• hkek

    Tak co, kolik kilaku jste ujeli?? Ja se radsi chlubit nebudu.. Prepadla me lenora… Jsem linej se na kolo podivat, natoz vyjet..

    0 0
    • cabbage  

      747 + 30/40km novorocni vyjizdka. ze me chrt nikdy nebude.........)

      0 0
    • Otaku  

      zhruba 2

      0 0
    • Ondra Marin  

      Asi tak 1400 na silnici a 60 na biku.

      0 0
    • CZiko  

      u nás se moc nedalo jezdit… takže jsem vyjel až dnes a tudíž mám pouho pouhých 20km:)

      0 0
    • HASKY  

      Něco kolem stovky a k tomu tak 30hodinek na spinningu.

      0 0
    • miťo  

      Neco prez 2500km, ale ted jsem marod :( Jeste aspon tyden si nezajezdim a venku je jaro!

      0 0
      • Gatier  

        To sa sem nehodi, ale vela…

        0 0
      • miťo  

        PS: Z toho asi 900 na silnici, ostatni nalitany na snehu. Uz je mi lip, tak se zas tesim na kolo :) Jeste asi tyden a zas do toho skocim.

        0 0
    • Meesha  

      Tahle otazka spolu s tucnou odpovedi Beedy, DDD a podobnejch je nejlepsi zaklad na jarni depku! :-))

      0 0
      • blue  

        to se ovsem netyka tech, co jezdi pro radost a poteseni a ne kvuli honeni kilometru :-)

        0 0
      • cabbage  

        :-D a kolik mas ty? chrte s depkou:)))

        0 0
        • Meesha  

          cca 680 na biku a 540 na valcich… takze o chrtovi nemuze byt rec! :-))

          0 0
    • Daf  

      Asi 3100km skoro vsechno silnice.

      1 0
      • jonti  

        dakomu sa zije, tu v KE sme cestaky ani nevytiahli zatial :( Ja mam na horskom, vacsinou po ceste asi 800km a som rad.

        0 0
    • jecnak  

      Neco pres 2000. Moc to nesleduju.

      1 0
    • o.ndra3  

      665 km – skoro všechno na sněhu, teď to (snad) půjde rychleji.

      0 0
    • raceface  

      430 :-(

      0 0
    • giant  

      deset koloček po garáži

      doufám, že teď v sobotu to bude lepší:-)))

      0 0
    • Lister  

      Asi 2 stovky, které jsem stihl ještě v lednu pak už to nešlo, a navíc byly lyže. Na velikonoce to už možná ale zase půjde.

      0 0
    • fousac  

      malo… :/ cca 150km silnicka a nejakejch 1400km bike, hodne po snehu na Hrebenech…

      0 0
      • Andrzej  

        ze se vubec opovazujes rikat tomu hrebeny, kdyz tam slo v zime jezdit na kole :))

        0 0
        • Andrzej  

          aha, tam je velke H, tak promin

          0 0
        • fousac  

          Hřebeny je ofiko nazev casti Brdů od Prahy po vojensky prostor Jince…

          jezdit tam slo proto, ze ty lesy sou protkany spoustou asfaltek a ty byly z valny vetsiny prohrnovany a navic se tam imrvere motaly kvanta divnych tvoru s prkynkama na nohou a uslapavali cesticky a pesinky… upozornuju, ze to nebyl bezkari :) tihle provozovali sport „ukrutne pomalu se tady placam skoro na miste, obcas kousek odcupitam a neustale prekazim“ ;))

          0 0
    • rock  

      cca 450, takže nic moc – ale valná část byla ve sněhu …

      0 0
    • Noel  

      Letos asi 100km na bike a jinak 9 000 km v aute. Na kole vetsinou na Destny v Orlickejch.Tedka 14 dni nic rozebral jsem kolo:-(

      0 0
      • prema  

        cca 900km pohody na biku. ted probehly hory, zaroven s nima 2000km v aute, asi tak 200 km pesky. posledni tyden taky nejake popobehnuti (na obed) – priprava na 1/2 maraton

        0 0
    • czertd  

      Letos asi 1100km silnice/les na bahňáku. Teď jsem se těšil na teplo, že vytáhnu silničku jenže přišlo nachlazení a místo kilometrů hltám prášky.

      0 0
      • till  

        S tim nachlazenim sem na tom podobne…:-( Uz tejden jedu na penicilinu 500!:-(

        0 0
    • Eila  

      skoro nic:-) az ten dedek tam nahore udela slusny pocasi tak zase zacnu:-)

      0 0
      • blue.sun  

        Heleee, Eilaaaaaaa, neprovokuj o Tom nahoře, jo??? Jinak, už mám skoro 120, snaž se:) O co, že mě nedoženeš jednou vyjížďkou:)))

        0 0
        • Eila  

          ehm skoro nic znamenalo tak 200:-D a jednou vyjizdkou te jeste predezenu:-)

          0 0
          • blue.sun  

            Chiiii… No tak jooo, počasí mi nepřeje. Fakt teď nemám náladu rasit bika v bahně… Někdy jindy, ale teď je moje psychika na bodě mrazu.

            0 0
    • LukasX  

      zatim 300 na bezkach (videl bych to s prevodem na bike tak x3, to znamena asi 900 jarnich km) tenhle vikend to pulnu (v sobotu jeste bezky a v nedeli vytahnu poprvy kolo – snih se dostal pod pul metru ;o)

      0 0
    • McBlacky  

      něco přes 1500, ale přes 50% térén (sníh) no mrknětě na kpo na anketu kolik kdo jezdí. PN dal jen za leden přes 4000 :)

      0 0
      • Beeda  

        to snad nee, nocni nedelal:-)

        0 0
        • McBlacky  

          oprava, máš pravdu 2306km, ted jsem se na to mrknul. Nevim na co jsem zase myslel :( itak je to kláda jako kráva

          0 0
    • MARIN  

      1400km – 400silnice(v led­nu)+1000trena­ger

      ale mam vic nabehano a nabezkovanu :)

      0 0
    • mastihuba  

      Do hospody a z5. cca 920km. Jak se zmatořim z nachlazení tak začnu jezdit do práce a neslezu z toho až do října. :))

      0 0
    • rich  

      850km – trenazer+mtb

      • par hodin beh
      0 0
    • hkek  

      Tak ja se priznam.. 200 :-((

      0 0
    • JJ  

      Co kdybyste premluvili Admina, at vam chrtum prida nakou tabulku, do ktery si bude kazdy tyden co tyden psat kolik kilaku ste ujeli? Pak muzete udelat soutez, kdo ma vic:)

      0 0
      • quassar  

        dobrej napad :))

        vcera jsem zacal, takze zatim jenom 152 ale to je i s dvema vyjizdkama v lednu teda :)

        0 0
        • Din  

          Zvladl jsem zatim skoro 100 km.A jednu operaci ledvin k tomu..

          0 0
    • biker007  

      tak ted cca 800 na silnici a 150 na biku. k tomu asi 150km na bezkach.. jen za posledni tejden co mam silnicku sem dal 410km.. pribejva to pekne:)

      0 0
      • dhmiki  

        tak ja asi tak 3 pro někoho malo pro mě nejvíc v patek sem byl na kontrole a už sem odložil vozík tak sem po osmi měsících sedl na kolo sem fakt štastný…

        0 0
    • black.horse  

      jupíííí, už 20km:-)

      0 0
    • Gryfin  

      250 v terénu a 25 hodin na spinningu , ted mám ale nějakou virozu a nešlapu , je to na prášky.23.4 jedu 50 Českého Ráje to bude nářez .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.