XT (BR-M775) + Hope Floating Saw, půjde to ?

32 nepřečtených
  • Dan.45

    Zdarec,

    jezdíte někdo tuto kombinaci ?, chtěl bych to použít ve velikosti 183/160, nebude to dělat potíže ?, myslím to tak že u některých brzd to nešlo(muselo se to obrušovat atd), díkec.

    0 0
    • nox159  

      cau tu kombinaci jezdim jen mam 160/160 a nic jsem nebrousil

      0 0
    • romachain  

      Mám to s XTR, musel jsem malinko odbrousit třmen, jinak to funguje perfektně.

      0 0
      • mxv  

        Jak tluste jsou ty XT kotouce? A jaka je sirka brzdne casti? (na vysku, cili rozdil mezi vnejsim a vnitrnim prumerem?)Muzete mi to pomerit, diky!

        0 0
        • whom  

          IMHO se ptal, jak půjde k sobě XT třmen a Hope Floating pila kotouč. Ta odpověď byla na XTR třmen. Napiš přesněji, co potřebuješ, mám tyto XTR kotouče http://www.kupkolo.cz/…ck_2321.html, poměřím ti to.

          0 0
          • mxv  

            Diky, tady raci na obrazku, asi to neumim srozumitelne popsat:)

            0 0
            • RendyD  

              Tloušťka je 1,8mm, pocha dle Tvé kóty 14mm, obržděná plocha u mě (kombinace xt kotouč – BR-M575) 17mm.

              0 0
              • mxv  

                Tak dík, mě se zdálo, že je nějaký úzký, myslel sem, že ho použiju místo Hayesa, ale tam je obržděná plocha skoro19mm.

                0 0
    • Dan.45  

      jo borci a ještě jedna taková technická, bude fakčit : http://www.kupkolo.cz/…no_3372.html s http://www.kupkolo.cz/…ow_3153.html ?? díkec :)

      0 0
    • Rubi  

      trochu to vykopu, jezdi tuto kombinaci nekdo ve 183/160?? nechtel bych to pilovat…

      0 0
      • tomesik  

        jezdím aktuálně BR-M775 + hope saw 160 a zadnímu třmenu jsem musel pilníčkem trošku pomoct, ted už jen cinká při rychlosti 28km/h :-). Přední je napohodu jako skála.

        0 0
      • Lister  

        Pokud nechceš pilovat, tak máš asi smůlu. Možná ti to sedne, ale možná taky ne a pak se pilníku nevyhneš

        0 0
      • tomfree  

        Jezdil jsem to a vzadu mi to vyšlo,vpředu pilník.

        0 0
        • Vilém  

          A neni jednodussi dat po jedne podlozce mezi adapter a trmen?

          0 0
          • Lister  

            :-D

            To jako myslíš, že jsme pilovali prase v oblasti desek aby tam prošel o 3mm větší kotouč???

            0 0
            • Vilém  

              No to prave moc nechapu co jste pilovali.

              0 0
              • Lister  

                Podívej se tady na tuhle fotku a zaměř se na oblast dolního oka brzdy. Vidíš ten nýt na kotouči, tak ten je na Hope kotouči širší takže dochází ke kontaktu vnitřní strany spodního oka brzdy právě s těmi nýty. Takže je potřeba to oko lehce plošně zbrousit, aby kolem něj ten nýt bez potíží prošel.

                0 0
                • Vilém  

                  Aha, tak to uz jsem v obraze, myslel jsem ze jsem o propilovani v rozrizle casti trmene:)

                  Mam novy XT, 180/160 hope floating a vpredu ani vzadu ke kontaktu nedochazi.

                  Nebo je to jen problem u 180mm a vetsich, ktere maji sirsi unasec nez 160ky?

                  0 0
                  • Lister  

                    Asi hodně záleží jak souměrně se komu vysunují pístky, protože vepředu mi to po jednom přenastavování zase začalo blbnout, tak jsme pístky roztáhl, brzdu znovu vystředil a je klid.

                    Toho broušení jsme se bál, ale na těch XTR si toho člověk nemá šanci všimnout – pravda na černé brzdě to asi bude jinak.

                    0 0
                  • jIrI___  

                    Mám SLX 2012 a taky jsem nic nepiloval. Oproti Elixirům tam je místa jak sviňa.

                    0 0
                  • soc  

                    nový xt, hope kotouče, vpředu 180, vzadu 160, žádné pilování… jenom podložky vpředu, bo to není 180 :)

                    0 0
              • tomesik  

                Já osobně piloval na zadním třmenu patku, která drží třmen k rámu, místa i materiálu tam zbylo habadej :-)

                0 0
                • Lister  

                  V tomhle místě asi ne :-)

                  0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
                  • tomesik  

                    ups, delal jsem to narychlo, ale pro představu to stačí ne :-)

                    0 0
                • Rubi  

                  kolik se toho tam tak musi vybrousit? ste me uplne znejisteli ohledne tech kotoucu, zas k hope nabojum to sedi paradne

                  0 0
                  • tomesik  

                    Já zbrousil asi 1–1,5 mm.

                    0 0
                    • Rubi  

                      tolik ? to se ten kotouc pred brousenim nemohl ani tocit ne? jinak hlavne me zajimaji zkusenosti k shimanum 2011 pokud mozno XT

                      0 0
                    • Rubi  

                      no tak jak sem si prohlizel svoje kolo, tak milimetr to asi chtit bude, no budu do toho muset jit, hope se mi libi, jinak ty packy od shimana uz jsou tak dost blizko k shimano kotoucum, nechapu proc to tak delaji, pak to opatrne striknu cernym sprejem a melo by to byt ok

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.