Vylepšit, nebo koupit nový - Author Basic SX 2006

17 nepřečtených
  • Arni

    Zdravím, chtěl bych poprosit o radu, zda kolo Author Basic SX 2006 má smysl ještě vylepšit, nebo by bylo lepší koupit nový?

    Požadavky na vylepšení by byla vzduchová vidlice (koukal jsem na SR Suntour EPICON RLD – zaujala mě :) ). Dále hydraulické kotoučovky a nové pneu převážně do většího terénu (+ ráfky atd…), než na silnice…

    Budget na vylepšení by byl kolem 5–7k.

    Díky za rady

    0 0
    • Arni  

      současná konfigurace kola: http://kolo.cz/…asic-sx-2005 (základ)

      0 0
      • thesecond96  

        Já bych vylepšil toto, protože jestli máš vyhrazeno těch 7k, tak za to nic moc nekoupíš. Nový rám můžeš koupit vždy :)

        0 0
    • HELLBOY22  

      za mňa vylepšiť

      0 0
    • martin_bakov  

      kdyz bys do roka zdvojnasobil budget a potlacil chute utracet tak budes mit na pekny mtb za 15 kkc ktere bude lepsi nez to tve akutalni kolo ktere bys precejen za par tisic mozna nekde prodal.

      0 0
    • AleZ80  

      Počítej s tím, že pokud budeš dávat kotoučovky, tak musíš vyměnit náboje ( tzn. ideálně komplet nový kola ) a rám musí mít navářky na zadní kotoučovou brzdu.

      0 0
      • HELLBOY22  

        z fotky je vidieť že návarky má

        0 0
      • Arni  

        Samozřejmě, že na nové kolo by byl rozpočet určitě větší. Jen chci znát názor, zda je lepší chvíli počkat a koupit něco úplně nového nebo má ještě smysl tohle vylepšit. (Jinak rám navářky má)

        0 0
        • HELLBOY22  

          za 7 z tohto bude fajn bike, ale keby že zvýšiš rozpočet na 15 tak by to bolo mnoho krát lepšie ako kúpiť nový bike

          0 0
        • martin_bakov  

          rozhodne radim pockat a nasetrit vic a k tomu to stare nekomu strelit za par tisic

          0 0
          • Arni  

            Díky za rady – asi jsem se rozhodl že počkám na nový… – přecejenom 7k je na lepší vylepšení málo … Když jsem tak počítal, tak bych se vším všudy dostal na 9k a to už se vyplatí radši celé nové kolo…

            Díky

            0 0
            • HELLBOY22  

              ja by som vylepšil… každý tu skoro vylepšuje a nevieš možno by si v tom našiel hobby a vylepšoval by si ďalej…

              0 0
              • martin_bakov  

                nebud netrpelivy :) casu dost

                0 0
                • HELLBOY22  

                  ?

                  0 0
                • Arni  

                  Dyď jo :) – když mi tohle kolo zatím stačilo, tak mi ještě půl roku vydrží, než bych kupoval něco nového. I když poslední dobou už naráží na limity, co dokáže zvládnout.

                  0 0
    • Joseph de Sax  

      jo, nejdříve to vylepši a pro jistotu pak kup i nový ještě…

      0 0
    • JakeF  

      Tohle nemá smysl upgradovat. Jedině s tím, že to vyměníš komplet a postupně si postavíš nový kolo. Osobně bych radši jezdil, dokud to drží, něco našetřil a pak koupil třeba něco slušnýho na bazaru, až bude zajímavá nabídka.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce