• liki

    Vždcky keď nieco skočim alebo seknem proste prudký pohyb s kolo mi cinkne kotúč. Mám slabo utáhli kotúč? Robí to aj vám?

    0 0
    • skibob  

      Ahoj, netvrdil bych, že cinkne kotouč. Cinknul by, pokud by bylo obložení z kovu. Obložení je z mater. který spíše absorbuje vibraci kotouče. Doporučuju sundat kotouč a skočit tentýž skok. Pokud to cinkne, nebyl to kotouč a hledám dál. Pak bych si vymontoval celé přední kolo a zkusil totéž...... Pěknou neděli!

      0 0
    • zac  

      me cinka lehce kotouc i pri normalnim jezdeni, ale pripada mi to jako takovy prijemny zvuk, bez kteryho uz ani neumim byt… :)

      0 0
    • goofy  

      Mne to u me kotoucovky taky dela, ale vinu bych videl u vidle… Mam 8" kotouc, a pri teto velikosti se ten kotouc dle mne trochu rozvibruje a vidla se urcite taky nejak zkrouti, takze to byh nereshil… Spish mne shtve, ze sm ted trochu ohnul kotouc pri jednom Tree-landingu, a kotouc mi cinka porad… :o(

      0 0
    • admxx  

      jo…normalka… alespon u me je to mekkou konstrukci vidle. Dokud to nedrhne porad tak bych to nevidel jako problem. Ale ze zacatku jesem to taky docela resil.

      0 0
    • Tomcat  

      Hm máš 20mm osu a správný vzdrálenosti destiček? Holt se to hroutí, takže to je normalní. Dělá to holt

      0 0
    • gobike  

      Jo, mě se to taky stávalo, ale když jsem pořádně seřídil brzdu, tak to přestalo.

      0 0
    • crazyape  

      ja mam boxxera s 20mm osou a kdyz skocim tak to taky cinka a sere me to..a kotouc mam Avid 203

      0 0
    • CZiko  

      jo bráchovi to na kole dělá… když jede v terénu tak to cinká furt, i když je utažený a dobře seřízený.

      0 0
      • liki  

        Ja mám kamaráda, on má iba kotúč bez prasátka cinká mu to takže to praátkem ani brzdovím obložením není.

        0 0
        • actus  

          a brzdi mu to dobre? :D

          0 0
          • admxx  

            Samozdrejme, ze to brzdi dobre. Problem je ve vidlici a ne v kotoucich.

            0 0
        • ota  

          kamarádovo kolo dejte do profilu,váhu asi řeší dost,ne?.v jeho případě to opravdu brzdový(í)m obložením nebude.přesto by mě zajímalo,kterak ten hoch svůj bicykl zpomaluje.znamená to,že má „véčka"a pro jistotu hypnotizuje přes řídítka kotouč (bez prasat),kdyby byl "dlouhý na brzdy“?pokud ovšem dobržďuje tretrou o ten kotouč doporučuji vyšroubovat "kolíky " z obuvi(mají kovový konec) a přestane to cinkat.

          0 0
          • actus  

            urcite toi ma vpredu, lebo sundal prednu brzdu koli barspinom atd. proste ju nepotreboval a ten kotuc tam ma koli imidzu

            0 0
        • caesar  

          on ma na prednim kotouc bez prasatka? To pocitam, ze na zadnim bude mit prasatko bez kotouce…hmm cool.

          0 0
          • wroum  

            je videt ze si v oblasti gramhonicstvi uplnej amater :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.