• baltazarek

    Měřím 180cm a chci si koupit rám Spyder ALU 7005 3× zeslabovaný Columbus Zonal 19''. Nemám bohužel možnost si ho někde vyzkoušet. Myslíte že mi nebude velký ? Dík

    0 0
    • grafik  

      ty vol*e … JA: vyska 182 SPYDER: ram v. 19'

      0 0
    • Lišák  

      Na tomhle rámu (04) si nechala postavit kolo kamoška. Seděl sem na tom a asi bych vzal 17". Měřím 179cm. U 19" jsem měl horní rámovou trubku moc blízko rozkroku, když jsem stál na zemi. Ona má 183cm a má delší nohy, tak jí to vyhovuje.

      0 0
    • Egon  

      Mám přesně ten samej a měřim něco kolem 175cm a je mi uplně přesně. Takže ti spíš možná bude malej…těžko říct, myslim si že to je dost individuální, já asobně mám radši menší rámy.

      0 0
      • baltazarek  

        já mám právě také raději menší rámy. Proto s bojím že to bude velké. :-(

        0 0
        • Martin69  

          Tak si prostuduj geometrii a a porovnej třeba s Meridou, Authorem nebo s něčím co maj všude a koukni na to někde v krámě… To bude asi nejlepší…

          0 0
    • Martyss  

      Imho a nebylo by lepší si ho k nim zajet vyzkoušet, když už chceš takhle drahý rám?

      0 0
      • enjoy  

        myslim ze u takhle levnyho ramu to nema cenu.

        0 0
        • McBlacky  

          kuš! hele jako kdybych nesehnal tak dobře ten fuji, tak bych jezdil spydera. Mě to přijde optimální poměr cena/výkon. A to že se na tom dá vyhrávat je vidět na Beedovi :)

          0 0
          • enjoy  

            jsem si delal srandu ne?:-)

            0 0
            • McBlacky  

              to se mě ptáš? :) hele kdybys večer nemohl, tak pošli tu svoji, at se hezky oblíkne a ptá se na nějakýho Blackyho :)))

              0 0
              • enjoy  

                hele ty mas tu svoji uz davno doma ne?:-) a navic tu moji bych potreboval poslat sam,je v italii.na soustredeni s beachovou repre.ze pry se opalila.ono to muze znit jako vtip,ale ja videl fotky z minulyho leta.misto mulatky mi prijede cernoska,taky do­bry.

                0 0
                • McBlacky  

                  chtěl jsem něco napsat, ale pak to radši smazal :) přeci jen mělo to tady být o tvrdých pavoucích – spYder a já nechci napínat význam slova offtopic do extrému :)

                  0 0
    • baltazarek  

      takže myslíte, že na mou postavu 180cm bude 19'' akorát ? Dík

      0 0
      • Seveřan  

        Já mám 189 a měl jsem 21 a byl akorát.

        0 0
        • baltazarek  

          no jo, já mám ale 180cm !!! z toho plyne že bude pro mě 19'' malý nebo velký ?

          0 0
          • BOREK  

            zalezi taky jak mas dlouhy nohy ne???

            0 0
          • Rolei  

            Z toho plyne že si to u někoho kdo tu 19" má vyzkoušej…

            0 0
          • Geralt  

            Já mám 181, ten samej rám v 19", představec 120 a je akorát. Rám je trošku delší, skoro jako Merida, tudíž posez je trochu sportovnější. Ale to mi vyhovuje.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.