• johny.h

    Jak doporučujete najíždět km po nemoci. Dnes jsem dobral antibiotika, 1× měsíčně mě to vždy skolilo. Přes zimu jsem jezdil 2hod. trenažér TF 130–150, teď nevím jestli jezdit kratší časy nebo lehčí zátěž a tepovku nebo jinak. Čas kvapí!!!

    0 0
    • saly  

      No ja nejsem zadnej zavodnik… Vim, ze po antibiotikach se cejtim vetsinou utahanej. Ale v lete jsem bral antibiotika a jezdil jsem i pritom a v pohodě. Záleží jak se cítíš. Dobrý je poránu sledovat tep…

      0 0
    • Daf  

      Dej si jeste par dni volno a pak zacni pozvolna trenovat. Co jsi z treninku nemoci ztratil intenzitou urcite nedozenes. Smir se z tim ze na zacatku sezony budes trochu stradat, ale zase ti treba forma vydrzi az do sameho zaveru sezony. Zacni tam kde jsi s treninkem zkoncil. Nema cenu se ted pred zavodama vrhnout na intenzitu, kdyz ti chybej objemy.

      0 0
    • orca  

      Nechci bejt moc chytrej , ale pokud jsi bral antibiotika tak hezky pomalu… jinak fundovaná odpověď je na www.kpo.cz myslím že se ten článek jmenoval „polámal se mraveneček“ v sekci lékař radí… A tu zkušenost co říká ten druhej kterej i při antibiotikách jezdil… to raději velkoduše přehlédni…pokud je ti zdraví milé…

      0 0
    • Beeda  

      Nazdar do Liberce. Cas kvapi, no pekna blbost, tady nic neuspechas. Po antibiotikach hodne pomalu. Tyden po dobrani vubec nic. Dalsi tyden parkrat kompenazacku cca do 125tp/60min a kombinuj s prochazkama. Treti tyd. skus kolem 130–140tp/60–120min, radej min nez vic. B.

      0 0
      • johny.h  

        Díky všem za rady, ale za 3 týdny už začínají závody že… Tak snad to doženu alespoň na ten Malevil.

        0 0
        • blue  

          a tebe ty závody živí? nebo proč jsou tak strašně důležitý, než se radši pořádně uzdravit?

          0 0
          • johny.h  

            Určitě ne, ale moje první účasti nazávodech. Člověk se v zimě snaží, aby měl na začátek naježděno a pak tohle. Ale jelikož se mi ta choroba stále vrací, tak moje postupy rádoby pomalých začátků po vyléčení budou asi o ničem. Na ty závody se prostě jenom těším celou zimu :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.