• CZiko

    nazdar… Chtěl bych si nechat narůst delší vlasy, jenže už teď když trochu porostly, a nasadím si přilbu lezou mi ven těma dírama na větrání a vypadám jak osel:) Jak tohle řešíte, jestli to někdo řešíte? :) Díky.

    0 0
    • palladin  

      šátek?gel?sí?ka :o)

      0 0
    • Paja  

      Mne teda vlasy tak netrcely a ted uz culik:o)

      0 0
      • cat  

        Tak když máš jen tři!…:-))

        0 0
        • Paja  

          Bohuzel ne zlate a ani s tim vsevedem to neni uplne ono:o) ba ne mam vlasu na 2 hlavy…

          0 0
          • cat  

            To bylo myšleno kté tvé fotce v profilu(krteček)-nevím jak bys půlil ten třetí, když máš vlasů na 2 hlavy!

            0 0
    • vojtechposmourny  

      Co dlouhý vlasy. Já si před pár lety v zimě nechal udělat dready a zjara jsem zjistil, že giro za skoro 5 hadřů je mi malý. Vlasy šly dolů. Teda část, takový čírko z dredů mi nějakej čas zůstalo.

      0 0
      • Belial  

        Jo to ted taky resim (dredy udelat/neudelat). Mam strach z plavani, aby na mne vsichni necumeli jak prijdu na bazen s dredama :-) Pro vetsinu lidi je to humus :-) Tak mam strach aby vsichni nelezli z vody jak tam vlezu já.

        0 0
        • blue  

          to bych naopak uvital, kdyby vsichni vylezli z bazenu, kdyz tam prijdu… nekdy to je spis okopavana, nez plavani :-)

          0 0
        • vojtechposmourny  

          Jo, tak to se těš na letní průjezdy kolem vody. Spousta mušek, který ti do toho nalítaj větracíma otvorama a už to z hlavy nedostaneš. Ale to mě nějak nevadilo. Stejně jsem si myl hlavu tak jednou za měsíc, tak mě nějaká muška nemohla rozhodit :-)

          0 0
        • Daf  

          Je to humus :)

          0 0
    • MMX  

      Bud mas blbe vlasy alebo blbu prilbu; skor to vidim na tie vlasy, najhorsie su take ani kratke ani dlhe. Ja mam vlasy dlhe priblizne 23–24cm, XC prilbu Giro Torrent a nemam ziadne problemy. Skor ti mozu odstavat v oblasti remienka ktory vedie popod bradu – ale to sa da riesit tym ze si prilbu nasadzujes opatrne a davas pozor aby vlasy este pred zapnutim remienka smerovali tam kde chces. No a uplne najlepsia je integralka kedze cim vacsie otvory tym vacsia pravdepodobnost ze sa cez nich vlasy dostanu von.

      0 0
    • zwwak  

      Někdy bych to chtěl řešit. Ale nezávidím, mám nahoře zcela bezúdržbovou pleš, což je velmi praktické.

      0 0
      • pitelboy  

        v pohodě se vejdou, ikdyž jich máš opravdu hodně. Můžeš si pomoct nějakou gumiškou atak. Akorát je v té helmě pak strašný vedro…

        0 0
    • Azagthoth  

      ja mam take stredne dlhe a mam s tym tiez par starosti…riesim to tym ze ked si nasdaim prilbu (integralu) tak asi 3 minuty si ich zastrkujem tam kam maju ist – teda do prilby. Najviac mi trcia z predu v oblasti oci a huby

      0 0
    • goofy  

      No kdysi kdyz byly kratshi, tak bud sem je nejak pozastrkoval, nebo pak pouzival shatek… Ted mam culik…

      0 0
    • RapMan  

      Me uz to taky docela narostlo, mam cepicku z moiry a v pohode…

      PS: me nerostou vlasy do dylky ale do vysky…

      0 0
    • -b-n-x-  

      jak jsem mel loni dlouhe vlasy (50cm), nijak mi nevadily. Ani v integrale, ani v normalni cyklohelme. Snad jen cepka drzela trosku hure.

      0 0
    • dedek55  

      mám vlasy už dlouhý a stažený do culíka..o)) bez problema..o)

      0 0
    • grafik  

      Co takhle polozit tento dotaz do ‚Vypadáš skvěle‘ ;)

      0 0
    • a forest  

      Já tě povzbudím, mně už dorostli – 60 cm a z přilby mi netrčej. Akorát mi ně lítá bahno od zadního kola… :-)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.