• tradic

    Jestli to nekoho zajima ta si stahnete video http://www.bikesportchrudim.cz/?… Ma to jeden hacek, velikost je 67 MB :(

    0 0
    • Twisp  

      ano byl to 15 sekundovej hacek :))

      0 0
      • tradic  

        Predpokladam Strahov :) Nebo Ti takovej kabel vede az domu?

        0 0
        • Twisp  

          UJEP usti 100mbit ale za par mesicu mi to uz skonci a ja spadnu do reality predrazenejch ADSLek a malo rozsirenejch kabelovek … :( beeeee

          0 0
          • Richie  

            Cooo ty jezdis na 100Mbps????? AAAAAAAAAAAAAAAAAAA asalksgbůgdpgwpa­osdgfkůa bů

            0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      • kesu  

        hm u me minutu padesat dlouhej hacek na malo rozsireny kabelovce :)

        0 0
      • Gumicuk  

        To znam :-)) bohuzel uz nastala ta tvrda realita, ale docela vzpominam jak jsem jednou stahl nejakejch 600MB za 20 sekund. Ted mi to pripada neskutecny. po kabelovce stahuju tohle videho asi 35 min. To video myslim to od toho canonu..

        0 0
        • Indian  

          Nokia 6230 s kartou od T-Mobile su na 61% a ještě budu čekat 1h 03m. Stojí to aspon za to?

          0 0
          • tradic  

            Provedou Te tovarnou. Uvidis jak rezou trubky na ramy, svarujou, lepi nalepky, smontovavaji apod. Akorat tam kde delaj karbon, tak tam ta pani je nechce pustit. Jinak je to docela zajimavy.

            0 0
      •  

        ja to mel za 8 minut :)

        0 0
    • tradic  

      Tak jsem zustal na celym foru sam :( Taky kdo by tu v tuhle dobu byl, ze jo. :)

      0 0
      • enjoy  

        no pockej pockej:-),ja tu byl:-)

        0 0
        • tradic  

          jak pockej pockej :) A co jsi tu delal v tuhle hodinu?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            cekal az tu budete sami dva :)

            0 0
            • tradic  

              Mi je to divny, ze tu bylo napisany, ze je tu jeden uzivatel a tak jsem predpokladal, ze jsem to ja. :) Enjoy tu byl asi inkongito :)

              0 0
              • enjoy  

                nekdy to ukazuje 0 a pritom se na to ocividne divam:-).a inkognito nebyvam:-)

                0 0
    • Richie  

      Jinak k tomu videu. Celkem pekne. Pekne bylo to posledni testovani. Jenom to Gemini zlomili trochu nezazivne…

      0 0
    • Freestyle MTBer  

      Nejlepsi byl ten ram pro Shaquila O´Neila :-) jinak se mi libilo ze testujou vidle cizich vyrobcu ktere davaji na kola.Myslim ze u nich dokonce testuje svoje komponenty Easton.No a nejvic me potesila ta kundicka kdyz sla kolem ramu v Sobe green barve a rikala that´s really cool color :-)

      0 0
      • Gumicuk  

        Tu rostenku bych trefil. Neskutecna americka pinda. To jeji kvakani jako ze je vsechno cool a waaaaau z toho me bylo zle. No a potom jeste ten americkej bucek v tom jinym videu… Z nich me chytal psotnik.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.