• HLAVA

    tak by me jenom zajmalo jestli si na bajkuu dělate skoro všechno sami nebo to radeji date do rukou servismana dik za nejaky ten přispevek

    0 0
    • zirecek  

      klasicke veci si delam sam predni a zadni nabu davam do servisu, jedenkrat do roka se to da prezit, .-)

      0 0
    • Robo  

      Už vše sám…

      0 0
    • vlk  

      komplet vše si dělám.Pak tomu kolu mohu na 100% věřit a má člověk k tomu takový lepší vztah.

      0 0
      • Volf  

        Souhlas s Vlkem. Není nad to dělat si na kole všechno sám včetně vyplétání a centrování.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jenze to jde jen u jednoduchejch kol :( a i na to musis mit vybaveni.

          0 0
          • Volf  

            Víš že mě teď napadlo jestli si nekupuju kola, na základě toho, jestli odpovídaj mým servisáckým schopnostem.

            0 0
          • jecnak  

            Tak tomu teda nerozumim. Ona jsou nejaka jednoducha a slozita kola?

            0 0
      • Tommy  

        Naprostý souhlas, absolutně vše sám, pak mohu mít absolutní důvěru a nadávat můžu jen a jen sobě. Nářadí používán pouze k těmto účelům určené tzn. nejdu sekat trávu kleštěma :-).

        0 0
    • Matts.  

      Do servisu len výmena stredovej osky, nemám na to náradíčko, inak všetko sám.

      0 0
    • climber  

      Vzhledem k tomu, že jsem šikovnej jak hrábě do kapsy, tak servis. Ale štvou mě.

      0 0
    • Vymi  

      Tez si vse delam sam… jen pokud je neco noveho tak se zeptam kamose v servisu a je po problemu. No samozrejme nemam vidlu na centrovani takze prepletani a centr je vzdy u kamose v servisu. :-) Jinak kdyz si to vse delam sam aspon pak muzu na sebe nadavat kdyz na neco zapomenu.. i to se stane :-)))))))))))

      0 0
    • merunka  

      no ja si svyho rockhoppika davam zasadne ke kamaradovi do servisu.vlastne se o nej o chudaka moc nestaram, fuj mela bych se stydet.asi se budu muset naucit aspon nejakej „serizovaci“ zaklad, muzu se vzteknout kdyz mi nekde v terenu zacne blbe behat presmykac a ja ani nevim kterej sroubek utahnout nebo povolit.ale kdyz pichnu tak si to sama vymenim, to je prvni krok k uspechu:-))blby pak je kdyz vymenenou dusi nemam cim nafouknout, to by ani nejlepsi servisman proste nezmaknul.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • rock  

      Do servisu jdu se vším, na co je potřeba speciální nářadí. To, co se dá udělat sadou inbusů a klíčů, si dělám sám …

      0 0
    • MARIN  

      Do servisu nechodim s nicim bo me parkrat ze zacatku meho bikovani natahli a oblbli a tak si uz pres 10let delam vsechno sam, teda vycentrovani nechavam na kamosovi s centr vidli ale vypletu to sam.

      0 0
    • wroum  

      jediny do ceho se nepoustim je tlumic. jinak vse bez problemu.

      0 0
    • ares  

      Kromě odpružené vidlice (je stejně po smrti) na kole dělám servis sám. Vím jak na tom kolo je a nejsem vázán milostí či nemilostí servisu. Pravda trocha toho nářadí je potřeba, ale záleží i na tom, kde se momentálně vyskytujete s případným problémem. Sem tam nějaký experiment a je to.

      0 0
    • mlyny  

      Mám pocit, že se v servisech příliš používá slovíčko „nejde“. Např.: to už nejde opravit či seštelovat, musíme dát nový… Asi aby měli obrat, že?

      0 0
      • caesar  

        rek bych,ze jim spis pujde o zisk,nez o obrat :)

        0 0
      • JJ  

        Kdyz ti nekdo prinese stary zadni kolo z favorita, ze ma prasklou osu a zborenej rafek.. Co je lepsi: dve hodiny ses s tim opravovat nebo mu za 400 prodat cely zadni kolo?

        0 0
        • pelt  

          To dost zalezi na uhlu pohledu – z hlediska ekonomie a hlavne nervu opravare zcela jiste nove kolo, z hlediska zivotniho prostredi oprava…

          0 0
        •  

          hehe, to sem udelal jednou a uz nikdy vic, kolo za 400 bez centrovani nevydrzi moc dlouho,spravidla sem to delal po kazdej druhej vyjizdce

          0 0
    • mosquito  

      na co staci naradi doma, udelam si sam … ale toho moc neni, investice do stahovaku apod se mi na obcasne pouziti nevyplati

      0 0
      • Bobo  

        Myslíš závratnou investici 65,– Kč za stahovák klik?

        0 0
        • mosquito  

          kliky sundavat nepotrebuju, ted bych jednu spis potrebovalk utahnout aby se nepovolovala

          0 0
    • RapMan  

      Ja jsem nesikovnej a nemam cas, takze kdyz se mi neco nepozdava, tak servis…

      0 0
    • JMT  

      sam, chtej za to moc penez a temer vzdycky to poserou…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.