• black.horse

    Tak sem si dneska udělal při učení pauzu a jel sem se projet… sem se nějak zafuněl a když sem se to snažil rozdejchat při jízdě z kopečka v lese, tak sem asi vjel do hejna much, nalítali mi do pusy a já sem se zadusil a začal kašlat a plivat mouchy, div sem se nepoblil:-) taky se Vám to někdy stalo? že Ty mouchy nejsou ani moc dobrý, co? ani žádný maso tam není:-/

    0 0
    • Vrci  

      ale zas to nemá kosti

      0 0
    • Jogador  

      Kdybys věděl jak je to zdraví, těch protejnů co vnich je…

      0 0
      • pos3k  

        jj, kor kdyz odlitavaj z tech „koblizku“ :-)

        0 0
        • black.horse  

          a nejsou v nich taky tuky a cukry? já abych po nich ještě nepřibral:-D

          0 0
        • Mustafa  

          Koblizky jsou jeste v poho.Horsi je kdyz Ti vleti do pusy moucha pobliz mista kde cejtis ze ve skarpe lezi neco chcipliho.Takovej ten nasladlej smrad,predstavujes si jak tam lezi nejaka nafoukla kocka,smrad k zebliti a vleti Ti do huby moucha…hnus.

          0 0
      • widlicka  

        Neviem sice kolko je tam proteinu ale neviem ani na kolko hovien to uz posadalo…

        0 0
    • wbiker  

      No, pečení holubi to sice nejsou, ale do pusy taky lítaj sami. Jsme holt chudší kraj.:-)

      0 0
    • gobike  

      Je to týden, co mi vletěla do huby nějaká breberka a chutnala jak nějaká mentolka!! Ani jsem ji nemusel švejkat, a měl jsem svěží dech!¨ :-) Ale to není prdel, v některých státech, kde je chudoba, tak vláda doporučuje chudákům, aby žrali hmyz, protože je vnim hodně protejnů a je to zadarmu! :-)

      0 0
    • vlad@  

      Ja jel vcera dusno jak svina a kolem me bylo much, snad 500 a sralo me to .Normalne se po me prochazeli ,jak na namesti cucali pot.To bylo mozna tim ze jsem v jel do kazdeho bahna, sracky a mozna i do hovna atd. much jako na hovne. Zitra kupuji neco proti temto hnusum.

      P.S ale nestalo se me to,ze vletim do roje much.Nebylo tam pobliz neco zdechleho? to delaji mouchy mrtvolne fuj.Tak to met v drzce ,tak hodim savlu.

      Hnus blee…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • cabbage  

      dneska sem zadnou kupodivu nesezral, ale dkyz sem menil dusi na city terroru, tak se na me vrhly jako pirane:-//

      0 0
    • biker007  

      copa mouchy.. to je slabej kalibr:) ale ted na me utoci chrousti:)) vecer jich z pokoje vyhanim tak 10–20.. to sou tak pritroubly brouci..uz me tu sviti jen monitor a stejne sem lezou..

      0 0
    • gobike  

      Taky mě serou nárazy hmyzu a všelijaký havěti na části těla např. krk, čelo, xicht, to prostě nesnáším, někdy sou to fatk pecky!

      0 0
      • Želwmaister  

        jjo, dostal sem srsnem do trouhelniku, pecka jak svina:)))) aspon ze me nepich… bych tu asi nebyl

        0 0
    • hydrant  

      nebleju, jen někdy po tréninku vysmrkám

      0 0
    • widlicka  

      Ja som neska jednu potiahol nosom a dalsie minimalne 3 (bo ja zdim s otvorenymi ustami) spapal… Minule sa mi tiez stalo ze pridem domov a so susnom som vysmrkla aj 2 musky:) Ale aspon na mna nesadaju ked sa natrem repelentom…

      0 0
    • pegal  

      Vcera jsem byl na svihu na Javorici, zastavil jsem tam abych si utrel skla brejli a co tam kolem me litalo much… To uz jsem premejslej jestli nejsem mrtvej… :)

      0 0
      • hydrant  

        a byls ?

        0 0
        • pegal  

          No podle tech much co kolem me litalo tak aji jo. A vyfluslej jsem byl taky pekne, on je to docela krpal nahoru.. :)

          0 0
    • Eila  

      jsi to vyplivnul? to je skoda, ne? no nic… kdyz varim tak ti to z hrnce taky nelovim:-P

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.