• Kreten

    Nazdar akym klucom – cislo mam pritiahnut kotuc k naboju. Nejakym zazrakom sa mi uvolnil. Dik

    0 0
    • fousac  

      tim, kterej bude pasovat do hlavicek tech sroubu..

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Komponenty)
      • Kreten  

        ten prave nemam a preto sa pytam ci je to obycajny imbusak alebo sa pouzive nieco specialne, ked je tam ta atypicka velikost

        0 0
        • fousac  

          ja taky nevim, jaky tam mas srouby..

          normalne bejva s TORXovou hlavou… ale muzes mit i na imbus..

          0 0
          • Kreten  

            co je to ta torxova hlava. tie moje kotuce vyzeraju jak divny imbus,

            0 0
            • fousac  

              takova jako hvezdicka.. ale velikost ti nereknu.. bych musel az do garaze..

              0 0
            • Jogador  

              Já chvilkama nevim,jestli si děláš srandu,nebo ne. Ale prostě popadni to kolo, a utíkej do nejblížšího servisu, at ti to utahnou, nebo do železářstvý,tam ti prodaj nato vhodný klíč, ale podívej se přesně,nevypadá to jako hvězdice?

              0 0
            • TinkTink  

              to je takovej hvezdickovej imbus…kup si ho.

              0 0
              • Kreten  

                aaa co to este stoji?

                0 0
                • Jogador  

                  No,myslim, že tě to nezhuntuje, už sem kupoval i dražší věci, samozřejmě to stojí dost, je to takový speciální imbus s výčnělky, za ty je speciálí příplatek, a ještě ktomu cyklistická přirážka, protože se moc kničemu nehodí,jen k povolování šroubů, a to moc lidí nedělá. Typnu si, pokud to koupíš jen jako bit, tak 8 Kč?

                  0 0
    • black.horse  

      Kreténe, seš fakt *******:-) ale jen tak dál, člověk se aspoň zasměje:-D

      0 0
      • Jogador  

        Co blbneš, my sme se tu celej včerejšek snažili mu pomoct, a pak přijdeš ty, a řekneš to narovinu:)

        0 0
        • black.horse  

          se omlouvám, sem to ale *******…:-) nojo, já za to nemůžu, já sem nechtěl, aby se trápil životem v iluzích a naivitě… ačkoliv to je někdy lepší:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.