• Egon

    Možná blbej dotaz, ale může se něco stát s isostarem, kterej jsem teď doma objevil a měl dobu spotřeby někdy do konce roku 98 takže cca 7 let prošlej. Je mi ho líto vyhodit. Napil by se toho někdo, popř. co by se mi mohlo stát ? :o)) Díky E.

    0 0
    • fousek  

      Co tze nezabije to te posili, ja sem jednou zapomel na pytlik gumidku (bonbony) a po asi 3 letech sem je nasel, no bylo mi jich strasne lito tak sem je sned:-))

      0 0
      • Egon  

        Taky si myslim, už sem ho lehce koštnul a docela to de. Chutná tak trochu grepově, ačkoliv je na něm napsáno fresh… tak doufam že se z toho nepo.. :o)

        0 0
        • Petr_67  

          Já měl doma rok prošlé Penco BA a po pozření mě bylo dost šoufl. Takže muselo do záchodu. Mimochodem, nevíte někdo, jak je to se skutečnou trvanlivostí těchto prášků? Málokdy se mi podaří balení do konce záruky spotřebovat.

          0 0
          • sadre  

            Tu srac…ktere se rika Isostar jsem mel jednou a uz nikdy vic.Je to ten nej.hegeš..bylo mi po nem spatne od zaludku..a co jsem slysel tak nejsem sam komu je po nem zle…zlatej Nutrend,Penco,E­nervit,Aminos­tar......

            0 0
          • jakub  

            trvanlivost suplementu je urco i dobu po zárucní dobe, pokud to teda neni vodny roztok… ale mooc bych to s tim neprehanel… z dost velke casti se postupem casu taky asi vyrobek znehodnoti… cili ze uz nema takovej obsah, jaky je udavan (mam na mysli vitaminy atd) proste jako pozarucni doby bych se nebal, ale ve tvem pripade se mi zda ze je to uz celkem extrem…

            0 0
        • Extremist  

          Ja si myslim, ze to vydrzi hodne dlouho a ze tam neni nic, co by se mohlo zkazit. Jinak Fresh chutna grepove i kdyz je novy! :-)))

          0 0
        • gargamel  

          chutnal spis jak zkazenej grep. ale mozna ze te to zrychli ve vyjezdu…az te to bude tlacit:)

          0 0
          • Egon  

            Seš ňákej rozmlsanej, počkej v sobotu hade… uvidíš jak mě to bude tlačit do kopce. :o))

            0 0
    • Matts.  

      Taký domáci ríbezliak má viac energie ako všetky práškové sračky,a na druhý deň zaručene vieš, z čoho ?a bolí gebula.

      0 0
    • dalimil  

      vyhodit a neřešit.fuj,fuj,fuj…

      0 0
      • Extremist  

        Proc? Je to v podstate jen cukr a ten by se zkazit nemel. Neco jineho by bylo, kdyby to byl nejaky proteinak atd.

        0 0
    • marin.1  

      Tak takhle starej Isostar bych si dal asi spis do vitriny jako historickej kousek. Vypi pulitrik a kdyz se z toho neposeres tak to asi bude v pohode. Ale jestli to bude mit ty pozadovany ucinky.

      0 0
      • Egon  

        Tak už jsem včera pollitřík vypil a zatim žiju… :o) V sobotu ho asi dopiju a pak koupim něco „novějšího“ .Rozhodně všem děkuji za vyjádření názoru.

        0 0
    • Belial  

      Zkušenost s čokoládou: Babina našla někde čokoládu z 94 roku. Chu? bych vyjádřil asi takto… Tak nějak si představuju, že chutná jed na krysy. Humus, ale kupodivu jsem to přežil. Snědl jsem, ale jenom trochu. Ani ta barva už nebyla úplně hnědá :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.