomněl jsem brzdit“ :o)))

                    0 0
                    • kacacka  

                      je to divný, ale je fakt, že člověk vnímá všechno strašně zpomaleně a všímá si neskutečných detailů :)

                      0 0
                  • Genarito  

                    /…/article.php?… zajímavá je i diskuze pod článkem. Já do nich asi taky půjdu, ale takový balony nebudu kupovat. Přijde mi to zbytečný, snad jen kdybych chtěl získávat ve sjezdech. Na nějaký brutus sjezdy ale nemám stavěný kolo a tak budu pláště nandavat tak do 2.0… a takhle drahý pláště budu muset šetřit :o) asi je koupím až po té co si pořídím nový zapletený kola… Pak místo toho abych furt přezoval, budu měnit celá kola :o) to to mám vymyšlený co? :oP

                    0 0
                    • kacacka  

                      makik je jezdí v 1.9 myslím :) a taky je chválí…

                      0 0
                    • kacacka  

                      mě těší, že jsem v hlasování na BF k tomuhle tématu hlasovala správně :)

                      0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
              • dada  

                neser boha! ja mam kopce rad, by mne teda zajimalo jestli si nekdy jel modrou ze zalezel do moravan…tam je ve dvou pasazich prevod 22/32 na velkejch kolech fakt malo…a este jedes po zadnim…

                0 0
                • scret  

                  hmm…borci to ale jezdej po prednim:))))) helee,s velkejma kolama mas prece spis vyhodu,i Gary Fisher to rika:)))))

                  0 0
      • kacacka  

        my jedem kamsi k telči: www.siskuvmlyn.unas.cz/…galerie.html

        a budeme hrát golf :), chci si vzít kolo…tak uvidím, jestli mě dáda nechá :)))

        tzn., že už ti je dobře? to je super :))))

        0 0
        • lenunka  

          Zdravim při pondělku, do telče jedete o víkendu? To vypadá děěěsně romanticky. Kačko, ten zítřek je na vážkách, už se omluvily dva slabší kusy, hanka a raďa, kešu stále odolává. Ale vidim to na náhradní termín. Nechci to lámat přes koleno, je lepší, aby měli zážitek a to při pěkným počasi je větší šance. pro skreta – já tu vidli mám Suntour XCP 75 – asi nebude z dobrýho oddílu:o) Furt mi klepe když jedu. No děs. Někdy se zhoupne, někdy se naštve a nic z ní nedostaneš:o)

          0 0
          • scret  

            jj,uz to snad dada psal ze mas Suntoura…jak jsem psal,tyhle vidle jsou seriove desny! reseni je budto koupit novou,lepsi vidli,nebo nechat predelat u milan1

            0 0
    • Genarito  

      čaute :o) plánujete něco na tento víkend? Dnes (pokud nebude pršet) projedu terén nad Vaňovem a trošku si šlápnu :o) Zkusím myslet na „včasné“ podřazování v terénu :o)))) Blbě rekogniskuju terén :o)))

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • scret  

      jinak taky v sobotnik planuju nejakou lehci vyjizdku…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • hmi  

      Halo halo, vcera jsme s panem Kubou vymysleli trasu sobotniho vyletu…bude se vam to libit…chcete vědět kudy?;)

      …jinak ve fotkach kola&komp. je portret soudruha NIXONA;)

      0 0
      • Genarito  

        no jasně piš :o) Podle toho co jste vymysleli si pak tipnu kolik jste měli v sobě piv :o))))

        0 0
        • hmi  

          bo nejsem takovej poeta jako Kuba, tak jen strucne;)

          UL-Velke Brezno-Fraz-Sokoli hreben-Fraz-Bynov-Probostov-Tasov-Cereniste-Rytina-UL-kremace;)

          0 0
          • Genarito  

            ty jo… to jsme kousek od Trojhory… byli jste tam? Já poprvé když jsme zakufrovali při jarní 100km :o) místo kolem trojhory jsme to po 50ti km dali přes vrchol a hned jsem věděl, že se na to místo určitě vrátím :o) akorát nevím jak bychom to udělali s kolama :o) asi by tam šly vytlačit… :o) Jinak cíl cesty je zajímavý :o)))))))

            0 0
            • hmi  

              jeee Trojhora, to neznam…? kde to je?;)

              0 0
              • Genarito  

                no tak jsem se snažil najít nějakej kloudnej odkaz a bohužel :o) „Trojhora se nachází 2 km jihozápadně od Třebušína. Z kopce (451 m.n.m.) se ukazují zajímavé pohledy do Polabí a na zříceniny hradů Kalich a Panna. Rozhledové místo je nejsnadněji přístupné po zelené turistické značce od Třebušína ke Staňkovicím. Na jihovýchodním svahu Trojhory lze najíti smírčí kříž.“

                0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
          • Genarito  

            na kolik km to vyjde? Bych se kdyžtak ráno trošku zahřál :o) stejně asi plánujete stavit ve všech hospodách, co? :o)

            0 0
            • hmi  

              ja myslim kolem 50…zahrejem se u nonstopky na rohu a pak az zastavka v Probostove, restaurant Habeš;)

              0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
          • lenunka  

            Cau lidi, tak tohle vypadá pěkně:o) Vezmete mě s sebou?

            0 0
            • Genarito  

              bez tebe nejedu!!!! :o)

              0 0
              • lenunka  

                aspon nebudeš padat sám, vid?:o) ještě ted mám naraženej bůček:o)

                0 0
              • lenunka  

                aspon nebudeš padat sám, vid?:o) ještě ted mám naraženej bůček:o)

                0 0
                • Genarito  

                  :o) no jo… vlastně pro to :o) Mám ti vzít gumový rukavice? :o)

                  0 0
                  • lenunka  

                    asi pojedu v podkolenkách:o) sjezd rytinou by mohl zanechat následky, který by pak byly vidět v sukni:o)

                    0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
          • SELMIRA  

            tak to s váma nejedu pro LOVOsičačky to neni uplně příhodná trasa :o(

            0 0
            • RUMcajs  

              No, venuj se misto toho foceni Kamzika!

              0 0
              • SELMIRA  

                uz mam nekolik jeho fote, naposledy jsem ho vyfotila minulej vikend na Pajstunu, ale nic moc foto :o( asi neni jen tak ho vyfotit je tak kraaaasnej, az neni fotogenickej se mi zda

                budu se radeji venovat lovobabičce :o)

                0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • hmi  

      organizacne: 10:30 u kulturaku, 11:00 schranky VB

      …vyhovuje?;)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • kacacka  

      všem přeju fájn víkend…příští týden s vámi už snad konečně opět vyrazím :)

      0 0
      • hmi  

        na Hnatu;)

        0 0
      • lenunka  

        Měj se fajn o rooomantickym víkendu a v tejdnu bysme mohly něco zajet, jestli te pustej z ph

        0 0
      • scret  

        jj,tobe taky:)

        0 0
        • RUMcajs  

          Hele, dneska vecir jdu zkouset opet nepromokavost hadru. Venku tak pekne prsi, ze po kopcich urcite nebudou somrovat domorodci v adidaskach a ja tak konecne budu mit 2 dny klid :-) Bagl uz je sbalenej, pripravenej k poklusu na autobus.

          0 0
          • scret  

            hmm,to ja hodlam az dodelam tu fusku ve Slanym jet nekam na hory…Slovinsko,Ra­kousko,Sloven­sko…kdo vi…

            0 0
            • RUMcajs  

              No, ja se uz tesim na zimni dovcu. Premejslim kam s fotakem na par dnu, aby tam byl snih a neotravovali tam turisti.

              0 0
            • RUMcajs  

              Jo, jeste k tem Salticum.

              • malo tuhe (krouti se)
              • nizky vzorek
              • bok jsem proriznul (cca 1cm x 1.5mm jizva)
              • kvalita zpracovani
              • nebylo treba je rozchodit
              0 0
              • scret  

                tak ad 1: si nemyslim
                ad 2: jo to bohuzel maj
                ad 3: to se ti muze stat u kazdejch bot,holt smula:(

                0 0
                • RUMcajs  

                  Ad 1) take si to nemyslim, ale moje chodidla pro to maji padne argumenty :-) Priste jdu ciste do tvrdosti C, nikoli B/C

                  0 0
                  • scret  

                    se pose..es! uvidis…zalezi taky u jaky znacky…treba vim ze HanWagy se daj nosit i C…kamos je ma,taha je i po meste:)

                    0 0
                  • RUMcajs  

                    Jdu-li po vrstevnici v takovemhle svahu, tak se proste kroutej :-(

                    www.fotoaparat.cz/index.php?…

                    0 0
                    • scret  

                      no to nevim,zalezi co myslis krouteni..:) ale kazdy celokuze ktery nejsou uplne tvrdy se trochu poddaj…

                      0 0
                      • RUMcajs  

                        JJ, prave to mam na mysli. Mel jsem koupit Ccko, a rozslapnou ho a ted mit super botky. Na rovine a bez baglu to jde, v 30% sklonu s baglem pracujou az moc.

                        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Genarito  

      tak se nám to počasí trochu pokazilo :o) vyrazil jsem ještě za sucha, ale dojížděl za deště :o) nemám na vás kontakt a tak nevím jestli se jede… Moje pláště mokrej terén moc nezvládnou… držej, ale nabalujou bordel :o) projížďkou po silnici jsem kolo umyl, má cenu ho zase v terénu špinit? :o)

      0 0
      • lenunka  

        Co říkáte posunout start třeba na 13 hod. Třeba se to vybere. Ted nejedu, i kdyby už nepršelo, chce to trochu vsáknout. Co vy na to?

        0 0
        • Genarito  

          já jsem pro :o) v klidu usuším hadry, dám si čajík, konečně posnídám :o) Akorát chudáci chlapi jestli vyjeli… i když oni jsou šílenci co? Si v tom bahně porajtujou… Mě tohle nějak nebere :o) nebaví mě čistit kolo kort, když jsem v paneláku. A stejně mám zásadu ho čistit tak, že až to bahno uschne, tak to oloupu a otřu… Žádný sprchy a mokrý hadry… to teda ne

          0 0
          • Genarito  

            teda tím chci říct, že je blbý tahat totálně zapra*ený kolo se 3ma kg bahna do bytu aby to uschlo a já to kolo potom mohl vyčistit :o)

            0 0
          • scret  

            bry rano,to musi do sprchyy:) ja takhle sprchuju taky a neni nic lepsiho nez oplachnout „milacka“ vlaznou vodou…

            0 0
            • Genarito  

              fujky… chudinka malinká… ten bordel se mu dostane do všech škvír :o)

              0 0
              • scret  

                ale jdi ty:) no prave tu spinu ze vsech skvir vyplachnes..

                0 0
            • Genarito  

              jestli máš pls kontakt na kubu či hmi, napiš jim, že s Léňou nejedeme… díky, zkusíme vyrazit později… v těch 13h

              0 0
              • lenunka  

                sorry že se opakuju, ale mám dneska šnečí net, než něco odešlu, tak to je teda dneska fofr:o)

                0 0
                • Genarito  

                  V pohodě Lenčo :o) Jinak já tu vidím už modrou oblohu :o) v těch 13h by to mohlo být dobré

                  0 0
            • lenunka  

              brý, ty náhodou nemáš kontakt na kubu, že bys mu napsal že nejedu a genarito koukám taky ne? Jestli vyjeli, aby na nás nečekali?

              0 0
              • Genarito  

                ale mám pozitivní zprávu… mrknu na severozápad a asi 30 minut v dálce :o))))))) je prázdno… poslední dlouhý mrak se přežene a pak by to mělo osychat… a mrkal jsem i na satelitní snímek 1.im.cz/n/img/po­casi/satelit.jpg a nemělo by to být už tak strašný :o) podle mě bude do hodinky líp… odpoledne vyjedeme :o)

                0 0
              • scret  

                na Kubajze mam,ale nevim jak taha sebou mobil ale pisnu mu…kdo jede dalsi?mam cislo na Kacu a i Dadu…

                0 0
                • Genarito  

                  teď už to aktuální asi neni, protože byl spich v 10:30 u kulturáku a v 11h ve VB… jinak vím že měl jet hmi a snad rumcajz :o) fakt přesně netuším :o)

                  0 0
                  • scret  

                    neva,stejne jsem mu psal:)

                    0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Genarito  

      tak dnes bude start někdy po obědě? Netuší se alespoň přibližně v kolik? abych se včas nadlábnul a pak se trochu zahřál :o) mám ve stehnech ze včera bordel :o))

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • RUMcajs  

      Spite?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Tomahomo  

      400 :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.