Off topic - Nářadíčko do vlastní posilky

20 nepřečtených
  • Lister

    Máte někdo doma vlastní činky. Uvažuju o tom, že bych si něco pořídil. Potřebuju jen dvě jednoručky a jednu velkou a s tím zvládnu skoro všechno. Potřeboval bych poradit nějakou sestavu aby se dala vzájemně kombinovat záváží s té velké na malou a naopak. Na jednoručky potřebuju narvat tak max 30kg na jednu a na dvojručku tak do 80kg( na dřepy, ručičkama tolik neutáhmu). Počítám to tak na 6 desítek 4 pětky a pak nějaké drobné. Máte nějaký dobrý tip na nějaký výrobek. Nejsou desítkový závaží na jednoručku velký nevzít třeba víc pětkových. Každá zkušenost se počítá. Nejdřív bych koupil ty malé, protože to asi nebude nejlevnější, kdybych to kupoval celý, a navíc se s nima dá zacvičit víc než s tou velkou. Tu bych bral až později

    0 0
    • vili  

      mam 215,210,cinka-10kg,a pak na jednoruckach po 12,5 kilech v nekolika mensich kotoucich od 2,5 kila,ja teda cvicim s 60 kilama na bencu takze to nepotrebuju prehazovat z tech jednorucek ale dalo by se to v pohode.taky sem si svaril lavicu,bez ni je to naprd-je to jednoduchy a rek bych levnejsi.

      0 0
    • black.horse  

      hehe, nejjednodušší je zvednout telefon a zavolat nějakýmu kámošovi:-) tak sem to udělal já a sehnal mi velkou tyč a nějaký kotouče z likvidace posilky za 500kč + grátis od někoho vidlici na držení velký tyče na bench a dřepy, která je svařená samodoma:-) a k tomu sem si z dřevěný fošny udělal lavici a potáhnul ji kobercem a je to, víc snad ani nepotřebuješ;-) sestavu kotoučů asi lepší pár větší a spíš víc malejch, aby se dalo dobře kombinovat na různý cviky … dobrý je sehnat velkou tyč s průměrem na malý kotouče a pak můžeš kombinovat závaží na velký a ručkách…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To musi byt supr. Uplne si zive predstavuju, jak se mi palej zada o tu pohodlnou prkenou lavici potazenou kobercem.

        0 0
        • Lance  

          Ty posilujes nahy?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ja uz neposiluju vubec. Ja jen rikam, ze si to predstavuju :) A tebe zachrani jedno tricko od otlaku a odrenin?

            0 0
            • Lance  

              Nevim jeste sem to nezkousel.:) Neposiluju,zvedani zeleza me nebavi:)Musis tam hodit rucnik nebo dva nebo deku. :)

              0 0
      • Lister  

        No to s tím kombinováním jsem měl právě na mysli, o to mi právě jde.

        0 0
    • jonti  

      co robis s 30kg jednoruckou? to este aj vladzes potom bicyklovat?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Na kolo se asi nechodi z posilovny.

        0 0
        • Lance  

          Jo na kole se jezdi do posilovny:)

          0 0
          • MaPa  

            To se před posilovnou hromaděj kola?

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Takze jeste nez cinky je vhodnejsi do posilovny poridit kolostav.

              0 0
      • Lister  

        No kdysi dávno jsem s nima cvičil tlaky na šikmé lavici. Je pravda, že jsem už dlouho nikde nebyl a žiju z toho co mám nacvičeno, ale myslím, že po pár měsících bych to mohl zase dávat. Právě proto bych si chtěl pořídit něco vlastního abych se zase přinutil trošku se rozhýbat.

        0 0
      • Lada1  

        kdyz jsem pred par lety cvicival tak jsem cvicil na zada (1 koleno a 1 ruka oprene o lavici, zada ve vodorovne poloze a zvedani/pritahovani jednorucky k podpazi) s ca 70–80kg jednoruckou. A to pri tom jsem nebyl zadny Yates. V profi posilovnach jsou jednorucky i dost pres 100kg !

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kolik lidi je premistuje, kdyz pod nima vytiraj prach?

          0 0
          • Lada1  

            si asi nikdy nevidel cinku, ze ? staci lehce strcit a odkutali se ! :P

            0 0
        • Lister  

          Nechtěl bych se s tobou pohádat :-) Já jsem isce cvičil přitahování, ale obouruč, velká činak a tak do těch 80kg, takže smekám. Ale já nikdy moc necvičil na hmotu, spíš takový rychlý rýsovací tréning a abaych posílil záda a břicho aby mě pak ty záda nebolely.

          0 0
    • Standa  

      Kupoval jsem činku za komančů-ruská olymp.činka,je na ní napsáno VOSTOK.Dá se na ní naložit 280 kg což je dostačující.Jed­noručky mi vyrobil kamarád.30kg na jednu je dostačující,pokud nebudeš chtít cvičit pulower.To bys dělal asi dost opakování.80kg na dřepy je málo.Vím,že ti nejde o objem atd.,ale pokud budeš cvičit trochu pravidelně,tak se s 80kg udřepuješ.Těloc­vičnu mám doma a je to skvělý,pokud ale necvičíš sám.Cvičím s klukama 4× týdně,ale sám nevím jestli bych se donutil.

      0 0
    • blue  

      se tady pridam s dotazem, kdo kam v praze chodite cvicit? samotnymu se mi nechce, ale neco bych zacit delat asi mel… co treba eltodo na libusi? chodi tam nekdo?

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce